Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako je ovo čudno u petak dionice nisu vrijedile ništa a danas sve vrijede 10% više nego u petak čudan vikend


Da li netko ovdje zna zašto danas crobex raste? [rolleyes]

Pa kolega, razlog je tehnički, tehnički. Ne može stalno ići dolje. Ionako smo predugo išli dolje, pogotovo u odnosu na ostatak svijeta, sad je vrijeme za gore. A zašto baš sada pogledajte postove od vikenda, pa ćete znati razlog. [smiley]


kako je ovo čudno u petak dionice nisu vrijedile ništa a danas sve vrijede 10% više nego u petak čudan vikend

vrijede one i sada jedo dobrih 50 do 150 % više, kako koja.

Mislim da nam opet slijedi BRUTALIZAM [thumbsup]


kako je ovo čudno u petak dionice nisu vrijedile ništa a danas sve vrijede 10% više nego u petak čudan vikend

pa valjda je svim jasno da tržište radi gore dole non stop……samo drugo je pitanje
zakaj neko prodaje na -10% i obrnuto kupuje na +10%…..

Meni je ovo danas malo sumnjivo, vani je sve padalo a mi rasli.
Mislim da mali nisu kupovali, barem nisu započeli ovaj rast.
Nisu niti naši fondovi, po mom mišljenju.

Nije promet bog zna što, ali čini mi se da je netko novi na tržište uletio, pa počeo kupovati par dionica, koje su potom dovele do domino efekta i na ostalim dionicama.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



kako je ovo čudno u petak dionice nisu vrijedile ništa a danas sve vrijede 10% više nego u petak čudan vikend

vrijede one i sada jedo dobrih 50 do 150 % više, kako koja.

Mislim da nam opet slijedi BRUTALIZAM [thumbsup]
[/quote]

Kolega Fedya je ušao na PUNT pogledajte na temi .

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Meni je ovo danas malo sumnjivo, vani je sve padalo a mi rasli.
Mislim da mali nisu kupovali, barem nisu započeli ovaj rast.
Nisu niti naši fondovi, po mom mišljenju.

Nije promet bog zna što, ali čini mi se da je netko novi na tržište uletio, pa počeo kupovati par dionica, koje su potom dovele do domino efekta i na ostalim dionicama.

lp

kolega, sugerirate li možda na strani kapital? Naime ako je tako, to uopće nije čudno. Dionice u RH su sumanuto jeftine, i sve mi se čini da će stranci opet pokupiti sve našima ispred nosa kao što su to učinili na proljeće, pa je bilo znojenja i skidanja kravata.

Uf… baš je dobro da čvrsto držim sumanuto podcijenjene dionice respektabilnih hrvatskih tvrtki i ne dam ih stranim kapitalistima i imperijelistima po ovim suludim cijenama. ne dam da me izlevate jer znam kolko moja imovina vrijedi.

@ GUBERNATOR

Možda to, da.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Meni je ovo danas malo sumnjivo, vani je sve padalo a mi rasli.
Mislim da mali nisu kupovali, barem nisu započeli ovaj rast.
Nisu niti naši fondovi, po mom mišljenju.

Nije promet bog zna što, ali čini mi se da je netko novi na tržište uletio, pa počeo kupovati par dionica, koje su potom dovele do domino efekta i na ostalim dionicama.

lp


djelomicno se slazem….nasi majstori pripreme trziste za "stranca" [cool] RUKA RUKU MIJE

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Uh što je jaka ova kupnja na LKPC, kada krene po asku, biti će kud koji mili moji.

lp

Taman je netko počistio 50 komada sa aska, koja li slučajnost.

[rolleyes]

lp
[/quote]

LKPC je otvorila sa pozitivnim GAPom.
vjerojatno "kicking" patern na Japanskim svijecama.
imamo i pozitivnu divergenciju tako da sve ukazuje na daljnji rast.

moram priznati da me takav snazan potencijal rasta iznenadio.

[smiley]

Očekivano naraslo par hit-dionica….i moji nesretni građevinari….. Zapravo, kad malo bolje pogledam raslo je sve što imam u portfelju!

Ipak….. nije to TO! Preniske cijene…….bemti Ingru 4-5% na ovakvoj podmuklo niskoj cijeni….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


kako je ovo čudno u petak dionice nisu vrijedile ništa a danas sve vrijede 10% više nego u petak čudan vikend

Jer ste Vi to tražili. 🙂

Just another day in paradise

New Report

Close