Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kaj se to meni čini il počeo raspad il ima marginaša…..fala bogu da sam se na
vrijeme prebacio sa zse…..

normalan slijed događaja-koji se već dugo primjećivao.
gledajući cijene dionica i postotke padova slijedi lagani spust za 20%- crobex-1600-1700 ako ne i niže u idućih mijesec dana.



jel ima ovdje neka statistika koliko ljudi ovdje zivi samo od burze a kojima je ovo samo nacin da oplode svoje novce? bas bi me to zanimalo
naravno zanimaju me samo forumasi

imate dvije vrste ljudi realni i oni sta zive u oblacima, rade u opcinama i misle da oni to zasluzuju…
nezahvlno je prognozirati cijene jel mozemo do nove godine dobro potegnuti na nekim dionicama ali samo da se izade van.
najvaznije je sto misle macki s lovom a oni zele spustit groby i lipo za dvije godine kesirat legalnih 300-500%.
haj haj prici kraj
[/quote]
pa bas me zato i zanima koliko je odnos dugorocnih ulagaca – tipa mene – kojima burza nije primaran izvor prihoda i daily tradera..jer dugorocni ulagaci im nece prodat jer ne ovise o tih 100k eura i mogu cekati a oni s marginima imaj fini kamencic oko vrata. jer od ovakvih ko sto sam ja nece spustit burzu jer im ne prodajem :-).


evo nas ispod granice 2000. ode sve u pm.

Jeste li uspjeli uhvatiti šta na fibo potpori?

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-promet-kao-u-shopping-centrima%2c-crobex-potonuo-na-2.000,63806.html

Vlada osniva fond za spas poduzeća? Novac ide najperspektivnijim tvrtkama! [thumbsup]

Na ideji o fondu za spas poduzeća u strogoj konspiraciji radi savjetnička trojka premijerke Jadranke Kosor – Borislav Škegro, Sandra Švaljek i Željko Lovrinčević u suradnji s HUP-om i poslovnim bankama, na čelu sa Zagrebačkom bankom, piše Jutarnji list.

Tako bi Hrvatska godinu dana nakon mnogih drugih zemalja trebala dobiti svoj fond za spas poduzeća. No, dok ne definiraju model, svima je zabranjeno bilo što objavljivati javnosti, dodaje se.

Prema neslužbenim informacijama, iznos kojim bi fond mogao raspolagati mogao bi se popeti i do 10 milijardi kuna. Od toga bi jednu milijardu dala država, s raznih proračunskih stavki po ministarstvima namijenjenih za pomoći i subvencije, a devet bi milijardi kuna prikupio konzorcij banaka, piše list.

Kredite će navodno davati perspektivnim tvrtkama koje su trenutačno u problemima zbog krize, a tvrtke koje propadaju otkupljivat će i nacionalizirati, čime će spasiti brojna radna mjesta.

Trenutno znamo a tako je i najavljeno da se to odnosi na DDJH i VART [rolleyes]

Koliko ce se to odnsit na druge djelatnosti to cemo vidjeti.

napokon nesto konkretno [thumbsup]


Obranjen Crobex na 2000 bodova sa 1000 kuna. Svaka čast dečki na rovovskoj bici.

toliko o jakoj obrani [thumbsup]

rebound u tijku 🙂

Dobar bounceback, ali na žalost, na jaaaaako malom prometu. Vidjet ćemo.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Uvijek ista priča: ekipa skrati poziciju u nadi da će i dalje padat a onda se okrene trend. Kako uvijek, ali baš uvijek padnu na prvoj lekciji… [huh]

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

rebound je bio zato šta je roha rekao da je središnja banka spremna na proaktivnu monetarnu politiku kako bi potaknuli banke da jače kreditiraju gospodarstvo, ali će biti kratkog vijeka: prema mojim analizama oporavak kreće od 28.12. a do tada pad.

lopovi popravili crobex sa
inom
ht
ledo

Jedini lijek za sve ovo što se dešava je: POREZ na špekulativnu trgovinu!!! to treba hitno uvesti, u protivnom slijedi eutanazija burze i dioničarstva,zar treba otkrivati toplu vodu?

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close