Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovakve konstatacije su uvijek budalaste i živciraju me. Što to znači, da su primjerice, svi profesori ekonomije glupi, jer da stvarno znaju to o čemu pričaju, ne bi bili profesori nego bogati i nvestitori?

Teoretski si u pravu, no dobar dio profesora (bar na efzg-u) o realnoj ekonomiji i aktualnim poslovnim trendovima nema pojma. Nije se ta ekipa puno odmakla od bivseg poretka. Takvi ljudi u praksi nicemu ne sluze, nekakav zatupljujuci štreberaj kakav vecina fakulteta provodi sa praksom ima vrlo malo veze, fokus fakulteta je na krivim stvarima.
Najdraze mi je kad pojedini profesori pljuju takve mitove i budalastine o burzi, ko da slusas razgovor kumica na dolcu, ti ljudi o burzi u praksi nemaju pojma, ponavljaju par teoretskih natuknica bez da razumiju realnu praksu. Zali boze vremena, faks funkcionira kao tecaj birokrata i sluzbenika, one prave face nisu proizvod sustava (faksa), nego vlastitog i samostalnog truda i angažmana… Naravno, ne kazem da su svi takvi, no gadi mi se taj stav da je nekakav profesor s faksa apriori veliki intelektualac…
[smiley13]

nešto se zbiva na Istraturistu.Netko je kupio 10 000 kom u hipu.Vjerojatno dogovorena transakcija.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


nešto se zbiva na Istraturistu.Netko je kupio 10 000 kom u hipu.Vjerojatno dogovorena transakcija.

transakcija je sigurno dogovorena…. u 10.05h proslo 10.000 kom, promet cca. 4,4MN kn…. mene zanima tko je kupio a tko prodao… moguce da se ponovo aktualiziralo preuzimanje 🙂

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

BELEX15 10% trenutno[smiley7]

SAM PROTIV SVIH


SLK: ” Ovakve konstatacije su uvijek budalaste i živciraju me. Što to znači, da su primjerice, svi profesori ekonomije glupi, jer da stvarno znaju to o čemu pričaju, ne bi bili profesori nego bogati i nvestitori? ” Teoretski si u pravu, no dobar dio profesora (bar na efzg-u) o realnoj ekonomiji i aktualnim poslovnim trendovima nema pojma. Nije se ta ekipa puno odmakla od bivseg poretka. Takvi ljudi u praksi nicemu ne sluze, nekakav zatupljujuci štreberaj kakav vecina fakulteta provodi sa praksom ima vrlo malo veze, fokus fakulteta je na krivim stvarima. Najdraze mi je kad pojedini profesori pljuju takve mitove i budalastine o burzi, ko da slusas razgovor kumica na dolcu, ti ljudi o burzi u praksi nemaju pojma, ponavljaju par teoretskih natuknica bez da razumiju realnu praksu. Zali boze vremena, faks funkcionira kao tecaj birokrata i sluzbenika, one prave face nisu proizvod sustava (faksa), nego vlastitog i samostalnog truda i angažmana… Naravno, ne kazem da su svi takvi, no gadi mi se taj stav da je nekakav profesor s faksa apriori veliki intelektualac… [smiley13]

Pogledaj koliko od njih je postalo dr sc i profesorima 1991

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

THNK na 10.000 kn!!!!!!!!!!!!!
i to na finom prometu [smiley11]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


BELEX15 10% trenutno[smiley7]

To se zove povratni udar.
Eto vam prilike za bijeg iz srbadije. [smiley1]


THNK na 10.000 kn!!!!!!!!!!!!!
i to na finom prometu [smiley11]

A i prodaja se lagano povlači prema 11k… [smiley8]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Tycoon:

THNK na 10.000 kn!!!!!!!!!!!!!
i to na finom prometu [smiley11]

A i prodaja se lagano povlači prema 11k… [smiley8]

samo cu jedno reci….. bilo je i vrijeme [smiley11]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


GERONIMO: ” BELEX15 10% trenutno[smiley7] ” To se zove povratni udar. Eto vam prilike za bijeg iz srbadije. [smiley1]

a možda dosadašnji promet kod nas od 28 mil kn pokazuje zapravo gdje kapital ide…trebalo je dignuti BELEX za 10%…ponekada za to treba puno kapitala…ali ako su moja predviđanja točna, ovo sa srbijom još nije gotovo…
ja očekujem daljnji pad njihova tržišta…ako potraje, bojim se da ćemo i mi biti opečeni…


ivanr: ” GERONIMO: ” BELEX15 10% trenutno[smiley7] ” To se zove povratni udar. Eto vam prilike za bijeg iz srbadije. [smiley1] ”

a možda dosadašnji promet kod nas od 28 mil kn pokazuje zapravo gdje kapital ide…trebalo je dignuti BELEX za 10%…ponekada za to treba puno kapitala…ali ako su moja predviđanja točna, ovo sa srbijom još nije gotovo… ja očekujem daljnji pad njihova tržišta…ako potraje, bojim se da ćemo i mi biti opečeni…

ja se slažem sa tvojom kostantacijom bolje je da se ne uruše jer bi i mi to osjetili,čak mislim da već jesmo jer je crobex prije dan dva fino krenno gore pa sa događanjima u srbiji nije pao ali je zaustavljen

SAM PROTIV SVIH

a možda dosadašnji promet kod nas od 28 mil kn pokazuje zapravo gdje kapital ide…trebalo je dignuti BELEX za 10%…ponekada za to treba puno kapitala…ali ako su moja predviđanja točna, ovo sa srbijom još nije gotovo…
ja očekujem daljnji pad njihova tržišta…ako potraje, bojim se da ćemo i mi biti opečeni…


Ja mislim da danas kod nas svi nešto mjerkaju kuda će krenuti jer je i USA fino roknula jučer i zato je promet manji. Slažem se da bi srbija trebala nastaviti padati ali mislim da to neće utjecati na nas osim možda na kratki rok.

New Report

Close