Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hidra TILT TILT

Danas dobro odrađen posao na velikoj večini dionica,dobri prometi, neselektivan rast, no jesmo li toliko gramzljivi da cemo sutra sve rasprckat ???

Ako ste pametni izlazite iz dinoca do NOVE GODINE jer nam slijedi kroz 1,2 i 3 mjesec krah.
Mislim da bi mogli ponovo osjetiti dno negdje na 1200 bodova crobi .

Promatram ovu nasu burzu i imam osjecaja da veliki izlaze iz dionica vec dva mjeseca,a mi se mali navlacimo na kupnji.
Da nebi bilo zabune 50% sam u dionicama i planiram izaci do Božića i cekam ukrcaj krajem 2 ili krajem 3 mjeseca.

LP

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Jel Agrokor prodao sve obveznice?
Siguran sam da će opet biti više kupaca nego što Agrokor želi prodati.
Bio bi red da malo krenu dionice rasti.


Ako ste pametni izlazite iz dinoca do NOVE GODINE jer nam slijedi kroz 1,2 i 3 mjesec krah.
Mislim da bi mogli ponovo osjetiti dno negdje na 1200 bodova crobi .

Promatram ovu nasu burzu i imam osjecaja da veliki izlaze iz dionica vec dva mjeseca,a mi se mali navlacimo na kupnji.
Da nebi bilo zabune 50% sam u dionicama i planiram izaci do Božića i cekam ukrcaj krajem 2 ili krajem 3 mjeseca.

LP


Sreća da ima ovako dalekovidnih koji nam pomažu.

who dares, wins


Ako ste pametni izlazite iz dinoca do NOVE GODINE jer nam slijedi kroz 1,2 i 3 mjesec krah.
Mislim da bi mogli ponovo osjetiti dno negdje na 1200 bodova crobi .

Promatram ovu nasu burzu i imam osjecaja da veliki izlaze iz dionica vec dva mjeseca,a mi se mali navlacimo na kupnji.
Da nebi bilo zabune 50% sam u dionicama i planiram izaci do Božića i cekam ukrcaj krajem 2 ili krajem 3 mjeseca.

LP


Puno ti hvala sinko i dabogda Bog tebi pomogao kao što ti želiš drugima.


Ako ste pametni izlazite iz dinoca do NOVE GODINE jer nam slijedi kroz 1,2 i 3 mjesec krah.
Mislim da bi mogli ponovo osjetiti dno negdje na 1200 bodova crobi .

Promatram ovu nasu burzu i imam osjecaja da veliki izlaze iz dionica vec dva mjeseca,a mi se mali navlacimo na kupnji.
Da nebi bilo zabune 50% sam u dionicama i planiram izaci do Božića i cekam ukrcaj krajem 2 ili krajem 3 mjeseca.

LP

[rolleyes]
Dakle tih prvih 60 dana u Novoj 2010.g. sve ide u mp3, sodoma i gomora, smak svijeta, 7 jahača Crobexa…, a nakon toga odjednom (bez ikakvog povoda) opet počinje teći med i mlijeko te ćemo opet uživati u crobiju na 2112 bodova…

Netko bi zavrtio igru… [rolleyes]


Ako ste pametni izlazite iz dinoca do NOVE GODINE jer nam slijedi kroz 1,2 i 3 mjesec krah.
Mislim da bi mogli ponovo osjetiti dno negdje na 1200 bodova crobi .

Promatram ovu nasu burzu i imam osjecaja da veliki izlaze iz dionica vec dva mjeseca,a mi se mali navlacimo na kupnji.
Da nebi bilo zabune 50% sam u dionicama i planiram izaci do Božića i cekam ukrcaj krajem 2 ili krajem 3 mjeseca.

LP

Čitao sam već svakakva navlačenja, ali ovako prozirno još nisam. [smiley] Čovjek čak ni ne skriva da bi želio da svi prodaju i kupuju točno onda kad bi on želio i kada njemu odgovara [smiley] Ne funkcionira burza na taj način.

Pogledajte malo u proslost i buducnost.
Ako svijet raste vec 2 mjeseca ,a crobi klapa na mjestu neznam sto ce dici crobi prva dva/tri mjeseca 2010 god,vec ce samo padati sa ovakvim mizernim prometom od 15-20 milja kuna.

Zelim Vam dobro i ovo je dobronamjerni druk jer stvarno nevidim nekog rasloga da ce crobi ostati na ovim razinama prva tri mjeseca.

-rast nezaposlenosti
-stecaj do stecaja
-niska likvidnost ( sto nas ubija)
– pad BDP-a i zaduzenost 100%,a nasi lijepi analiticari sto prognoziraju rast BDP od 0.50% NEZNAM NA OSNOVU CEGA CE DOCI TAJ RAST [lol] ako sve ide u PM

ja izlazim ,a vi kao hocete

– Nema potrebe da pravim rizik i da ostajem u dionicama

LP do slijedece godine

Zelim vam uspjesnu Novu i cujemo se kad uđem u dionice pod kraj 2 ili 3 mjeseca

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Ako ste pametni izlazite iz dinoca do NOVE GODINE jer nam slijedi kroz 1,2 i 3 mjesec krah.
Mislim da bi mogli ponovo osjetiti dno negdje na 1200 bodova crobi .

Promatram ovu nasu burzu i imam osjecaja da veliki izlaze iz dionica vec dva mjeseca,a mi se mali navlacimo na kupnji.
Da nebi bilo zabune 50% sam u dionicama i planiram izaci do Božića i cekam ukrcaj krajem 2 ili krajem 3 mjeseca.

LP

Čitao sam već svakakva navlačenja, ali ovako prozirno još nisam. [smiley] Čovjek čak ni ne skriva da bi želio da svi prodaju i kupuju točno onda kad bi on želio i kada njemu odgovara [smiley] Ne funkcionira burza na taj način.
[/quote]

Moj prijatelju stalno ce biti prodaje i na niskim razinama.
Pogledaj THNK prodao sam sve po 2450.
Kad je bila prije neki dan 2000 kn nitko nije htijo prodati ,a u Cetvrtak i Petak prodavalo se ludo po 1500 kn,e pa ti meni reci gdje je tu logika?
Cak je promet koliko se sjecam bijo u Cetvrtak 2 milje kuna.
Tko je tu izlazio,a nije htijo na onim razinama od 1800-2000 kn?

Zato nepricaj gluposti o nekim navlakusama jer i kad crobi bude 1200 kn ( ako bude) bit ce prodaje koliko hoces I MOCES KUPITI KOLIKO HOCES DIONICA. [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Stvarno mi niste jasni.?..kad netko druka na pad ili rast vi ga blatite.
Ja sam samo iznijo svoje misljenje sto ja vidim na pocetaku iduce godine i kao cu ja napraviti.

Mozda sam u krivu i sve sam krivo zakljucijo.

Svatko nek upravlja sa svojim novcem kako hoce al ipak volim na forumu procitati jedan dobar savjet ,pa da odlucim dali je covijek u pravu ili ne

[proud]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ovaj izgleda nema srama kad piše ovakve gluposti. Čini mi se da je ipak u velikoj zabludi jer smo zakoračili u zdravi rast i uz lagane korekcije idem prema 3000 a onda i do 5000. Sretno svima!

[color=blue][/color]vizionar

New Report

Close