Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.







CASH IS KING !!! [thumbsup]

Kaže korisnik Gonzalez na Crobex 1300 bodova 4.ožujka 2009. godine. Crobex nakon toga u manje od 3 mjeseca porastao 76%.

Korisnik nekoliko dana nakon toga naglo prestaje pisati na forumu. Valjda izgubio interes za burzom. Promjenio branšu. Al ne treba žaliti za kolegom jer vidimo da ima puno mladih investitora koji su tek krenuli s ulaganjima ali već dijele istu ulagačku filozofiju.

[/quote]

Tih dana je bio King tko ga je imao.
[/quote]

Bravo kolega.
Bojim se da je kolega Conan pomješao neke stvari tako da je njegovo smijanje ljudima koji su 4.ožujka bili u cashu , a to su najbolji investitori kao npr. ja, u najmanju ruku smiješno
[/quote]

sigurno je bilo grozno gledati rast od 4.ozujka i sjediti u CASHu…
[undecid]
[/quote]

Kolega to vi najbolje znate.
Ja imam potvrde o kupnji sa datumima,a vi?
A vi?

[/quote]

Kolega tigrus pa nećete nas valjda ostaviti uskraćene za podatke o tome kako ste vi kupovali od 4. ožujka a ja nisam.
Siguran sam da su svi zainteresirani za vaš ulaz na dnu Crobexa, jer to bi značilo da ste i vi vrhunski investitor kao ja.
Zbog šire javnosti ja vas molim da izađete sa tim podacima.
Pa sigurno imate nekakvu potvrdu da ste kupovali?
Ili ste to izgubili?
Mislim, ako možete meni reći da sam ja gledao rast od 4. mjeseca u cashu onda vas ja molim da nam pokažete nekakvu potvrdu da ste vi kupovali.
Hvala vam, i oprostite što ponavljam ovaj zahtjev,ali eto vjerovatno niste vidjeli da sam to napisao malo prije.
Pozdrav

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA




Jedino VERN u plusu, sve ostale dionice u minusu…..

I Erikson.
[/quote]
Erikson nije -0,15% , a VERN je bila u plusu zbog blokade, sada je -6,68%
INA 0,60%
PTKM 0,88%
LEDO 1,45%
OPTE 2,34%
LKRI 0,00%

[/quote]
Svaki monitor drugačije računa. Meni za ERNT kaže +0,32%

who dares, wins

podr i ptkm rastu, zanimljivo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

verdi, ja gledam samo promijenu prema zadnjoj, ove prosječne me ne zanimaju

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kako bi rekao Zdravko Mamić… AAAaaaaajjjjMMMMOOOO!!! Dax okrenuo u zeleno, mi malim koracima pratimo… Promet 15 mil u 2 sata trgovanja… čisto solidno…

Davor Štern: S Inom smo prodali i najbogatije izvore vode

"Većinu naših izvora pitke vode smo izgubili prodajom Ine", upozorio je naftni stručnjak Davor Štern, na II.Gospodarskim susretima Matice Hrvatske.

Ina je u posjed izvora vode došla bizarnim putem, objašnjava Štern, jer je često tražeći naftu našla izvore najkvalitetnije vode.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/stern-s-inom-smo-prodali-i-najbogatije-izvore-vode,62116.html


verdi, ja gledam samo promijenu prema zadnjoj, ove prosječne me ne zanimaju

.296,00 0,70% 207.502,75 158
ERNT-R-A 1.320,00 1.325,00 1.296,00 1.320,00 1.320,00 0,70% 207.502,75
I meni govori zadnju. Evo dva monitira oba isto.

who dares, wins

Samo dva nevezana komentara za trgovanje ali vezana za stanje tržišta ….

1. Dubai šok…. nisu jedini koji su se zaletjeli u graditeljske pothvate , dok su im dionice
rasle na burzama širom svijeta……. prodat će vile i hotele po nižim cijenama
nego su mislili…. milijun puta sam odgledala gradnju World-a na National
geograficu…………… , dugo će pušiti kamate, ko i naši investitori u
stanogradnju…….
2. Oko cjepiva za gripu….. svi bi kupili najobičnije cjepivo za sezonsku gripu…a nema ga dovoljno …… Milinović opet ne zna računati mjere stanovnika i potrebe …izračunao je 1:12 /
300.000 komad/ a Srbi 1: 3 / tj. 3 mil komada na 10 mIL STANOVNIKA…približno

I drugo, neće se ljudi cjepiti cjepivom protiv svinjske gripe, zbog niza razloga poznatih javnosti……. i kaj sad !? …….Opet sve naopako ….i slobodnim rječnikom rečeno: ..u qurac..!
…mišljenje zdravstvenih radnika je da se neće cijepiti…kak da se onda mi obični smrtnici
cijepimo, ako oni neće…možda ministrica Poljske ipak nije luda do kraja….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

u 12:04 drama

počinje HGSPOT

stay tuned



verdi, ja gledam samo promijenu prema zadnjoj, ove prosječne me ne zanimaju

.296,00 0,70% 207.502,75 158
ERNT-R-A 1.320,00 1.325,00 1.296,00 1.320,00 1.320,00 0,70% 207.502,75
I meni govori zadnju. Evo dva monitira oba isto.
[/quote]

ERNT-R-A
1.320,00
PrZ 0,23%
PrP 0,70%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

melodrama. HGSP -42% kuku

crobex nam se malo pokrenul [thumbsup]

New Report

Close