Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Današnje trgovanje na dalekovodu za udžbenike. A nagradno pitanje je dali poduzeće više vrijedi ako je u boljoj burzovnoj kotaciji.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Današnje trgovanje na dalekovodu za udžbenike. A nagradno pitanje je dali poduzeće više vrijedi ako je u boljoj burzovnoj kotaciji.

kakvo vam je to pitanje …………da li poduzeće više vrijedi???………….ah da, to je retoričko pitanje………… [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/


Sramota, da nema DLKV Crobex bi bio u minusu.

Ajmo jedno brzinsko natjecanje glede razine Crobexa na kraju godine. Ima li uopće mogućnosti za Christmas Rally? Evo, ja ipak tipujem na Crobi 2200, nakon toga u 1Q potop.

na zse jedino HT vrijedi zbog 10% dividende … svo ostalo je rulet

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.



Sramota, da nema DLKV Crobex bi bio u minusu.

Ajmo jedno brzinsko natjecanje glede razine Crobexa na kraju godine. Ima li uopće mogućnosti za Christmas Rally? Evo, ja ipak tipujem na Crobi 2200, nakon toga u 1Q potop.
[/quote]
sumljam, danas bi vec trebali rasti prek 1% jer eu raste ali pokazali smo da smo jedinstveni tako da nije iskljuceno,.
tipujem da ce groby zavrsiti 2000-2050 do kraja godine andak potop

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ne mogu se povezati na e-trgovanje complete line. Ima još tko da je njihov korisnik? Kako vama radi?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

CROBEX 2.063,02 -0,17%
CROBEX10 1.085,76 -0,08%

Prodaju se dionice za božićnu puricu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Nikako

dobro da sam prodao dlkv [kiss] kao da sam znao da euforija neće dugo potrajati!!

samo do iskrcaja ovih što su se raspisali sinoć, hehe

http://www.kucilooro.webs.com/


CROBEX 2.063,02 -0,17%
CROBEX10 1.085,76 -0,08%

Prodaju se dionice za božićnu puricu

Na žalost, prodaju se za kupiti kruh, mlijeko i parizer….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



dobro da sam prodao dlkv [kiss] kao da sam znao da euforija neće dugo potrajati!!

samo do iskrcaja ovih što su se raspisali sinoć, hehe

Jos da ste prodali Hdel kad sam vam savjetovao, po 350 kn
Ajmeeee zadnja na hdelu 230 kn

[bye]
[/quote]

rekao si meni da se ostavim burze da uzmem štrik kad sam prodao ulpl po 730 -strašan si
to se teško zaboravlja samo da znaš


Ne mogu se povezati na e-trgovanje complete line. Ima još tko da je njihov korisnik? Kako vama radi?

problemi sa strujom

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/

New Report

Close