Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad smo već kod DLKV i prve kupnje,izgleda da nas je bilo dosta, evo i moje.
Datum 05.03.


provizija 5.8%?
mijenjaj brokera!

"Meni je baš genza, imat ću brdo para i vozit mercedesa benza."


Kad smo već kod DLKV i prve kupnje,izgleda da nas je bilo dosta, evo i moje.
Datum 05.03.


provizija 5.8%?
mijenjaj brokera!
[/quote]

Užas jedan.

Vjerojatno se radi o portfelju od par tisuča kuna, pa ga tlače sa velikim provizijama.

Ja platim 0,4% proviziju bez minimalne.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Kad smo već kod DLKV i prve kupnje,izgleda da nas je bilo dosta, evo i moje.
Datum 05.03.


provizija 5.8%?
mijenjaj brokera!
[/quote]

Užas jedan.

Vjerojatno se radi o portfelju od par tisuča kuna, pa ga tlače sa velikim provizijama.

Ja platim 0,4% proviziju bez minimalne.

lp

[/quote]

O kakvim se iskusnim investitorima ovdje radi govori činjenica da ne znaju da je iznos od 5,8% dobit a ne provizija.
Kolega plavi, molim vas da nam dostavite stanje vašeg portfelja da mi koji znamo računati pogledamo kakva je situacija kod vas.Bojim se da je vaš minus veći nego što ste prvotno mislili.
[cry]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



Fedya, Plavi je za tebe profesor..

Pa zato i predaje matematiku na Prometnom fakultetu
[/quote]
a ekonomija je bolja? [lol] [lol] e moj feđa preloš si…

a kaj se tiče ovog provizije ili dobit/gubitak….svaka brokerska kuća ima drukčije stanje.ja na primjer nemam stanje sa % zarade/gubitka tako da ono..meni ovo tvoje stanje više vuće na virtualnu burzu jer sumnjam da neka brok.kuća može imat tak jadno stanje.a ovo 5%, malo je nemoguće za ozbiljnijeg ulagača imat tak visoku proviziju ali čuj, pošto ti imaš minimalnu naknadu to je čist moguće..





Kad smo već kod DLKV i prve kupnje,izgleda da nas je bilo dosta, evo i moje.
Datum 05.03.


provizija 5.8%?
mijenjaj brokera!
[/quote]

Užas jedan.

Vjerojatno se radi o portfelju od par tisuča kuna, pa ga tlače sa velikim provizijama.

Ja platim 0,4% proviziju bez minimalne.

lp

[/quote]

O kakvim se iskusnim investitorima ovdje radi govori činjenica da ne znaju da je iznos od 5,8% dobit a ne provizija.
Kolega plavi, molim vas da nam dostavite stanje vašeg portfelja da mi koji znamo računati pogledamo kakva je situacija kod vas.Bojim se da je vaš minus veći nego što ste prvotno mislili.
[cry]
[/quote]

[thumbsup]

Haha pola foruma ne zna razliku između dobiti i provizije, mora da su to sve Čačićevi učenici….
[/quote]
ahahaha….daj pogledaj malo bolje kaj je feđa stavio pa pročitaj kaj sam ja napisao pa se pogledaj u špigli i nastavi smijat

inače ovaj feđa/predator su po meni isti lik čija je poanta da iritiraju na forumu. druže plavi ne dajte se smest od ovog lika jer ako ga se ignorira brzo će u zaborav
i da feđa ne kužim zakaj si sve pare ulupo u 1 dionicu…valjda ti je diverzifikacija nepoznanica






Kad smo već kod DLKV i prve kupnje,izgleda da nas je bilo dosta, evo i moje.
Datum 05.03.


provizija 5.8%?
mijenjaj brokera!
[/quote]

Užas jedan.

Vjerojatno se radi o portfelju od par tisuča kuna, pa ga tlače sa velikim provizijama.

Ja platim 0,4% proviziju bez minimalne.

lp

[/quote]

O kakvim se iskusnim investitorima ovdje radi govori činjenica da ne znaju da je iznos od 5,8% dobit a ne provizija.
Kolega plavi, molim vas da nam dostavite stanje vašeg portfelja da mi koji znamo računati pogledamo kakva je situacija kod vas.Bojim se da je vaš minus veći nego što ste prvotno mislili.
[cry]
[/quote]

[thumbsup]

Haha pola foruma ne zna razliku između dobiti i provizije, mora da su to sve Čačićevi učenici….
[/quote]
ahahaha….daj pogledaj malo bolje kaj je feđa stavio pa pročitaj kaj sam ja napisao pa se pogledaj u špigli i nastavi smijat

inače ovaj feđa/predator su po meni isti lik čija je poanta da iritiraju na forumu. druže plavi ne dajte se smest od ovog lika jer ako ga se ignorira brzo će u zaborav
[/quote]

Pa pogledajte vi ovo.
Kolega insider je upravo otkrio da ima dupli nick "gustav".
Malo se zeznuo pa mu je izletilo "pročitaj kaj sam ja napisao".
A najbolje od svega je što mene optužuje da imam dupli nick.
Pa ovo je prestrašno, moderatori molim vas da ovo sankcionirate.
Koliko ja znam, ne smije se pisati pod dva nicka.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Fedya ima neuspordivo bolje crne vijesti i linkove od onih amaterskih sa safehavena i zerohedga, a ima i smisao za humor, Predator mu nije do koljena.


Fedya ima neuspordivo bolje crne vijesti i linkove od onih amaterskih sa safehavena i zerohedga, a ima i smisao za humor, Predator mu nije do koljena.


meni crne nikad nisu dobre kak god izvor bil stručan [undecid]

Pa pogledajte vi ovo.
Kolega insider je upravo otkrio da ima dupli nick "gustav".
Malo se zeznuo pa mu je izletilo "pročitaj kaj sam ja napisao".
A najbolje od svega je što mene optužuje da imam dupli nick.
Pa ovo je prestrašno, moderatori molim vas da ovo sankcionirate.
Koliko ja znam, ne smije se pisati pod dva nicka.

i meni se čini da se kolega insider za.ebo, ali ne za gustava. Ovo je moj nick
pozdrav

"Meni je baš genza, imat ću brdo para i vozit mercedesa benza."


ANRICOM@ nemam nista protiv da zavrsimo u DEBELOM PLUSU mada,hm,hm,hm mogli bi mi opet nazad ali kao sta sam jutros napisao prije otvaranja ako bude potop biti ce do "kolina" u prijevodu ne bas veliki.

Evo vratio sam se i pogledam kad ono crobex -0,08.Kao sto sam i napisao.

Sto se tice Vas likova sa duplim nikom!!! Nerazumijem cemu vam to ako ste pravi ulagaci onda umjesto duplog nika napisite svoje ime i prezime a tamo neka svakojaka imena iza kojih se skrivate.
Mislim da je to bezveze.



Uh što niču novi nalozi na kupnji LKPC, da li vani pada kiša, zna li netko??

lp

Je, opća navala je.Morat će naštampati još dionica da bi zadovoljili potražnju
[/quote]
Pa i "naštampat" će ih. I to po 4 komada za svaku koju imamo [wink] E da, moglo bi se reći: vlak ide u pet pa ti vidi [lol]

Mean people suck and nice people swallow!

Hrpa firmi u hr će imat ovakoju situaciju u 2010:

2008 su imali lijepu dobit – recimo 20 milja kuna
2009 su imali lošiju godinu ( pale marže, nešto manje posla), dobit recimo 10 milja

Kroz cjelu 2009 su plaćali državi visoki paušal na porez ( ne vjerujem da ih je puno išlo tražiti manji paušal ). Dakle, loše za stanje keša firme u 2009, ali dobro za Šukera jer se puni proračun.

Ta ista firma će u 2010 biti u ogromnoj preplati poreza na dobit, te ga neće morati plaćati kroz cijelu 2010 – lakše za bilancu firme, ali ništa ne stiže u državni proračun.

E sad – kako će se sve to reflektirati – dobro za one koji ne rade s državom ja bi reko.



Kolega, ja sam to kupovao po 850 kuna dok je još bila podcijenjena.
Sad na ovim razinama očita je precijenjenost od barem 100%.

nebi se štel mešat ali ak mi možete pojasnit ovo oko 850 i sada 1700 i podcijenjena i precijenjena i 100% i sve ostalo … kak bi brankica rekla bik mamicu
[/quote]
profesore fedya, molim Vas da mi pojasnite ovaj izračun jer vidim da je matematika jor midl nejm

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close