Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sentiment trzista : 28 – je dionica u plusu

8 – je na nuli

27 -je u minisu

[undecid]


A pogledajte vi samo kupnju na onim trovačima ADRS.
Pa veća je kupnja na Čakovečkim mlinovima.
To je dobro i ja to podržavam.
Pušenje ubija i Adris nije dionica koju bi netko želio imati u portfelju ali svejedno….

Da imaju šta kupiti, bilo bi i kupaca…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


A pogledajte vi samo kupnju na onim trovačima ADRS.
Pa veća je kupnja na Čakovečkim mlinovima.
To je dobro i ja to podržavam.
Pušenje ubija i Adris nije dionica koju bi netko želio imati u portfelju ali svejedno….

pa fakat…a gle bid na hdelu….ups..sori pokušaj bida….sve bu to dole [bye]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

urušavanje je upravo lagano započelo

kaj se to meni čini il počeo raspad il ima marginaša…..fala bogu da sam se na
vrijeme prebacio sa zse…..


urušavanje je upravo lagano započelo

stiskanje krenulo….. [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…pa naravno…crobi nesmije završiti u plusu jer bi se mogao promijeniti sentiment pa onda "oni" nebi i dalje mogli pomalo skupljati po jeftinijim cijenama…zato dp 16:00 se to mora srozati u crveno…to je postalo tako prozirno da neznaš da li bi plakao ili se smijao…ali sve će doći na svoje…strpljen – spašen…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Tko ima love nek kupuje, tko nema nek čeka. Sve 5.

Fakat Grinch došao po svoje…

CROBEX 2.025,70 0,16%
CROBEX10 1.069,09 0,14%

Skoro smo završili u minusu. Ma bravo.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

a kaj bumo sutra …..možemo samo molit boga da vani ne okrene inače smo na
1800 za čas za prvu ruku…..sad si samo možemo zamislit kaj se bude događalo u državi
iduću godinu….



Atpl će ovu godinu poslovati sa gubitkom (očekivanim) dionica raste, građevinari koji će poslovati sa dobiti (neočekivanim) dionica pada !?
Da li ima još itko normalan na ovoj Burzi ?

O cemu ti pricas ???? Kako ce poslovati 2010 ?
[/quote]
Šta će biti iduće godine to jako malo ljudi zna. Za početak poštujmo ono što je ostvareno u ovoj.

who dares, wins

New Report

Close