Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ANRICOM@
Volio bih ali cisto sumnjam.

zar nisam u pravu

Kota 2000 prejak otpor, čim se približi slijedi odbijanac.

ONI KOJI U SVAKOM RASTU VIDE BULL I PRODAJU NA DNU A KUPUJU NA VRHU MORA DA VOZE ŠKODU..........

ANRICOM@ nemam nista protiv da zavrsimo u DEBELOM PLUSU mada,hm,hm,hm mogli bi mi opet nazad ali kao sta sam jutros napisao prije otvaranja ako bude potop biti ce do "kolina" u prijevodu ne bas veliki.


kada smo već kod 09.03 evo da se i ja malo pohvalim
Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala 09.03.09. | 15:43

Da li mi je netko sa foruma cimer na DLKV na 222,30?


je….


Bio sam ti ja i jos jedan forumas
[wink]

[/quote]

Kad smo već kod DLKV i prve kupnje,izgleda da nas je bilo dosta, evo i moje.
Datum 05.03.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Mislim da smo malo tržište ali da ima dobrih firmi i to u ovoj globalnoj krizi to stoji.
Firme kao HT,Ledo,Kodt.Koei,Adris,Jamnica,Janaf i mnoge druge su dobra investicija.

Kad već nabrajaš onda budi dosljedan,zašto nisi naveo i ERNT,FRNK,JDPL,ZAPI i nijednu banku?

obožavam strvine-posebno ovce

Štancaju se nalozi za zadnjih pola sata…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Uh što niču novi nalozi na kupnji LKPC, da li vani pada kiša, zna li netko??

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

LKPC bi mogao postati novi DELUXE [cool]


Uh što niču novi nalozi na kupnji LKPC, da li vani pada kiša, zna li netko??

lp

Je, opća navala je.Morat će naštampati još dionica da bi zadovoljili potražnju

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Uh što niču novi nalozi na kupnji LKPC, da li vani pada kiša, zna li netko??

lp


Kolega dajte nam molim vas omjer k/p. Pretpostavljam da prodaje do 1800 gotovo i nema, pa nisu valjda ludi za takav biser od dionice

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Uh što niču novi nalozi na kupnji LKPC, da li vani pada kiša, zna li netko??

lp

Je, opća navala je.Morat će naštampati još dionica da bi zadovoljili potražnju
[/quote]

Gle ti njega, kako li samo znaš, ajde?

KAj će štancati dionice?
Pa kako?
Impliciraš da ide dokapitalizacija možda?
Ne kužim daj nam pojasni pliz.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Ja se, koliko vidite kolega, ne kur.im s kupnjama, prodajama niti zaradama, niti gubicima, niti ničim. Više volim uletjeti ponekad i malo sr.ti drugima. Niti želim ikome išta skenirati niti je to nekome bitno.
Tko je kupovao i zaradio njegov/njezin je problem, tko gdje živi, također. Ja nemam tu potrebu usijavanja. Ali ako je istina ono što pišu, onda se vidi prema prijavljenim kupnjama/prodaja tko zarađuje prema istima. Meni je apsolutno svejedno da li je ovaj ili onaj zarađuju ili gube, nije mi drago kada itko gubi, da se razumijemo, pa čak i onaj/ona s kojim se forumski ne slažem, pa čak i za vas mi je drago da zarađujete iako mi pesimizam ide na živce. Ali to je tako. Svatko radi ono što misli da je najbolje za njega. [bye]

Kolega, ja vas nisam nigdje napao.Drugo, ja nigdje ne pišem o svojim zaradama i ulazima,ali kad me kolega Tigrus otvoreno provocira onda moram odgovoriti, i to odgovaram tako da mogu podastrijeti dokazima a Tigrus napada tako da se sakrije poslije u mišju rupu kad ga se traži.
Nema veze, ne želim se ni sa kim svađati.
A što se tiče pesimizma, pa ja ne znam kako optimistično napisati da država mora posuđivati novce od banaka s kamatom da bi isplatila penzije, da treba pohapsiti jedno 10 000 ljudi u politici i javnim poduzećima i da nam je jedina perspektiva da nas stranci pokupuju.
Imam ja i optimističnih postova ali ste se vi fokusirali samo na pesimistične.
Pozdrav

[/quote]

di ja otovreno provociram?
ja sam uvijek prisutan samo mi promaknu postovi…

evo pitanje (nije provokacija) – jeste li ista danas kupili?

ja jesam – danas ingru na 39,90kn.
jucer lkpc na 1667kn

poznate li kolegu Ententinisa i mozete li ga nekako nagovoriti da se vrati na forum?
(ovo bi netko mogao shvatiti kao provokaciju…) ali nije…

New Report

Close