Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/banke/ministarstvo-financija-isplata-poticaja-za-stednju-pocetkom-sijecnja,63533.html

suker financira sve obaveze i bozicnice nisu upitne, pol ce dati sad a pol s kamatama posle tuzbe…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

stanje na cestama nam je ko u drzavi, neki su zaposleni neki beru koncesije a nis se ne radi.
za kaznenu prijavu protiv, HC, HAC, Županijskih cesta i svih ostalih
sad ce mi jos na plin naplacivat cestarinu premda sam na registraciji jednokratno uplatio cestarinu.
nema veze nema se novaca, treba platit

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Trenutno je na tržištu jako puno jeftinog papira,a ja sam trenutno all in u istima. Što se može dogoditi, pad na 1500? Ok, pa što? Pa preživio sam i onaj sa 5000 na 1250,a to je ipak malo teže. Može li dolje? Naravno da može, ali jedan dan prometa sa 50 milja kuna i rast crobija od 3% totalno mjenja percepciju. Zadnjih mjesec dana cijelo vrijeme pristižu negativne vijesti od građevinaca, namjerno ili nenamjerno što mislite? Oni imaju snažan utjecaj na crobex, zbog toga smo tu gdje jesmo. Uskoro će slijediti vijesti o novim poslovima u inozemstvu i to će dići crobex. Kad se već spominje ATPL, pa ona je bila 1000 i na BDI-u od 2500, a BDI je 3500, a vrlo brzo kreće na 4000. Da ne bude zabune nemam građevinare, imam nešto sitno brodara. Danas smo imali najveći pad u regiji, neću spominjati EU. Mislim da je prisutna taktika iscrpljivanja, bez obzira na velik broj "burek" trejdanja, hrpa dionica se namjerno štopa i to ne od malih igrača (IGH, KORF…)

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

stoji kao i babin zub. Koliko fantaziranja o ničemu . jednostavno je : NITKO ne kupuje ,a prodaju špekulantići . Tko je od vas zadnjih dana lupao po asku ? ( ako zanemarimo spotovce,optimiste i validuse,te danas i dalekovidaše [lol] ) . A ono stajanje na bidu,istog trena ako vas poklopi mjenjate za najnižu poziciju na asku . I zato to ide dolje. Nitko normalan ne ulaže u burzu kad sa svih strana izlaze afere i crnjaci, a oni pacijenti u vladi nisu sposobni niti vodu povuć za sobom na zahodu,a kamoli donijeti smisleni proračun. Sada su odlučili odgoditi poticaje za stambenu i mirovinsku štednju : i tko će sada uplatiti u to ionaku upitno smeće ? NITKO,i fondovi ostaju bez love i opet pušiona. JEnom rječju pušiona…NEWTON je mrtav,Einstein je mrtav…MOJ NOVAC je mrtav,a ni ja se ne osjećam baš najbolje..
[/quote]

da,a kaj je s tim forumom?

možda dobar uvod u sutrašnje trgovanje

http://www.seebiz.eu/hr/burze/wall-street-dow-jones-i-s_p-500-najjaci-u-14-mjeseci,63562.html

http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=320&View=Details&ItemID=56183

jaca nam za ravnotezu, zato je i uvela harac samo ispada da ipak nismo u mogucnosti financirato sve obaveze ili suker to drugacije komentira?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


možda dobar uvod u sutrašnje trgovanje

http://www.seebiz.eu/hr/burze/wall-street-dow-jones-i-s_p-500-najjaci-u-14-mjeseci,63562.html


samo po asku sutra navalite, obavjestite nas kaj ste potegnuli….

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

stoji kao i babin zub. Koliko fantaziranja o ničemu . jednostavno je : NITKO ne kupuje ,a prodaju špekulantići . Tko je od vas zadnjih dana lupao po asku ? ( ako zanemarimo spotovce,optimiste i validuse,te danas i dalekovidaše [lol] ) . A ono stajanje na bidu,istog trena ako vas poklopi mjenjate za najnižu poziciju na asku . I zato to ide dolje. Nitko normalan ne ulaže u burzu kad sa svih strana izlaze afere i crnjaci, a oni pacijenti u vladi nisu sposobni niti vodu povuć za sobom na zahodu,a kamoli donijeti smisleni proračun. Sada su odlučili odgoditi poticaje za stambenu i mirovinsku štednju : i tko će sada uplatiti u to ionaku upitno smeće ? NITKO,i fondovi ostaju bez love i opet pušiona. JEnom rječju pušiona…NEWTON je mrtav,Einstein je mrtav…MOJ NOVAC je mrtav,a ni ja se ne osjećam baš najbolje..

Što je najgore nitko se ne buni,oporba je totalno mutava,kome dati svoje novce?kakove će biti mirovine*užas što nam debeli radi.

obožavam strvine-posebno ovce

Vidim da neki očekuju da će mirovinci braniti crobex na 2000 i spasiti burzu od novog potopa, ali mirovinci nemaju para jer su se nakrcali Šukerovim bezvrijednim obveznicama,a ovo keša što im je ostalo čuvaju za 1Q kad državi dopjeva više milijardi kredita na otplatu, a para u proračunu nema ni za redovno funkcioniranje zbog ogromne rupe nastale povećanjem PDV-a i uvođenjem HARAČA!
Osim toga mirovincima alarmatntno padaju mirovinski doprinosi tj. priliv svježeg novca im je sve manji zbog dramatičnog rasta broja otkaza koji je u zadnjih godinu dana blizu 50.000, a svaki dan novih 500 ljudi ostaje bez posla i ide na cestu.
Uz to velika je opasnost da će biti aktivirana i državna jamstva za brodogradnju teška nekoliko milijardi kuna (što nije predviđeno proračunom, pa nema ni 1 kn za to) tako da ne znam što reći osim da je situacija kritična i da će se svjetlo na kraju tunela možda , ali stvarno MOŽDA, početi ukazivati najranije za godinu dana, tj. krajem 2010. a do tada tko živ, tko mrtav.
Treba preživjeti u ovoj lupeškoj državi s NAJVEĆIM POREZNIM OPTEREĆENJEM NA SVIJETU još godinu dana, uz očekivanje NOVIH POREZA kojim će Šuker i Jaca nastojati popuniti prazan državni proračun da zakrpaju ogromne rupe i da debelim i arogantnim državnim birokratima daju pune iznose božićnica, regresa, darove za djecu itd!!!!
Spasiti se možemo samo na jedan način, a propasti možemo na bezbroj njih. Na žalost, naša "sposobna" vlada sve načine iskušava osim onog jednog! [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Vidim da se depresija i pesimizam uvukao u sve pore ZSE.
Opet se provodi strategija "iscijeđivanja" do krajnjih granica,a nas malih,najviše.
Treba pratiti stanje,pogotovo ovih dana.


Vidim da se depresija i pesimizam uvukao u sve pore ZSE.
Opet se provodi strategija "iscijeđivanja" do krajnjih granica,a nas malih,najviše.
Treba pratiti stanje,pogotovo ovih dana.

jučerašnje otvaranje pokazalo je na primjeru dalekovodu kako malo treba da se ljudima probudi nada i vjera u oporavak. nažalost, nije dugo trajala jer je vrlo vjerovatno fondovska ekipa i par bogatijih pojedinaca iskoristilo runo neiskusnih da im prebaci dionice.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Joj kakav slab bid na Viaduktu, nema Vilima a bome ni Spomenke [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close