Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo za Belje se vidilo iz aviona. Trebalo ga je šortat.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


…he,he…izgleda da ce se i lova iz EU trzista morati preseliti kod nas… [smiley1]

Samo neka donesu ojre. Ne znaju u što se upuštaju, nije se taj rodio kojeg mi na burzi nećemo izvaljat. [smiley2]

No respect

ARNT-kupnja 534 prodaja534,50.[smiley2]

VIRO-kupuje se po 1350,00.Velike ribe kupuju a mi mali ćemo na ATH.[smiley3]


” Samo neka donesu ojre. Ne znaju u što se upuštaju, nije se taj rodio kojeg mi na burzi nećemo izvaljat. [smiley2]

Kolega daj budite ozbiljni. Jedan jači europski fond bi zavaljao i vas i mene i sve naše fondove zajedno. Pa pola foruma se hvalilo kako su kupovali JDOS na 10,500 (onda kad je malo pao sa 11,000) a gdje su sad? Neću navodit imena al jedan malo ozbiljniji igrač koji je prodavao JDOS je “zavaljao pola foruma

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Jel ja to dobro vidim, Dynamic je promijenio onaj 1,1 % u crvenu boju???[smiley9]


SLK:

” Samo neka donesu ojre. Ne znaju u što se upuštaju, nije se taj rodio kojeg mi na burzi nećemo izvaljat. [smiley2]

Kolega daj budite ozbiljni. Jedan jači europski fond bi zavaljao i vas i mene i sve naše fondove zajedno. Pa pola foruma se hvalilo kako su kupovali JDOS na 10,500 (onda kad je malo pao sa 11,000) a gdje su sad? Neću navodit imena al jedan malo ozbiljniji igrač koji je prodavao JDOS je “zavaljao pola foruma

Ma to je bilo veličanja Hrvatsva radi… Dajte kolega. [smiley2]

No respect

E sad kandžija puca. Da vidimo zatvaranje ovoga tjedna, šta će sve biti u zadnjih par minuta…..

No respect

Sad je opet zeleno, valjda je sve OK!


E sad kandžija puca. Da vidimo zatvaranje ovoga tjedna, šta će sve biti u zadnjih par minuta…..

Ja sam jedino primjetio značajnije podizanje ADPL, da li ste Vi kolega SLK možda još nešto bitnije uočili!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Pratio sam svoje, i u zadnjim minutama mi se jedna vratila iz plusa na nulu, druga iz malog minusa u mali plus. Meni ništa posebno, druge iskreno još nisam pregledao.

No respect


Pratio sam svoje, i u zadnjim minutama mi se jedna vratila iz plusa na nulu, druga iz malog minusa u mali plus. Meni ništa posebno, druge iskreno još nisam pregledao.

Petak je danas,nema kandžijanja pred kraj…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

New Report

Close