Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja se nadam kako smo uvezli krizu da ćemo tako isto uvest i oporavak

Kolega nemoj se dati navuči,imaj svoje mišljenje i sam donosi odluke svojom prosudbom

Svim forumasima zelim DOBAR DAN ! [thumbsup]

Danas bi mogli građevinari malo potegnuti


Bilo kako bilo ovo s Inom će u svakom slučaju malo pomoći. Najviše građevinarima naravno.

tako je
svi su očekivali loša izvješća za 4Q 2009 i lošu 2009. a zbog velikog keša koji će se sliti građevincima na račune bit će izvješća puno bolja od očekivanja, pa kad još ubodu pokoji poslić… [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Svim forumasima zelim DOBAR DAN ! [thumbsup]

hvala i tebi isto tako lijep sunčan i berićetan dan!

http://www.seebiz.eu/hr/banke/splitska-banka-podigla-kamatne-stope%2c-ostale-tvrde-da-nece,64252.html

kak je bilo receno kamate idu dole?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

…DAX danas dolazi na 6000…koliko je to od ATH???…a gdje smo mi???…molim ako netko može napisati te podatke… hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Nemojte ljudi da vas navlace na kupnju jer ovo nema odrziv rast [bye]

Cekajte pocetak slijedece godine,pa cemo vidjeto sto ce donit jer do kraja godine nema sto da se desi zamo sa ovakvim niskim prometom mozemo roknuti jos vise,a i usput da vam kazem da ocekivam da dotaknemo duplo dno.

P.S. Sa ovakvom likvidnoscu nece vam pobijeci dionice jer je bolje kupiti 10% skuplje al kad se vidi da se popravila likvidnost nego na blef sad kupovati i nadati se cudu

[thumbsup]

Krivo kolega, vani se sve zeleni i indje fondovi dizu za kraj, kod nas isto sljedi i to u last minutes, dakle pocev od jucer pa do zadnjeg radnog dana.
Duplo dno zaboravi, a trziste ce se dizati na malim prometima jer velike zaboravite dok se stranci na vrate.Sljedece. Vi necete osjetiti tih 10% za ukrcaj kao impuls jer ce Vam i tada biti puno a prometi neveliki.
Daj boze da dostignemo opet duplo dno jer tada ide sva obiteljska i generacijska vrijednost u dionice ali zaboravite to.Ako i dodje na 1800 nece biti mesta da svi uletimo na tim razinama.
Merry Christmas and a Happy New Year, God bless You ( and nas stock market).

I za kraj



Nemojte ljudi da vas navlace na kupnju jer ovo nema odrziv rast [bye]

Cekajte pocetak slijedece godine,pa cemo vidjeto sto ce donit jer do kraja godine nema sto da se desi zamo sa ovakvim niskim prometom mozemo roknuti jos vise,a i usput da vam kazem da ocekivam da dotaknemo duplo dno.

P.S. Sa ovakvom likvidnoscu nece vam pobijeci dionice jer je bolje kupiti 10% skuplje al kad se vidi da se popravila likvidnost nego na blef sad kupovati i nadati se cudu

[thumbsup]

Krivo kolega, vani se sve zeleni i indje fondovi dizu za kraj, kod nas isto sljedi i to u last minutes, dakle pocev od jucer pa do zadnjeg radnog dana.
Duplo dno zaboravi, a trziste ce se dizati na malim prometima jer velike zaboravite dok se stranci na vrate.Sljedece. Vi necete osjetiti tih 10% za ukrcaj kao impuls jer ce Vam i tada biti puno a prometi neveliki.
Daj boze da dostignemo opet duplo dno jer tada ide sva obiteljska i generacijska vrijednost u dionice ali zaboravite to.Ako i dodje na 1800 nece biti mesta da svi uletimo na tim razinama.
Merry Christmas and a Happy New Year, God bless You ( and nas stock market).

I za kraj
[/quote]
Pridruzujem se cestitkama [thumbsup]

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


http://www.seebiz.eu/hr/banke/splitska-banka-podigla-kamatne-stope%2c-ostale-tvrde-da-nece,64252.html

kak je bilo receno kamate idu dole?

A čuj 20 novih poslovnica u ZG košta, a podizanjem kamata to se lako riješi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

CROBEX 2.009,24 [thumbsup]

New Report

Close