Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege upravo vidjeh da mi je 30.11 uplacena neka dividenda. PBZ online je tragedija i ne kazu tko je poslao. Zna li neko ko je djelio dividendu?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Kolege upravo vidjeh da mi je 30.11 uplacena neka dividenda. PBZ online je tragedija i ne kazu tko je poslao. Zna li neko ko je djelio dividendu?

IGH kolega je oko toga datuma dijelio. a možda i rata od THNK.

Korkyra


Kolege upravo vidjeh da mi je 30.11 uplacena neka dividenda. PBZ online je tragedija i ne kazu tko je poslao. Zna li neko ko je djelio dividendu?

Igh 50 kn

who dares, wins

Majku mu milu!!! Pa to je IGH??? Piše samo…ostale uplate…. moja kćer htjela zvati RBA, da ih pita
da li zabunom dobila tuđe novce ! SVAŠTA! Pa kaj nisu mogli napisati odkud je priliv?

NIsu valjda u torbi donijeli gotovinu i polagali na račune..? IGH…. od njih je sve moguće..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nemam nista od toga. U portfelju mi je PBZ, LEDO, KOEI, KODT, TISK, VLEN, HT i ELKP???

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Kolege upravo vidjeh da mi je 30.11 uplacena neka dividenda. PBZ online je tragedija i ne kazu tko je poslao. Zna li neko ko je djelio dividendu?

IGH kolega je oko toga datuma dijelio. a možda i rata od THNK.
[/quote]
Moguće lako Tehnika


Nemam nista od toga. U portfelju mi je PBZ, LEDO, KOEI, KODT, TISK, VLEN, HT i ELKP???

Možda si imao kad je trebalo,a sada nemaš

Mirovinci mogu ulagati u 12 novih dionica
http://www.poslovni.hr/133473.aspx

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!




Kolega Smola znate kako ide stara poslovica – Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne –

Ima i ona kod Krleže:
"Tko drugom jamu kopa, dvije sreće grabi!" [wink]
[/quote]

Sve ste fulali, prava je:
Tko pod drugim jamu kopa, taj je fizički radnik [thumbsup]
[/quote]

Tko rano rani, sam u nju pada, a ćud nikada!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Milina jedna uvelo mi da mogu zadavati naloge od 0-24h. Odmah sam dva isprobao tako da se ujutro ne moram mučiti. Jedino ako ne bude pomicanja.

who dares, wins



Nemam nista od toga. U portfelju mi je PBZ, LEDO, KOEI, KODT, TISK, VLEN, HT i ELKP???

Možda si imao kad je trebalo,a sada nemaš
[/quote]
Zadnjih podosta miseci nisam dirao portfelj. Samo sam debljao postojece.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"




Nemam nista od toga. U portfelju mi je PBZ, LEDO, KOEI, KODT, TISK, VLEN, HT i ELKP???

Možda si imao kad je trebalo,a sada nemaš
[/quote]
Zadnjih podosta miseci nisam dirao portfelj. Samo sam debljao postojece.
[/quote]
kolega ti ili imaš problema sa sobom ili sa svima na ovom forumu .
meni nije jasno što ti hočeš dokazati. da si ti veliki stručnjak u svakom području i da nam držiš lekcije iz svakog područja, moš mislit kolega opusti se i ulaži po svom .
ljep pozdrav. i nemoj što zamjerit.

New Report

Close