Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vjerujem a je BDI danas u popriličnoj pozitivi…


http://www.poslovni.hr/133549.aspx

sad ne kuzim jel ovo dobro ili lose?

Pa ne može biti dobro nikako. ova cijena zadnjih dana je umjetno štopanje i lagani izlazak. pa dok se ne zaboravi….

Odem na 5 / slovima:petminuta/ u gornji dio kuće , da samo kratko uzmem neke stvari jer idem
u grad….. i pogledam burzu…

… FALI MI 50.000,00 KUNA U PORTFELJU…… Pa kud su mogle tako naglo nestati …k vragu!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


SP500 ljep plus EU ljep plus Luković snižava kamatu a Crobex u crvenom dokle tako
tko je tu lud
Bajiću kreni u akciju bilo bi vrijeme

lukovi snizio kamatu ili misli da sniziti 0,25%
sam nema kome dati kredite, to mu ponajveci problem….
mislim ima kandidata, kao pevecovi ili mozda se odluci kreditirati novi visnjin cd, dobra investicija [thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Odem na 5 / slovima:petminuta/ u gornji dio kuće , da samo kratko uzmem neke stvari jer idem
u grad….. i pogledam burzu…

… FALI MI 50.000,00 KUNA U PORTFELJU…… Pa kud su mogle tako naglo nestati …k vragu!

Ili dobar portfelj(mučo love) ili loše dionice, o investitoru sve najbolje



http://www.poslovni.hr/133549.aspx

sad ne kuzim jel ovo dobro ili lose?

Pa ne može biti dobro nikako. ova cijena zadnjih dana je umjetno štopanje i lagani izlazak. pa dok se ne zaboravi….
[/quote]
koment je bio sarkastican, kod nas ni 310 milja nestalih u podravci ne znaci nista, moze ona gore.
o tome cemo s nekim drugim bajicem istrazivati za dvije tri godinice…
kod nas situacija treba malo sazrijeti da se nesto poduzme…
sljedece na redu su brodogradnja ali tek kad nam dodu na naplatu data jamstva ondak cemo se pokrenuti i pitati tko je to davao tolika jamstva i gdje je utosen novac…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Svi indexi Azije -EU -Ameri na naj većim razinama u zadnjh 15mj a dije naša poštena ZSE u toj igri dokad ćemo biti sprdnja od burze


Svi indexi Azije -EU -Ameri na naj većim razinama u zadnjh 15mj a dije naša poštena ZSE u toj igri dokad ćemo biti sprdnja od burze

a dok su neki dan svi padali a mi rasli nisi se bunio

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Svi indexi Azije -EU -Ameri na naj većim razinama u zadnjh 15mj a dije naša poštena ZSE u toj igri dokad ćemo biti sprdnja od burze

a dok su neki dan svi padali a mi rasli nisi se bunio
[/quote]

Ova ti je dobra ovo bi trebala da bude izjava mjeseca

IGH popljuga 40-50 milja kuna i dionica raste.
Dlkv dobije posao i ostvari dobit a dionica pada.

nadalje,

Neuspjela dražba: Bez interesa za dionice Varteksa, Sladorane, Končara EI i Spačve
Autor/izvor: SEEbiz / Hina

i onda se ekipa meni sprda kaj sam otišao ikaj mi se sere od crobexa
neznam tko je tu lud ali ja nisam…lp ekipa

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Odem na 5 / slovima:petminuta/ u gornji dio kuće , da samo kratko uzmem neke stvari jer idem
u grad….. i pogledam burzu…

… FALI MI 50.000,00 KUNA U PORTFELJU…… Pa kud su mogle tako naglo nestati …k vragu!


Ako ti za toliko oscilira onda nemaš nikakve brige u životu.

who dares, wins



Odem na 5 / slovima:petminuta/ u gornji dio kuće , da samo kratko uzmem neke stvari jer idem
u grad….. i pogledam burzu…

… FALI MI 50.000,00 KUNA U PORTFELJU…… Pa kud su mogle tako naglo nestati …k vragu!


Ako ti za toliko oscilira onda nemaš nikakve brige u životu.
[/quote]

Kako nema, znaš li ti koliko je to šetanja gore dolje po katnici……….pa još ako imaš visoke potpetice

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close