Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fedor: ” Ja bih na vašem mjestu svejedno bio jako oprezan. Prevelike su to oscilacije. ” Zbog čega?

pa valjda zbog formula!!!

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Još malo vijesti:

Sačekaću zahtev 126 poslanika”

Predsednik Skupštine Srbije Tomislav Nikolić izjavio je za današnju “Politiku” da neće podneti ostavku na ovu funkciju ukoliko bude postignut dogovor Demokratske stranke i Demokratske stranke Srbije o formiranju nove vlade.

Sačekaću zvaničan zahtev sa 126 potpisa poslanika da budem razrešen te dužnosti. Ali, onog časa kad stigne predlog sa većinom za formiranje vlade i sa zahtevom za moje razrešenje, staviću na dnevni red i otvoriću sednicu svojom ostavkom”, rekao je Nikolić.

Vaš link

Fedor:

Ja bih na vašem mjestu svejedno bio jako oprezan. Prevelike su to oscilacije.

Zbog čega?

Zbog toga što je to Srbija, zar moram nakon svega davati pojašnjenja. Pa dobro uvijek sam spreman objasniti svoje stavove. Nakon ovoga što se desilo u Srbiji svima je jasno da je Srbija politički gledano vrlo trusno područje. U njoj ekstremističke snage dobivaju 27 do 30% biračke potpore, pa kad čovjek ima na umu srpsku nepredvidivost i mitomaniju koja je oduvijek uživala snažnu podršku pučanstva, na tom i takvom tržištu treba biti iznimno oprezan. Faktor sigurnosti svakom pronicljivom glavničaru mora biti na prvom mjestu. Glavničarstvo nije kocka ni kladionica.
Veliko je pitanje da li će zapadne silnice koje trenutno vrše pritisak na Koštunicu uspjeti u svom naumu da ga privole na bezuvjetnu suradnju sa demokratskim snagama? A ako bude novih izbora Nikolić bi mogao dodatno ojačati.
Ključ je u Koštunici, a ne zaboravite da je njemu od odjeće najdraži kalašnjikov.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Evo da vidite još malo kako taj Nikolić trkelja po nečijoj direktivi bezveze:

Nikolićeva najava neustavna”
11. maj 2007. | 09:10 | Izvor: Beta
Beograd — Sudija Ustavnog suda Svetozar Čiplić izjavio da parlament, ukoliko bude raspušten, ne može da uvede vanredno stanje u Srbiji.

Čiplić je rekao da, u slučaju raspisivanja izbora i raspuštanja parlamenta, eventualno vanredno stanje mogu zajednički da uvedu predsednik Republike, predsednik Vlade i predsednik parlamenta. Prema njegovim rečima, najava uvođenja vanrednog stanja od strane predsednika parlamenta Tomislava Nikolića je neustavna, a cilj toga je da se spreči raspuštanje parlamenta koji nije izabrao vladu.


mauricije:

Fedor: ” Ja bih na vašem mjestu svejedno bio jako oprezan. Prevelike su to oscilacije. ” Zbog čega?

pa valjda zbog formula!!!

VN Španjolske ovaj vikend? Pa meni to nema veze…. [smiley3]

[smiley2]

No respect

Ključ je u Koštunici, a ne zaboravite da je njemu od odjeće najdraži kalašnjikov.

A ne treba zaboraviti ni tko mu je djed.


U njoj ekstremističke snage dobivaju 27 do 30% biračke potpore,

po toj logici je i Francuska trusno područje!

I love the Smell of Profits in the Morning

Vjerujem da jedan naš cijenjeni kolega uredno nadokupljuje ja bih isto al nema casha.[smiley7]

HDEL
Kupnja
910,05 26
910,02 5
910,00 7
902,02 40
900,00 1050
Prodaja
915,00 18
919,99 10
920,00 50
925,00 6
927,99 36

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

…he,he…izgleda da ce se i lova iz EU trzista morati preseliti kod nas… [smiley1]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Belje ispod 300 kuna.


HDEL Kupnja 910,05 26 910,02 5 910,00 7 902,02 40 900,00 1050 Prodaja 915,00 18 919,99 10 920,00 50 925,00 6 927,99 36

Mogli bi nešto skuvati u zadnji tren.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close