Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja se, koliko vidite kolega, ne kur.im s kupnjama, prodajama niti zaradama, niti gubicima, niti ničim. Više volim uletjeti ponekad i malo sr.ti drugima. Niti želim ikome išta skenirati ….

uopče ideja da bi neko nekom trebal nekaj skenirati je meni nepojmljiva.na ovom forumu postoje ljudi koji su svojim pisanim djelovanjem stvorili svoj status da ono što napišu ima snagu.conan je baš jedan takav nick.ja nikad ne sumnjam da taj čovjek piše interesno jer se iz svega njegovog djelovanja da isčitati iskrenost,pozitivnost i dobronamjernost.ima još takvih ljudi ovdje.nažalost mnogi su forum i napustili što je velika šteta za isti.


Fedya…

Kolega Conan O bri je definitivno kupovao na dnu..

Kad sam otvorio temu " oporavak trzista kapitala " imate odmah njegove postove sto je tada mislio o trzistu

A kolega Delux je otvorio temu Oporavak tržišta kapitala točno na velikom dnu dana 9.3.2009.
Crobex je taj dan zatvorio na 1262 boda.

Kakav maestralan potez.

Ali većina će mu i dalje dijeliti jedinice jer ne vole bolje od sebe… oprašta se sve osim uspjeha.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

kada smo već kod 09.03 evo da se i ja malo pohvalim
Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala 09.03.09. | 15:43


Da li mi je netko sa foruma cimer na DLKV na 222,30?


je….


Bio sam ti ja i jos jedan forumas
[wink]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kako ste dosadni svi po redu sa spikama tko je prodao na vrhu a kupovao na dnu. Jel se dijeli kakva nagrada za prvaka? Mislim da ne. Stoga cemu ovo sve? Tak su se klinci nekad prepucavali oko pikula tko ima bolju bajsericu, vodenjarku itd.


kada smo već kod 09.03 evo da se i ja malo pohvalim
Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala 09.03.09. | 15:43

Da li mi je netko sa foruma cimer na DLKV na 222,30?


je….


Bio sam ti ja i jos jedan forumas
[wink]

[/quote]

OK kupio sam DLKV na dnu so what? Ne kurcim se time jer nema medalja za to. Zivot ide dalje. Naravno da ga nisam prodao na vrhu. Sto nize kupis, to prije prodas.



Fedya…

Kolega Conan O bri je definitivno kupovao na dnu..

Kad sam otvorio temu " oporavak trzista kapitala " imate odmah njegove postove sto je tada mislio o trzistu

A kolega Delux je otvorio temu Oporavak tržišta kapitala točno na velikom dnu dana 9.3.2009.
Crobex je taj dan zatvorio na 1262 boda.

Kakav maestralan potez.

Ali većina će mu i dalje dijeliti jedinice jer ne vole bolje od sebe… oprašta se sve osim uspjeha.
[/quote]

Ma nema beda ja vam sve opraštam, i uspjeh i novce i društvo u kojem se krećete……. samo nemojte više komentirati one Fibo otpore gore dolje……………lovi me morska bolest od vaših spoznaja [cry]

I samo još jedno malo pitanjce, ne sjećam se da je neki Delux otvorio išta osim teme Bull tržište do Tokya, samo nije rekao kad će početi??
2010??
2011??
2012??

Al opet da nije taj vaš Delux otvorio i temu Velika Depresija i tu je pogodio……koliko taj samo ima nickova majko mila [shocked]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Ma nema beda ja vam sve opraštam, i uspjeh i novce i društvo u kojem se krećete……. samo nemojte više komentirati one Fibo otpore gore dolje……………lovi me morska bolest od vaših spoznaja [cry]


NMožda bi trebao poćeti sa hormonskom terapijom [kiss]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

EFEKT DUBAIJA
Mark Mobius: Tržišta u razvoju čeka korekcija od 20%!

http://seebiz.eu/hr/burze/mobius-trzista-u-razvoju-ceka-korekcija-od-20%25!,62134.html

A da neko baci odgovor na pitanje u čem je fora svako malo mijenjati nick ???


A da neko baci odgovor na pitanje u čem je fora svako malo mijenjati nick ???

Očito kada primjetimo da već jedno vrijeme laže jedan nick, pa ljudi postanu imuni na taj nick, eh onda idu ljudi u drugi nick, kao nekakva bolest, a u stvari ti ljudi što stalno mijenjaju nickove su bolesni…………

Kao bolest, samo da imaju korist na štetu ukućana…… Ukratko sve bolesti treba istrijebiti…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


EFEKT DUBAIJA
Mark Mobius: Tržišta u razvoju čeka korekcija od 20%!

http://seebiz.eu/hr/burze/mobius-trzista-u-razvoju-ceka-korekcija-od-20%25!,62134.html

Ma nemoguće da će biti baš točno 20%??? [lol]

A vas dva se vidi da bi mogli razgovarati u živo ionako ste sad u istoj sobi…….pa raspravite, što sad nas tu zamarate svojim nedoumicama, pahahahahaha [thumbsup]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

…moram priznat da i ja to slično gledam….

New Report

Close