Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može li mi netko reći kakav je utjecaj inflacije kune na cijene dionica? Recimo "hipotetska" situacija: Love u državnoj blagajni nema, kamate na zajmove astronomske (jer kad šuki ode ponovo van po lovu ne bu dobio iste kamate) i kojim slučajem Rohatinski padne na smrzavici i slomi vrat. Zamjenik počne štampati kune i inflacija dođe na velika vrata.
Kakvi su inače efekti inflacije na dioničko tržište u svijetu?

MA pogledajte vi samo tu perspektivu na Podravci.
Pogledajte taj brutalan bid.
To je firma, to je dionica a ne ove neperspektivne.
Fant-fant-fantastično !!!!
Još kad krene tvornica pileće paštete u Americi proizvoditi za Amerikance.
I zapamtite,nema toga što mi ne možemo samljeti u paštetu !!!! [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

http://www.seebiz.eu/hr/analize/likan-developeri-moraju-odustati-od-visokih-marzi,63692.html

crobex i danas bi u minusu bio da nije naštiman sa gubitašima u njihovom porfelju
svemu dođe kraj pa tako i ovom lopovluku
ni marinac i ekipa nisu u životu pomislili da će jednom za početak dočekat novu godinu u zatvoru a eto dogodi se tako da će se puno njih uskoro počet češkat
biće zanimljivo sam znam a iznenadit će se većina


Može li mi netko reći kakav je utjecaj inflacije kune na cijene dionica? Recimo "hipotetska" situacija: Love u državnoj blagajni nema, kamate na zajmove astronomske (jer kad šuki ode ponovo van po lovu ne bu dobio iste kamate) i kojim slučajem Rohatinski padne na smrzavici i slomi vrat. Zamjenik počne štampati kune i inflacija dođe na velika vrata.
Kakvi su inače efekti inflacije na dioničko tržište u svijetu?

Automatski smo u bull marketu.
[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

validus? kupnja se nabildala steroidima 🙂

I do what the voices tell me to



Može li mi netko reći kakav je utjecaj inflacije kune na cijene dionica? Recimo "hipotetska" situacija: Love u državnoj blagajni nema, kamate na zajmove astronomske (jer kad šuki ode ponovo van po lovu ne bu dobio iste kamate) i kojim slučajem Rohatinski padne na smrzavici i slomi vrat. Zamjenik počne štampati kune i inflacija dođe na velika vrata.
Kakvi su inače efekti inflacije na dioničko tržište u svijetu?

Automatski smo u bull marketu.
[smiley]
[/quote]
amer štampaju od s&p negdje 800…ak njima dobro kaj ne bude nama

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-podravka%2c-adris-i-ina-predvode-rast-crobex-a,63699.html

evo čim se ponose naši fm i čime dižu crobex

Bez obzira što pada vrijednost dionica u RH, bitno je da se svjetsko gospodarstvo obnavlja, a mi idemo ka EU…..

Savjeti za dioničare:

Tema je :Konstruktivnost u svakom pogledu

1. Izbjegavati čitanje nekostruktivnih nickova(memoritati ih na papir, tko sve piše loše i nekostruktivno) jer njima je u interesu probuditi strah u vama
ako manipuliraju vašim osjećajima, onda će manipulirati i vašim odlukama
2. Izbjegavati odgovaranje tim nickovima jer što više rasprave to njima bolje, bez obzira
što iznesete dokaze, oni će se praviti ludi, i pisati negativno i dalje kao da se ništa nije desilo
3. Nastavite pisati konstruktivno i istraživati u vezi firme u koju ulažete
4. Naučite biti radosni, jer iz nesigurnosti ne izlazi ništa dobro

Ako se budete toga pridržavali biti će vam puno bolje………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Da Bog da ih više bude za N.G. u Remetincu.I to ovih koji ruše i naštimavaju burzu.

A pogledajte vi samo kupnju na onim trovačima ADRS.
Pa veća je kupnja na Čakovečkim mlinovima.
To je dobro i ja to podržavam.
Pušenje ubija i Adris nije dionica koju bi netko želio imati u portfelju ali svejedno….

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Dražen Nikolić: RBA će vjerojatno otpisati 200 stanova!

http://www.seebiz.eu/hr/analize/nikolic-rba-ce-vjerojatno-otpisati-200-stanova!,63711.html

New Report

Close