Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako ste pametni izlazite iz dinoca do NOVE GODINE jer nam slijedi kroz 1,2 i 3 mjesec krah.
Mislim da bi mogli ponovo osjetiti dno negdje na 1200 bodova crobi .

Promatram ovu nasu burzu i imam osjecaja da veliki izlaze iz dionica vec dva mjeseca,a mi se mali navlacimo na kupnji.
Da nebi bilo zabune 50% sam u dionicama i planiram izaci do Božića i cekam ukrcaj krajem 2 ili krajem 3 mjeseca.

LP

nemaš ti blage veze o dionicama i kretanju indexa, neki dan si ljudima savjetovao skupa sa "split009" da ne kupuju THNK na 1450 kn jer da će pasti na 1000 kn, a THNK je u 2 dana narasla 300 kn po dionici!! Tko te nije poslušao na 50 komada THNK već je u plusu skoro 15.000 kn, a tko je na tvoje savjete prodao sad je na -15.000 kn!!
i ti se onda usudiš ovdje ljudima soliti pamet !?!

ma pokrij se ušima i šuti! [angry]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Pogledajte malo rasprodaju ATPL,pa ce vam sve biti jasno.
Evo od danas samo vijest al prema nekoj mojoj racunici prodano je cak 20 000 komada.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/atlantska-plovidba-ivica-surkovic-prodao-4.461-dionicu,62456.html

Nisu oni ljudi ludi da prodaju Atlansku oko 1050 kn ako se planira da crobi ide UP prema 2500 bodova.

RAZMISLITE MALO [thumbsup]

P.S. Mene je crobi sjebao na proljece negdje krajem 5 mjeseca ove godine kad sam radio dokup na visokim razinama kad je crobi bio 2400 bodova i sruse burzu bez ikakvog razloga dok je svijet jos rastao namanje 20-ak dana.
zato nemam povjerenja da ce crobi odrzati ove tazine pocetkom godine.

…i stad Vi meni recite jeli ovo navlakusa ili cisto moj osjecaj za dionicama ?

Vidite da govorim iskreno kako cu ja napraviti jer mi je PUN KU…ovih navlakusa na ovom forumu
zato nam i je ovako jadno…i treba da bude kad smo svi licjemerni…SAMO DAJ MENI [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Ako ste pametni izlazite iz dinoca do NOVE GODINE jer nam slijedi kroz 1,2 i 3 mjesec krah.
Mislim da bi mogli ponovo osjetiti dno negdje na 1200 bodova crobi .

Promatram ovu nasu burzu i imam osjecaja da veliki izlaze iz dionica vec dva mjeseca,a mi se mali navlacimo na kupnji.
Da nebi bilo zabune 50% sam u dionicama i planiram izaci do Božića i cekam ukrcaj krajem 2 ili krajem 3 mjeseca.

LP

nemaš ti blage veze o dionicama i kretanju indexa, neki dan si ljudima savjetovao skupa sa "split009" da ne kupuju THNK na 1450 kn jer da će pasti na 1000 kn, a THNK je u 2 dana narasla 300 kn po dionici!! Tko te nije poslušao na 50 komada THNK već je u plusu skoro 15.000 kn, a tko je na tvoje savjete prodao sad je na -15.000 kn!!
i ti se onda usudiš ovdje ljudima soliti pamet !?!

ma pokrij se ušima i šuti! [angry]
[/quote]

da govorijo sam ljudima jer i sam je nisam kupijo.

Da sam mogao ovo predvidjeti kupijo bi je sam po 1450 kn al nazalost nisam i priznajem tu sam fulao al tko to moze znati?

Od kud garancija da THNK sutra nece u minus 5%…tko ce to znati?
Da me nije strah pada kupijo bi je jucer ili danas po 1600 al u covijeku postoji stalno onaj strah i zato nisma htijo uci sa drugim novcem u dinoce iako smatram da ce crobi postepoeno rasti do Božica jer slijedi euforija rasta.

Ja nikog nesavjetujem da prodaju sutra svoje dinoce vec samo iznosim javno svoje misljenje da bi burza pocetkom slijedece godine mogla osjetiti novo dno i da ekipa nenasjeda kao sto sam ja nasjeo u 5 mjesecu.

Sto sam ja krivo napisao?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Nemam vremena niti zivaca se ovdje prepirati jer uopce nije bitno sto cu ja ili vi napisati. Burza ce ili dole ili gore kako odabrani odluce.

Pun mi je kufer Vas na forumu koji ste licjemerni i zelite sve za sebe.

Ja sam ovo napisao onako prema instiktu i dobre volje da ukazem ljudima da postoji jos ljudi na ovom forumu koji misle za dobrobit sviju i naravno da i ja uhvatim koji zalogaj ovog kolacica.

Sto se mene tice ingrorirajte ove moje tekstove al imao sam duznost napisati svoje misljenje u svezi burze jer sam clan ovog foruma.

Lp i zelim svima sve naj…naj i netko svatko odluci sto mu je najbolje

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ovaj izgleda nema srama kad piše ovakve gluposti. Čini mi se da je ipak u velikoj zabludi jer smo zakoračili u zdravi rast i uz lagane korekcije idem prema 3000 a onda i do 5000. Sretno svima!

UFFFFF kolega a ti ga pretjerujes…..od 3 pa do 5 milja…..nakon 100 pt. rasta crobexa [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

To je katastrofa za likvidnost burze,do kada će debeli prosipati iz šupljeg u prazno?
http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-suker-prodao-vise-od-150-milijuna-eura,62454.html#ThumbsUp

obožavam strvine-posebno ovce


Nemam vremena niti zivaca se ovdje prepirati jer uopce nije bitno sto cu ja ili vi napisati. Burza ce ili dole ili gore kako odabrani odluce.

Pun mi je kufer Vas na forumu koji ste licjemerni i zelite sve za sebe.

Ja sam ovo napisao onako prema instiktu i dobre volje da ukazem ljudima da postoji jos ljudi na ovom forumu koji misle za dobrobit sviju i naravno da i ja uhvatim koji zalogaj ovog kolacica.

Sto se mene tice ingrorirajte ove moje tekstove al imao sam duznost napisati svoje misljenje u svezi burze jer sam clan ovog foruma.

Lp i zelim svima sve naj…naj i netko svatko odluci sto mu je najbolje

pozz

Nemoj se ti nervirati, 100-ka od mene. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ovaj izgleda nema srama kad piše ovakve gluposti. Čini mi se da je ipak u velikoj zabludi jer smo zakoračili u zdravi rast i uz lagane korekcije idem prema 3000 a onda i do 5000. Sretno svima!

Tebi je zdrav rast 20 milja kuna prometa [lol]
Nista neznaci jedan dan promet 30 milja.
Ja vjerume u zdrav rast kad je promet najmanji 80 milja i tek onda mogu tvrditi da je ovo zdrav rast i da slijedi oporavak trzista kapitala.
…e moj kolega izlaze maheri iz dionice,a vi naivcine ulazite i cekate cudo da se desi da nas lijepi crobi potegne do 2600 bodova.
Mislim da ces u ovoj godini docekati crobi najvise na 2300 bodova

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

[/quote]

nemaš ti blage veze o dionicama i kretanju indexa, neki dan si ljudima savjetovao skupa sa "split009" da ne kupuju THNK na 1450 kn jer da će pasti na 1000 kn, a THNK je u 2 dana narasla 300 kn po dionici!! Tko te nije poslušao na 50 komada THNK već je u plusu skoro 15.000 kn, a tko je na tvoje savjete prodao sad je na -15.000 kn!!
i ti se onda usudiš ovdje ljudima soliti pamet !?!

ma pokrij se ušima i šuti! [angry]
[/quote]

evo ti 100-ka od mene prijatelju moj…svaka cast!!!
Odi na topic od THNK ,pa pitaj malo ljude koji su u dionicama THNK sto je bilo taj dan kad je bila rasprodaja.
Svi smo mislili ode THNK prema 1200 kn jer ovoj rasprodaji nije bilo kraja.
Vjeruj mi kad je mene bilo strah uci na 1450 jer sam mislijo da ide sutra dole prema 1300 kn.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Koga će sada Toda oderati da plati tako visoku kamatu? zar nije mogao to ponuditi svom narodu?
http://www.vecernji.hr/vijesti/agrokor-prodao-400-milijuna-eura-obveznica-kamatu-10-5-posto-clanak-59645

obožavam strvine-posebno ovce


To je katastrofa za likvidnost burze,do kada će debeli prosipati iz šupljeg u prazno?
http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-suker-prodao-vise-od-150-milijuna-eura,62454.html#ThumbsUp

kaj se čudite ljudi imamo vlast kakvu zaslužujemo….hoćete iskreno, jedva čekam da
druge godine brdo ljudi ostane bez posla….neka grcaju u neimaštini svi po redu a
pogotovo nek se prepoznaju oni kaj su za iste te na vlasti vjerno glasali…

Todorić: Ovo što je uspjelo Agrokoru ne mogu izvesti ni neke države
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/todoric-ovo-sto-je-uspjelo-agrokoru-ne-mogu-izvesti-ni-neke-drzave,62461.html

who dares, wins

New Report

Close