Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ko vam je branio kupovati HT po 190 [cool]

Bilo im je skupo jer veliki guru koji sada traži da mu se plate analize rekao im je da to ide na 130. [bye]
[/quote]

ma da su davali po 1 kn ne bi vise ulozio u hr burzu. ovo ssto imam se cuva i rasprodaje prvom prilikom..sva sreca pa mogu zaradit od svoga radi dosta i po svuda inace bi se vec davno ubio.



Ne znam da li su kolege primjetile ali na ATGR je danas ukupno bilo; 50 000 kuna;SLOVIMA:pedeset tisuća kuna na ukupnom bidu dok ja nisam iz zajebancije stavio nalog na još 50 000 na 500 kuna da baš ne izgleda tako tužno taj bid a reko možda se neko poželi spasiti pa ošine po bidu dokle ide pa da iskušam sreću.
Ako tako izgleda bid na jednoj ATGR onda možete misliti kako će to izgledati na nekim drugima

Neznam dali si primjetio,ali na SVIM dionicama se čeka u zasjedi i više nego 100%,s prstom na okidaču. probaj se negdje staviti na bid,pa da vidiš preskakanja,ali ne onako,da ti ne uđe,već prvi .
primjer ti je Zvečevo,totalna nelikviduša,danas sam od fore zapalio u predtrgovanju poklopio bid,i u zadnjim sekundama ( sory boysi,trebate imati boljeg brokera [lol] ),se izmaknuo,a oni ostali na bidu,odjednom više od 300 komada željnih kupnje [lol] . Tako je na svim dionicama,love ima,ali se čeka potvrda dna,a onda nagli šoping,pa tko uspije,tko ne.

Tako je to na burzi u ‘RVATA..nema dugoročnih ulagača
[/quote]
Ove dionice za bedake/poseban režim/su idealne za krupni kapital.
U trenutku kada su prebaćene u poseban režim radi nelikvidnosti postale su nelikvidnije.
Pošto su nelikvidnije postale su jeftinije.
U međuvremenu je likvidnost na ZSE pala na jednu trečinu,a kriteriji za povratak u redovan režim
ostao isti.Dakle,šansa za povratak u redovan režim je za većinu takvih dionica nemoguća misija.
ZSE donosi odluke da smanji likvidnost,tj.da smanji prihode.Stupidno.
Ali vlasnici ZSE očito nalaze interes da te dionice budu što jeftinije radi što jeftinijih povečanja
većinskih udjela,a na teret malih investitora.Bilo kupnjom na drugim računima ili kupnjom
vlastitih dionica.
Međutim,ako ovi uvjeti ostanu isti broj dionica u redovnom trgovanju bi se mogao dodatno smanjiti.Dodatno smanjenje likvidnosti i dodatni pad cijena dionica.
Nadajmo se da će nova uprava na ZSE nešto učiniti i ukiniti ovu besmislenu igru_najbrži prst.
I da će se sa dionicama u posebnom režimu moći trgovati sat do dva,a ne u jednom bljesku.
Neozbiljno i za trgovanje krumpira,a kako ne za firme i koje imaju kapital i preko sto mil.kn.

na dionicama jedva 2 milje prometa….danas smo ziher ispod 10 milja….

da li netko može izračunati koliko bi CROBEX bio u minusu da je HT 230kn.
Pogledajte si malo cijene dionica. Mi smo odavno ispod 2000 bodova. Kad je zadnji put ATPL bila ispod 1000, IGH ispod 3000… Po mojoj slobodnoj procjeni sada smo već negdje prošli i razinu 1700 bodova.


da li netko može izračunati koliko bi CROBEX bio u minusu da je HT 230kn.
Pogledajte si malo cijene dionica. Mi smo odavno ispod 2000 bodova. Kad je zadnji put ATPL bila ispod 1000, IGH ispod 3000… Po mojoj slobodnoj procjeni sada smo već negdje prošli i razinu 1700 bodova.

Imaš na temi Fundamentalna anliza tablice crobexa u .xcl – formatu, pa upiši brojke koje god želiš pojedinih dionica, i automatski ćeš dobiti podatke crobexa sukladno tim projekcijama.


da li netko može izračunati koliko bi CROBEX bio u minusu da je HT 230kn.
Pogledajte si malo cijene dionica. Mi smo odavno ispod 2000 bodova. Kad je zadnji put ATPL bila ispod 1000, IGH ispod 3000… Po mojoj slobodnoj procjeni sada smo već negdje prošli i razinu 1700 bodova.

Ak je tak, zašto na mom mostiću piše 2010 😉

jel ima ovdje neka statistika koliko ljudi ovdje zivi samo od burze a kojima je ovo samo nacin da oplode svoje novce? bas bi me to zanimalo
naravno zanimaju me samo forumasi

evo nas ispod granice 2000. ode sve u pm.

evo nas na 1998,83


jel ima ovdje neka statistika koliko ljudi ovdje zivi samo od burze a kojima je ovo samo nacin da oplode svoje novce? bas bi me to zanimalo
naravno zanimaju me samo forumasi

imate dvije vrste ljudi realni i oni sta zive u oblacima, rade u opcinama i misle da oni to zasluzuju…
nezahvlno je prognozirati cijene jel mozemo do nove godine dobro potegnuti na nekim dionicama ali samo da se izade van.
najvaznije je sto misle macki s lovom a oni zele spustit groby i lipo za dvije godine kesirat legalnih 300-500%.
haj haj prici kraj

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

di su drukeri sa raspravama čija je dionica više narasla?
sad je bolji špekulant onaj koji je u dionicama koje manje padaju [bye]

ima li netko ideju kad će dno ili čekamo da nas budući predsjednik izvuče nakon izbora

Obranjen Crobex na 2000 bodova sa 1000 kuna. Svaka čast dečki na rovovskoj bici.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

New Report

Close