Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kvazi biznismeni live

http://seebiz.eu/hr/broadcast/matica_hrvatska

HGSP [thumbsup] , SAD CEKAMO ZA PAR DANA ZDNK [thumbsup] ILI IPK OSJEK…. [lol] [lol] [lol] to necu zaboravit [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


HG Spot, OPTE, VERN nastavi niz…

Da kolega, zalosno je gledati sta se i cime trguje kod nas u posljednje vrijeme. Sve od reda same kvalitetne firme. Zato sam ja malo privremeno u stand by-u sa nasim trzistem i malo se prebacio na strana.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Padamo zato jer se više nitko od nas ne boji pada pošto svi znamo da nakon pada slijedi rast. Evo čak i meni koji sam 100 % u dionicama, paše pad jer će se naći neka sića za dokupiti ako "još" padne. Prodat će se auto, neko polj. zemljište i sl.Tako i svi kažu s kojima razgovaram. A slažemo se i u tome da prodaju oni koji moraju. Mali jer nemaju za režije a veliki koji se boje Uskoka.
No opet treba i na vrijeme ući, zato ipak polako ulaze oni koji imaju keš a i ja bi na njihovom mjestu.
Da se nebi krivo razumjeli, po mom mišljenju realan Crobex u ovom trenutku je 3500 bodova. [pray]

…gledam HGSP…pa to je kao da gledaš film…veoma uzbudljivo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ante Babić: Proračun za 2010. neodrživ, visi 15 milijardi kuna

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/babic-proracun-za-2010.-neodrziv%2c-visi-15-milijardi-kuna!,62023.html

ERNT stigla konjica [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

vrijeme je da se rasproda cijeli portfelj u kojim sam vjerovao

od ponedjeljka sve pare idu samo u dionice iz kategorije HGSP, KSST, OPTE…. (tu možda ulovim i rast) [angry] –

tko još gleda fundamente, pretplatit ću se na sportsku prognozu na indeksovom blogeru

Gledate se na LKPC ko telad u šarena vrata.
Nije vam jasno odakle toliko kupnje najednom, a s druge strane kako to da nema prodaje.

Ovi koji su prodali već razmišljaju da se postave na bidu, ili već jesu na bidu ( Predator ).

A mi i dalje čekamo kolegu tigrusa da proda svojih 17 komada, kolega tigrus hoće li to?
Jučer se moglo više dobiti a danas manje, možda sutra bude još manje??

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Izgleda da su se spekulacije prebacile sa ATPL na HGSP.
ATPL 684.034,09
HGSP 2.389.083,74

Još će HGSP postati traderska zvijezda.

Just another day in paradise

ode konačno Validus u nebo. konačno! [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Gledam ovaj Ledo, sad kad je očigledno da ništa od prodaje, netko je stavio na kupnju 6 naloga po 1 komad i 2 po 2 komada u prvih deset, kako bi se prividno stvorila kupnja.

Kad vam to padne, biti će plača, a davno sam svojim bližnjima savjetovao, kad postane jasno da nema prodaje, bježte van iz Leda, jeć će biti mrtvih leševa koliko ti volja.

Sad će se vjerojatno desiti da PBZ CO prestaje dalje skupljati jer prodaje vjerojatno neće biti, pa će biti po onoj staroj, kud koji, mili moji.

lp i pamet u glavu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close