Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



To je katastrofa za likvidnost burze,do kada će debeli prosipati iz šupljeg u prazno?
http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-suker-prodao-vise-od-150-milijuna-eura,62454.html#ThumbsUp

kaj se čudite ljudi imamo vlast kakvu zaslužujemo….hoćete iskreno, jedva čekam da
druge godine brdo ljudi ostane bez posla….neka grcaju u neimaštini svi po redu a
pogotovo nek se prepoznaju oni kaj su za iste te na vlasti vjerno glasali…
[/quote]
Kolega Smola znate kako ide stara poslovica – Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne –

Korkyra

Opet pred sam kraj trgovanja na pojedinim dionicama se lupa po asku [huh]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Kolega Smola znate kako ide stara poslovica – Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne –

Ima i ona kod Krleže:
"Tko drugom jamu kopa, dvije sreće grabi!" [wink]



Kolega Smola znate kako ide stara poslovica – Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne –

Ima i ona kod Krleže:
"Tko drugom jamu kopa, dvije sreće grabi!" [wink]
[/quote]
Ta mi je prvi glas. Znam ovu: Tko pod drugim jamu kopa taj ga i u nju gurne.

who dares, wins

Zato nepricaj gluposti o nekim navlakusama jer i kad crobi bude 1200 kn ( ako bude) bit ce prodaje koliko hoces I MOCES KUPITI KOLIKO HOCES DIONICA. [thumbsup]

Ej od kada se to Crobex računa u kunama? [lol]


Zato nepricaj gluposti o nekim navlakusama jer i kad crobi bude 1200 kn ( ako bude) bit ce prodaje koliko hoces I MOCES KUPITI KOLIKO HOCES DIONICA. [thumbsup]

Ej od kada se to Crobex računa u kunama? [lol]
[/quote]

Ako se gleda čisto matematički onda i je u kunama. Ako ne vjeruješ uvrsti sve varijabl u formulu pa ćeš vidjeti.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Kolega Smola znate kako ide stara poslovica – Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne –

Ima i ona kod Krleže:
"Tko drugom jamu kopa, dvije sreće grabi!" [wink]
[/quote]

Sve ste fulali, prava je:
Tko pod drugim jamu kopa, taj je fizički radnik [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Todorić: Ovo što je uspjelo Agrokoru ne mogu izvesti ni neke države
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/todoric-ovo-sto-je-uspjelo-agrokoru-ne-mogu-izvesti-ni-neke-drzave,62461.html

Kao da gledam Šukera. I jedan i drugi zajapureni slave zaduživanje. 10% je poprilična kamata, a ne znam samo kakve projekcije zarade Todorić ima, vjeruje u oporavak slijedeće godine [lol] . Nadam se da neće biti još ‘Peveca’, bolje da je nešto prodao!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.




To je katastrofa za likvidnost burze,do kada će debeli prosipati iz šupljeg u prazno?
http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-suker-prodao-vise-od-150-milijuna-eura,62454.html#ThumbsUp

kaj se čudite ljudi imamo vlast kakvu zaslužujemo….hoćete iskreno, jedva čekam da
druge godine brdo ljudi ostane bez posla….neka grcaju u neimaštini svi po redu a
pogotovo nek se prepoznaju oni kaj su za iste te na vlasti vjerno glasali…
[/quote]
Kolega Smola znate kako ide stara poslovica – Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne –
[/quote]

pih o kakvoj ti to jami govoriš….ak ti je lakše ja sam već osto bez posla početkom godine
…..da dodam radio sam u tvz. realnom sektoru, nema naruđbi nema plaće nema posla….
al kaj je najveća ironija s druge strane sam zadovoljan kaj više ne punim kasu ovoj parazitskoj
državi prepunoj ljenčina i nesposobnjakovića……
novac sam prebacio van države da nebi neko uopće u ovoj šarlatanskoj državi pomislio
da se može njim poslužiti….zadržao sam samo špekulativni kapital na koji ne plaćam porez…
jel dovoljno….





To je katastrofa za likvidnost burze,do kada će debeli prosipati iz šupljeg u prazno?
http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-suker-prodao-vise-od-150-milijuna-eura,62454.html#ThumbsUp

kaj se čudite ljudi imamo vlast kakvu zaslužujemo….hoćete iskreno, jedva čekam da
druge godine brdo ljudi ostane bez posla….neka grcaju u neimaštini svi po redu a
pogotovo nek se prepoznaju oni kaj su za iste te na vlasti vjerno glasali…
[/quote]
Kolega Smola znate kako ide stara poslovica – Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne –
[/quote]

pih o kakvoj ti to jami govoriš….ak ti je lakše ja sam već osto bez posla početkom godine
…..da dodam radio sam u tvz. realnom sektoru, nema naruđbi nema plaće nema posla….
al kaj je najveća ironija s druge strane sam zadovoljan kaj više ne punim kasu ovoj parazitskoj
državi prepunoj ljenčina i nesposobnjakovića……
novac sam prebacio van države da nebi neko uopće u ovoj šarlatanskoj državi pomislio
da se može njim poslužiti….zadržao sam samo špekulativni kapital na koji ne plaćam porez…
jel dovoljno….

[/quote]
Kolega ovo je bilo samo figurativno od nas, oli nisu čuo za ovu poslovicu.

Ali kada si već tako nervozan i objašnjavaš, odakle tebi kao radniku iz realnog sektora pare za iznit vani i još za špekulativni kapital.

Korkyra






To je katastrofa za likvidnost burze,do kada će debeli prosipati iz šupljeg u prazno?
http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-suker-prodao-vise-od-150-milijuna-eura,62454.html#ThumbsUp

kaj se čudite ljudi imamo vlast kakvu zaslužujemo….hoćete iskreno, jedva čekam da
druge godine brdo ljudi ostane bez posla….neka grcaju u neimaštini svi po redu a
pogotovo nek se prepoznaju oni kaj su za iste te na vlasti vjerno glasali…
[/quote]
Kolega Smola znate kako ide stara poslovica – Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne –
[/quote]

pih o kakvoj ti to jami govoriš….ak ti je lakše ja sam već osto bez posla početkom godine
…..da dodam radio sam u tvz. realnom sektoru, nema naruđbi nema plaće nema posla….
al kaj je najveća ironija s druge strane sam zadovoljan kaj više ne punim kasu ovoj parazitskoj
državi prepunoj ljenčina i nesposobnjakovića……
novac sam prebacio van države da nebi neko uopće u ovoj šarlatanskoj državi pomislio
da se može njim poslužiti….zadržao sam samo špekulativni kapital na koji ne plaćam porez…
jel dovoljno….

[/quote]
Kolega ovo je bilo samo figurativno od nas, oli nisu čuo za ovu poslovicu.

Ali kada si već tako nervozan i objašnjavaš, odakle tebi kao radniku iz realnog sektora pare za iznit vani i još za špekulativni kapital.
[/quote]

čuj nisam baš dobre volje, al da kažem nisam se bavio ni kriminalom ni kockom….svaka
lipa krvavo zarađena……državi uredno dao njezin veliki dio, više mi ne pada na pamet..

I kaj sad reći na ODLUKU Hanfe o novim dionicama za mirovince?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close