Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A pogledajte vi samo kupnju na onim trovačima ADRS.
Pa veća je kupnja na Čakovečkim mlinovima.
To je dobro i ja to podržavam.
Pušenje ubija i Adris nije dionica koju bi netko želio imati u portfelju ali svejedno….

dear fedya- za domaći uradak pogledaj si na internetu cime se sve bavi adris grupa, koje su joj sastavnice i koji su im planovi za budučnost

NA DANAŠNJOJ konstituirajućoj sjednici Nadzornog odbora Zagrebačke burze za predsjednika NO izabran je Plinio Cuccurin, Adrisov član uprave, a za potpredsjednika Ratko Bajakić iz ICF-a, priopćila je danas Zagrebačka burza.

Na sjednici na kojoj je su prisustvovali svi članovi Nadzornog odbora jednoglasno je donesena odluka o raspisivanju natječaja za novu Upravu. S obzirom na nezadovoljstva pojedinih članova Nadzornog odbora Upravom Burze, realno je očekivati kako je predsjednik Uprave Roberto Matušić pred smjenom. Natječaj će biti objavljen do kraja godine.

who dares, wins

Roberto Matušić [bye]


Tko ima love nek kupuje, tko nema nek čeka. Sve 5.

tko je po tvojoj preporuci kupovo na crobexu 2300, taj sad nema love nego može samo da čeka. nema mu druge.
a tvoji savjeti nisu za 5 nego za 1 [angry]

DPAVLETIC=DKONCAR=DSORC=MAJA4684=SCRAPMAN=....


Roberto Matušić [bye]

napokon, al samo da i onog karduma znogiraju………..dam se kladit da će motušić
sad otvorit neki fond u stilu madoffa….hahahaha



Tko ima love nek kupuje, tko nema nek čeka. Sve 5.

tko je po tvojoj preporuci kupovo na crobexu 2300, taj sad nema love nego može samo da čeka. nema mu druge.
a tvoji savjeti nisu za 5 nego za 1 [angry]
[/quote]
Javi mi se 31.12.2009.


Tko ima love nek kupuje, tko nema nek čeka. Sve 5.

Da sada je stanje na ovoj našoj burzi, kupuj polako i skupljaj jer tako sigurno nećeš promašiti dno, a ono što imaš čvrsto drži i čekaj bolje dane——-

Pozdrav [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ne znam da li su kolege primjetile ali na ATGR je danas ukupno bilo; 50 000 kuna;SLOVIMA:pedeset tisuća kuna na ukupnom bidu dok ja nisam iz zajebancije stavio nalog na još 50 000 na 500 kuna da baš ne izgleda tako tužno taj bid a reko možda se neko poželi spasiti pa ošine po bidu dokle ide pa da iskušam sreću.
Ako tako izgleda bid na jednoj ATGR onda možete misliti kako će to izgledati na nekim drugima

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Možda se nešto pokreče i u našoj državi..doduše sa zakašnjenjem ali ipak ..

Fond za spas poduzeća: Bankari daju 9, a država jednu milijardu kuna
Vaš link

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Možda se nešto pokreče i u našoj državi..doduše sa zakašnjenjem ali ipak ..

Fond za spas poduzeća: Bankari daju 9, a država jednu milijardu kuna
Vaš link

dok se oni maknu dalje od ideje /jer to je tek ideja/ pola pacijenata /poduzeća/ bit će već mrtvo a radnici na ulici. Ja na mogu vjerovati da se tek sada, godinu i pol nakon izbijanja krize, i godinu dana nakon evrope , ide s jednom takvom idejom. nevjerojatno nesposobno! a glavni problem im je kolike će božićnice dati onim ljenim bitangama iz državne uprave dok narod gladuje. sramotno! [bye]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove


Možda se nešto pokreče i u našoj državi..doduše sa zakašnjenjem ali ipak ..

Fond za spas poduzeća: Bankari daju 9, a država jednu milijardu kuna
Vaš link

Super.
Dakle Zaba će dati 50 miljuna Skladgradnji jer je Kalmeta procijenio da je to perspektivna tvrtka a onda kad oni propadnu kredit Zabi će vratiti država novcem poreznih obveznika.
Odlična ideja [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


NA DANAŠNJOJ konstituirajućoj sjednici Nadzornog odbora Zagrebačke burze za predsjednika NO izabran je Plinio Cuccurin, Adrisov član uprave, a za potpredsjednika Ratko Bajakić iz ICF-a, priopćila je danas Zagrebačka burza.

Na sjednici na kojoj je su prisustvovali svi članovi Nadzornog odbora jednoglasno je donesena odluka o raspisivanju natječaja za novu Upravu. S obzirom na nezadovoljstva pojedinih članova Nadzornog odbora Upravom Burze, realno je očekivati kako je predsjednik Uprave Roberto Matušić pred smjenom. Natječaj će biti objavljen do kraja godine.

Mislim da dolaze pravi igrači u NO. Još da je rastjerati onu ekipu iz Hanfe pa da možemo funcionirati kao sav normalan svijet.
[bye]

New Report

Close