Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajde da zaokružimo na 100 posto, nudili tko više……. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


…moram priznat da i ja to slično gledam….

E pa ja ne gledam na to kao vas dvojica……..evo recimo forumaš Governer je drukao Ledo i Viadukt!

Kako bi se on sad osjećao da mora pisati protiv tih istih?? Užas jel da??
Ovako to sad radi braco……..koji je novi i nema pojma što je radio njegov braco ( osim onoga što mu je braco prenio – a nije mu sve prenio)
Ista stvar je sa bracekima Dizel i Delux……..

Jel sad jasnije?? [rolleyes]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!



EFEKT DUBAIJA
Mark Mobius: Tržišta u razvoju čeka korekcija od 20%!

http://seebiz.eu/hr/burze/mobius-trzista-u-razvoju-ceka-korekcija-od-20%25!,62134.html

Ma nemoguće da će biti baš točno 20%??? [lol]

A vas dva se vidi da bi mogli razgovarati u živo ionako ste sad u istoj sobi…….pa raspravite, što sad nas tu zamarate svojim nedoumicama, pahahahahaha [thumbsup]
[/quote]

Kolega potuno se slažem sa vama i vidi se da imate znanje, ali onaj Vidra?? Pa taj je preporučivao THNK po 2200 a slijedi korekcija na emerging markets od 20% [shocked]. A THNK se već sad zrokala 50% [shocked]. Znači ide Tehnika na cca 1000 kna? Jel se slažete kolega predatore, vi bar imate znanje, a ne onaj Vidra što je uzeo Merlinov nick. zar ne?



…moram priznat da i ja to slično gledam….

E pa ja ne gledam na to kao vas dvojica……..evo recimo forumaš Governer je drukao Ledo i Viadukt!

Kako bi se on sad osjećao da mora pisati protiv tih istih?? Užas jel da??
Ovako to sad radi braco……..koji je novi i nema pojma što je radio njegov braco ( osim onoga što mu je braco prenio – a nije mu sve prenio)
Ista stvar je sa bracekima Dizel i Delux……..

Jel sad jasnije?? [rolleyes]
[/quote]

…pa kad se već i Gubi slaže, slažem se i ja….

Eto vidiš, složna braća kuću grade a nesložna dvije………. [wink]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Pitanje zašto je GRUPO d.d. promjenio nickove,zato što je pravna država počela funkcionirati i može se vrlo brzo očekivati i akcije na našem tržištu kapitala IMHO.


kada smo već kod 09.03 evo da se i ja malo pohvalim
Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala 09.03.09. | 15:43

Da li mi je netko sa foruma cimer na DLKV na 222,30?


je….


Bio sam ti ja i jos jedan forumas
[wink]

[/quote]
auuuuu,kad je to bilo,,,,,prodao isto prerano…i ulazio jos 50 puta u dlkv…danas procjenjujem da je dno 320 i nisam kupio….nesto drugo mi je zaokupilo paznju….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

evo nam pobjednika dana !!!!!! [lol] [lol]

VART-R-A skoro u pozitivnu blokadu sa 18 kom tj 552,06kn

p.s.da mi je znati ko se od fondova samo hajebaje i svako malo sa 5 ili 10 kom igra.

Autor posjeduje dionice VART-R-A [kiss]

EU je u plusu i to fino.Mi u minusu….do kada?
Govorite da ima ljudi koji drukaju i da će ih uskoro pohvatati.To bi bilo dobro,kao i sve ostale koji rade stvari koje zakonom nisu dozvoljene na burzi.
Mislim da treba nama svima biti dostupno jednako sudjelovanje na zse.
Sigurno da nisu svi fondovi loši ali da ima ljudi koji sustavno rade sra….U to sam siguran,pogotovo kad vidim kako su neki udruženi u drukanju prema gore ili dole.Ovisno kako im je naređeno.
Nadam se da će USA danas biti u nekoj normali -1/0.

ANRICOM@
Volio bih ali cisto sumnjam.

Mislim da smo malo tržište ali da ima dobrih firmi i to u ovoj globalnoj krizi to stoji.
Firme kao HT,Ledo,Kodt.Koei,Adris,Jamnica,Janaf i mnoge druge su dobra investicija.

idemo i mi u zeleno yeah [thumbsup]

New Report

Close