Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sto se tice Vas likova sa duplim nikom!!! Nerazumijem cemu vam to ako ste pravi ulagaci onda umjesto duplog nika napisite svoje ime i prezime a tamo neka svakojaka imena iza kojih se skrivate.
Mislim da je to bezveze.

Ovak isto kak si i ti napisao svoje ime i prezime?


Hrpa firmi u hr će imat ovakoju situaciju u 2010:

2008 su imali lijepu dobit – recimo 20 milja kuna
2009 su imali lošiju godinu ( pale marže, nešto manje posla), dobit recimo 10 milja

Kroz cjelu 2009 su plaćali državi visoki paušal na porez ( ne vjerujem da ih je puno išlo tražiti manji paušal ). Dakle, loše za stanje keša firme u 2009, ali dobro za Šukera jer se puni proračun.

Ta ista firma će u 2010 biti u ogromnoj preplati poreza na dobit, te ga neće morati plaćati kroz cijelu 2010 – lakše za bilancu firme, ali ništa ne stiže u državni proračun.

E sad – kako će se sve to reflektirati – dobro za one koji ne rade s državom ja bi reko.

100tka za konstruktivan post. A dok god novac ostaje u privatnim rukama umjesto da ide državi, u zemlji gdje je pola BDP-a država – to može biti samo dobro

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ima nas svega nekoliko koji pišemo pod svojim imenom ili prezimenom,i ne bojiim se nikoga i ničega,ne znam zašto se ljudi skrivaju..boje se nekoga ,nečega ili samog sebe.
Kome od tih silnih nickova možete imalo vjerovati ?!

[lol]

Najviše treba vjerovati sebi. [wink]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Riješen problem Dubai, pogledajte na utjecaj svjetskih burzi…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ima nas svega nekoliko koji pišemo pod svojim imenom ili prezimenom, i ne bojiim se nikoga i ničega,ne znam zašto se ljudi skrivaju..boje se nekoga ,nečega ili samog sebe.
Kome od tih silnih nickova možete imalo vjerovati ?!

Slažem se kolega, sdmao pravi muškarci pišu pod imenom i prezimenom. [thumbsup]


[lol]

Najviše treba vjerovati sebi. [wink]

[lol] [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ima nas svega nekoliko koji pišemo pod svojim imenom ili prezimenom,i ne bojiim se nikoga i ničega,ne znam zašto se ljudi skrivaju..boje se nekoga ,nečega ili samog sebe.
Kome od tih silnih nickova možete imalo vjerovati ?!

jesi ti onaj koji piše o dinamu? [undecid]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



[lol]

Najviše treba vjerovati sebi. [wink]

[lol] [lol]
[/quote]
Od kad sam sam sebe uhvatio u laži i tu sam malo skeptičan. [lol]

who dares, wins


i da feđa ne kužim zakaj si sve pare ulupo u 1 dionicu…valjda ti je diverzifikacija nepoznanica

– to isto je i meni bilo jako čudno.
– možda misli kako je portfelj od cca 12.000kn mali te ulaže dosta agresivno.

– ali takvim naćinom ulaganja zbilja možete pogubiti i to malo novca što imate.

– evo vam jedan savjet kako bih ja to disperzirala,
– PUNT, ako imate malo love ovo vam je jedinstvena prilika da u portfelju imate neke dionice onako brojčano dosta, to je više zbog vaše psihe da se ne osjećate mali na tržištu kapitala.
– JNAF, ako imate toliko novaca onda samo jedna dionica JNAF, ipak je to naša najbolja firma, samo je dosta skupa kada ju uspoređujemo s PUNT-om.
– HT, e tu bi svakako trebale ući barem 4 dionice HT, ipak je tu dobra dividenda.
– DLKV, e tek tada s novcima koji su vam ostali ulazite u DLKV, ali ima i boljih dionica.

– I love this game.
Pozdrav !

Dlkv ?
po cemu je on dobar ?
Nabrojite bar jednu stvar.

GORE DUDA,A DOLE MUDA.



i da feđa ne kužim zakaj si sve pare ulupo u 1 dionicu…valjda ti je diverzifikacija nepoznanica

– to isto je i meni bilo jako čudno.
– možda misli kako je portfelj od cca 12.000kn mali te ulaže dosta agresivno.

– ali takvim naćinom ulaganja zbilja možete pogubiti i to malo novca što imate.

– evo vam jedan savjet kako bih ja to disperzirala,
– PUNT, ako imate malo love ovo vam je jedinstvena prilika da u portfelju imate neke dionice onako brojčano dosta, to je više zbog vaše psihe da se ne osjećate mali na tržištu kapitala.
– JNAF, ako imate toliko novaca onda samo jedna dionica JNAF, ipak je to naša najbolja firma, samo je dosta skupa kada ju uspoređujemo s PUNT-om.
– HT, e tu bi svakako trebale ući barem 4 dionice HT, ipak je tu dobra dividenda.
– DLKV, e tek tada s novcima koji su vam ostali ulazite u DLKV, ali ima i boljih dionica.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Hvala vam na savjetima kolegice, moram vam reći da sam bio odlučio sve staviti na kocku i lupio po asku sa tih 12 000 kuna pa šta bude.
Ali eto , ispalo je dobro.
Nego, bilo bi super da vi i kolega inverter stavite preslike vaših naloga koji su veći od mojeg i bliži dnu po datumu.
Ali nemojte stavljati scan prodajnih naloga nego kupovnih ako imate.
Onda ću ja staviti svoje druge kupovne od 10.3 na primjer, dan iza dna na 1239 bodova.
A vi?
Što ćete vi staviti?
A vi?

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

New Report

Close