Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojte ljudi da vas navlace na kupnju jer ovo nema odrziv rast [bye]

Cekajte pocetak slijedece godine,pa cemo vidjeto sto ce donit jer do kraja godine nema sto da se desi zamo sa ovakvim niskim prometom mozemo roknuti jos vise,a i usput da vam kazem da ocekivam da dotaknemo duplo dno.

P.S. Sa ovakvom likvidnoscu nece vam pobijeci dionice jer je bolje kupiti 10% skuplje al kad se vidi da se popravila likvidnost nego na blef sad kupovati i nadati se cudu

[thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Nemojte ljudi da vas navlace na kupnju jer ovo nema odrziv rast [bye]

Cekajte pocetak slijedece godine,pa cemo vidjeto sto ce donit jer do kraja godine nema sto da se desi zamo sa ovakvim niskim prometom mozemo roknuti jos vise,a i usput da vam kazem da ocekivam da dotaknemo duplo dno.

P.S. Sa ovakvom likvidnoscu nece vam pobijeci dionice jer je bolje kupiti 10% skuplje al kad se vidi da se popravila likvidnost nego na blef sad kupovati i nadati se cudu

[thumbsup]


Vidićeš sutra tarapane najmanje +3%.

ONI KOJI U SVAKOM RASTU VIDE BULL I PRODAJU NA DNU A KUPUJU NA VRHU MORA DA VOZE ŠKODU..........


Nemojte ljudi da vas navlace na kupnju jer ovo nema odrziv rast [bye]

Cekajte pocetak slijedece godine,pa cemo vidjeto sto ce donit jer do kraja godine nema sto da se desi zamo sa ovakvim niskim prometom mozemo roknuti jos vise,a i usput da vam kazem da ocekivam da dotaknemo duplo dno.

P.S. Sa ovakvom likvidnoscu nece vam pobijeci dionice jer je bolje kupiti 10% skuplje al kad se vidi da se popravila likvidnost nego na blef sad kupovati i nadati se cudu

[thumbsup]


Kolega over25 Vama bi bolje pristajao nick unter25 jer ni minus 25% na većini dionica vam nije dovoljno jeftino za ulazak. Nevjerni Toma je izgleda ovdje na forumu svetac zaštitnik mnogih forumaša koji žele prvo vidjeti i uvjeriti se da će nešto sigurno rasti pa onda ulagati…


P.S. Sa ovakvom likvidnoscu nece vam pobijeci dionice jer je bolje kupiti 10% skuplje al kad se vidi da se popravila likvidnost nego na blef sad kupovati i nadati se cudu

[lol] [lol]

nešto u stilu one likvidnosti sa kraja 2007-e možda?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Mene nisu uspjeli uplašiti, ni kolega Sever ni kolegica Spomenka a bome ni kolega Vilim Ribić.

Dokup, dokup i samo dokup!!!!! [thumbsup]

lol da mi je takvih 10 nikad ne bi popusio ni kune na burzi..



P.S. Sa ovakvom likvidnoscu nece vam pobijeci dionice jer je bolje kupiti 10% skuplje al kad se vidi da se popravila likvidnost nego na blef sad kupovati i nadati se cudu

[lol] [lol]

nešto u stilu one likvidnosti sa kraja 2007-e možda?
[/quote]

Ja kupujem samo nelikvidne, tako me učio Veliki poglavica Kajman i štovani kolega Milken.
Tako sam i počeo na burzi,tako ću i svršiti. [cool]

The mind is a terrible thing to taste

mene fasciniraju frikovi koji misle da će svojim piskaranjem dići ili srušiti tržište
nevjerovatno


mene fasciniraju frikovi koji misle da će svojim piskaranjem dići ili srušiti tržište
nevjerovatno

Ima forum dosta velik utjecaj, pogotovo u fazi pretjerivanja kad ne postoje kočnice. Najsvježiji primjer je zadnjih 10-tak dana.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Uzalud vam trud svirači, mozda ste nekog juce nagovorili da proda na dnu, al ove koji danas su kupovali baš briga šta pišete hahaha [lol]

ha ha


P.S. Sa ovakvom likvidnoscu nece vam pobijeci dionice jer je bolje kupiti 10% skuplje al kad se vidi da se popravila likvidnost nego na blef sad kupovati i nadati se cudu

[lol] [lol]

nešto u stilu one likvidnosti sa kraja 2007-e možda?
[/quote]
ove godine neki su iskoristili pozitivne signale i u pravo vrijeme kupili na 1300-1350-1400 jasno se vidio odbijanac a sve ostalo su prizeljkivanja…
likvidnost preko 100 milja necemo tako skoro vidjeti, mislim da cemo prije euro uvest nego dostici likvidnost jeseni 2007 [cry]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.vecernji.hr/vijesti/sad-ostvario-prvi-rast-bdp-a-nakon-cetiri-tromjesjecja-uzastopnog-pada-clanak-71053

…kada su govorili biti će dobro, nema problema-BILO JE LOŠE- sada kada govore nevalja-BITI ĆE DOBRO-…tako je do sada bilo pa će da vidimo hoće li i ovaj put biti tako…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Bilo kako bilo ovo s Inom će u svakom slučaju malo pomoći. Najviše građevinarima naravno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close