Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Odem na 5 / slovima:petminuta/ u gornji dio kuće , da samo kratko uzmem neke stvari jer idem
u grad….. i pogledam burzu…

… FALI MI 50.000,00 KUNA U PORTFELJU…… Pa kud su mogle tako naglo nestati …k vragu!


Ako ti za toliko oscilira onda nemaš nikakve brige u životu.
[/quote]

Kako nema, znaš li ti koliko je to šetanja gore dolje po katnici……….pa još ako imaš visoke potpetice
[/quote]
To je onako na prvu portfelj od minimum 4 000 000 kn ili potpetice od 18 cm.

who dares, wins





Odem na 5 / slovima:petminuta/ u gornji dio kuće , da samo kratko uzmem neke stvari jer idem
u grad….. i pogledam burzu…

… FALI MI 50.000,00 KUNA U PORTFELJU…… Pa kud su mogle tako naglo nestati …k vragu!


Ako ti za toliko oscilira onda nemaš nikakve brige u životu.
[/quote]

Kako nema, znaš li ti koliko je to šetanja gore dolje po katnici……….pa još ako imaš visoke potpetice
[/quote]
To je onako na prvu portfelj od minimum 4 000 000 kn ili potpetice od 18 cm.
[/quote]

Vrlo moguće. Moj portfelj je 44% u minusu. Sad vrijedi oko 600 k, a danas oscilacija u 5 minuta kako kaže kolegica od cca 8000 kn. Na 50 000 kn rekao bih da je potrošeno negdje i oko 6 miliona kuna na portfelj….trenutno je i kolegica u minusu, pa možda i je trenutna vrijednost oko 4 milje.


IGH popljuga 40-50 milja kuna i dionica raste.
Dlkv dobije posao i ostvari dobit a dionica pada.

nadalje,

Neuspjela dražba: Bez interesa za dionice Varteksa, Sladorane, Končara EI i Spačve
Autor/izvor: SEEbiz / Hina

i onda se ekipa meni sprda kaj sam otišao ikaj mi se sere od crobexa
neznam tko je tu lud ali ja nisam…lp ekipa


mislim da je pad sa 15000 na 3200 više nego dovoljan za sve dosadašnje pa čak i neke buduče loše vijesti
kod IGH






Odem na 5 / slovima:petminuta/ u gornji dio kuće , da samo kratko uzmem neke stvari jer idem
u grad….. i pogledam burzu…

… FALI MI 50.000,00 KUNA U PORTFELJU…… Pa kud su mogle tako naglo nestati …k vragu!


Ako ti za toliko oscilira onda nemaš nikakve brige u životu.
[/quote]

Kako nema, znaš li ti koliko je to šetanja gore dolje po katnici……….pa još ako imaš visoke potpetice
[/quote]
To je onako na prvu portfelj od minimum 4 000 000 kn ili potpetice od 18 cm.
[/quote]

Vrlo moguće. Moj portfelj je 44% u minusu. Sad vrijedi oko 600 k, a danas oscilacija u 5 minuta kako kaže kolegica od cca 8000 kn. Na 50 000 kn rekao bih da je potrošeno negdje i oko 6 miliona kuna na portfelj….trenutno je i kolegica u minusu, pa možda i je trenutna vrijednost oko 4 milje.
[/quote]
Kolega ništa se niste referirali o onom zanimljivijem djelu. Kaj velite na potpetice? [lol]

who dares, wins

jel netko zna ko je ošinio po ADRS-u??

sutra je novi dan.

Milan Bandić IGH-u: Polog i ostalo ostaju Zagrebu

http://seebiz.eu/hr/analize/bandic-igh-u-polog-i-ostalo-ostaju-zagrebu,62619.html

Meni se čini da je za IGH možda čak i bolje da se odustane od investicije, pa i uz neki gubitak, obzirom da nije vrijeme, a ni klima za velike investicije i upadanje u još veće i relativno nepovoljne kredite, kad i onako nema kupaca za postojeće objekte.

sutra je novi dan.

ahhahahahahahhaha nema se para il se čuvaju ko zjenicu oka svog……

još k tome svi bulje u futurese, bude 1120 ili nebude…..gor dol gor dol…..

Najbrži prst se pretvara u najbrži lopov.
Promatrao sam KOES.
U 12h59" i nešto sek na kupnji se pojavio kupovni nalog od 500 kom na 180,11.
U posljednji trenutak kao slućajno i na prodaji isto 500 kom mislim na 180.
U posljednji trenutak dva manja se nagurala ispred kupca od 180,11 i otkinula šezdesetak komada.
Prva slijedeća prodaja na 489.
Prodavač vjerovatno nije prodavao svoje dionice,ali je znao tko je kupac.
Da je htio mogao je staviti prodaju na 200 do 250 i vjerovatno bi bio pometen.Tko želi prodati
što jeftinije.Lako je tuđim k…em po gloginji mlatiti.
Ovo je slučaj za HANFU.
Za tri dana ćemo znati tko je prodavač…manipulator.Nalazi se među prvih deset.Ne bi trebalo koristiti riječ kriminalac,jer
ovo je samo nedokazana manipulacija.

http://www.poslovni.hr/133571.aspx


Najbrži prst se pretvara u najbrži lopov.
Promatrao sam KOES.
U 12h59" i nešto sek na kupnji se pojavio kupovni nalog od 500 kom na 180,11.
U posljednji trenutak kao slućajno i na prodaji isto 500 kom mislim na 180.
U posljednji trenutak dva manja se nagurala ispred kupca od 180,11 i otkinula šezdesetak komada.
Prva slijedeća prodaja na 489.
Prodavač vjerovatno nije prodavao svoje dionice,ali je znao tko je kupac.
Da je htio mogao je staviti prodaju na 200 do 250 i vjerovatno bi bio pometen.Tko želi prodati
što jeftinije.Lako je tuđim k…em po gloginji mlatiti.
Ovo je slučaj za HANFU.
Za tri dana ćemo znati tko je prodavač…manipulator.Nalazi se među prvih deset.Ne bi trebalo koristiti riječ kriminalac,jer
ovo je samo nedokazana manipulacija.

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
180,11 438 13:00:00
180,11 6 13:00:00
180,11 50 13:00:00

who dares, wins

To su tu jedine transakcije danas. Ne razumijem šta ste htjeli reći? Da će ići danas po 250?

who dares, wins

New Report

Close