Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zar vi mislite da veliki investitori prodaju dionice? Pa naravno da ne.Trguju mali dioničari i fondovi između sebe,prebacuju,otkupljuju….Tko god može čekati taj će na ove vrijednosti zaraditi do kraja 2010 god na cc.20 dobrih kompanija ,cc 50-150%.
Pa zar mislite da bankari,mirovinci nisu željni novaca i da zadrže svoje stolice.Pa nikada se nije dobijalo lakše otkaz ili zatvor.Ima toliko ljudi koji bi bolje ipoštenije radilo….
Ali smijene dolaze i zato sam siguran da je tim ljudima najbolja škola bila ovo sa ekipom iz Podravke i SMS.Nekad nedodirljivi,na njihovu izjavu bi išle dionice po 10% gore ili dole a danas u sobi sa nepoznatim kažnjenicima.
Zato sam uvijeren da će doći bolji dani za nas strpljive,normalne,poštene građane RH.Ili nas idiote koje smo dali svoj novac našim firmama da bolje posluju,da država ubire više poreza…


Zar vi mislite da veliki investitori prodaju dionice? Pa naravno da ne.Trguju mali dioničari i fondovi između sebe,prebacuju,otkupljuju….Tko god može čekati taj će na ove vrijednosti zaraditi do kraja 2010 god na cc.20 dobrih kompanija ,cc 50-150%.
Pa zar mislite da bankari,mirovinci nisu željni novaca i da zadrže svoje stolice.Pa nikada se nije dobijalo lakše otkaz ili zatvor.Ima toliko ljudi koji bi bolje ipoštenije radilo….
Ali smijene dolaze i zato sam siguran da je tim ljudima najbolja škola bila ovo sa ekipom iz Podravke i SMS.Nekad nedodirljivi,na njihovu izjavu bi išle dionice po 10% gore ili dole a danas u sobi sa nepoznatim kažnjenicima.
Zato sam uvijeren da će doći bolji dani za nas strpljive,normalne,poštene građane RH.Ili nas idiote koje smo dali svoj novac našim firmama da bolje posluju,da država ubire više poreza…

Sve stoji, samo ovaj dio o 50% nikome nije dovoljan. E sad da kažeš 300-500% onda bi rekao TAKO JE!



Zar vi mislite da veliki investitori prodaju dionice? Pa naravno da ne.Trguju mali dioničari i fondovi između sebe,prebacuju,otkupljuju….Tko god može čekati taj će na ove vrijednosti zaraditi do kraja 2010 god na cc.20 dobrih kompanija ,cc 50-150%.
Pa zar mislite da bankari,mirovinci nisu željni novaca i da zadrže svoje stolice.Pa nikada se nije dobijalo lakše otkaz ili zatvor.Ima toliko ljudi koji bi bolje ipoštenije radilo….
Ali smijene dolaze i zato sam siguran da je tim ljudima najbolja škola bila ovo sa ekipom iz Podravke i SMS.Nekad nedodirljivi,na njihovu izjavu bi išle dionice po 10% gore ili dole a danas u sobi sa nepoznatim kažnjenicima.
Zato sam uvijeren da će doći bolji dani za nas strpljive,normalne,poštene građane RH.Ili nas idiote koje smo dali svoj novac našim firmama da bolje posluju,da država ubire više poreza…

Sve stoji, samo ovaj dio o 50% nikome nije dovoljan. E sad da kažeš 300-500% onda bi rekao TAKO JE!
[/quote]
u tom slucaju mozda namjeravaju prepolovit cijene kako bi dobitak po privatnim racunima bio veci…
ako se mogu namjestit utakmice kako se nebi djonice na ovom nasem trzistu mogle jos "prilagoditi"?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Pogledala sam upravo film 2012. ..kaj će nam burza..ode sve u …..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ako su mirovinci sa 100 MIL zaradili 1,6 milijardi kuna za 9 mjeseci……..onda nema razloga da –
čekajući – njihove planove i mi ne zaradimo….
Taktičko dizanje ne smije upasti u oči javnosti…..hm…..jelda gosp. Šuker….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pogledala sam upravo film 2012. ..kaj će nam burza..ode sve u …..

pogledaj zeigeist oba dijela pa onda reci kaj misliš o budučnosti burze

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Danas će biti zanimljiva trgovina

Thu, Nov 26, 2009, 3:37AM ET – U.S. Markets closed for Thanksgiving Day.

ONI KOJI U SVAKOM RASTU VIDE BULL I PRODAJU NA DNU A KUPUJU NA VRHU MORA DA VOZE ŠKODU..........


Danas će biti zanimljiva trgovina

Thu, Nov 26, 2009, 3:37AM ET – U.S. Markets closed for Thanksgiving Day.


ako se vratimo u prošlost znači minus [cry]

mi smo ipak zemlja slučaj

http://business.hr/hr/Naslovnica/Afere/Uhiceni-clanovi-Uprave-HAC-a

Nemaaaa aferaaa rekao sam al ima robije milion godina


Danas će biti zanimljiva trgovina

Thu, Nov 26, 2009, 3:37AM ET – U.S. Markets closed for Thanksgiving Day.

Da netko upravalja futersima, pa ljudi misle biti će trgovine a ono zatvoreno tržište u americi……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nema baš veze sa komentarima trgovanja, ali počelo je naveliko…

Uhićeni članovi Uprave HAC-a

Zagrebačka policija jutros je uhitila pet članova Uprave HAC-a te jednog od braće Žužul, suvlasnika Skladgradnje, i to zbog sumnje da su oštetili državni proračun za 25 milijuna kuna pri obavljanju posla bojanja tunela Mala Kapela i Sveti Rok.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Gdje je sad onaj Tigrus?
da nije njegovih onih 100 kom na prodaji LKPC???
sram ga bilo, a nije htio Plavome i Ivani prodavati po 1.800 kn………
mislim stvarno nije fer

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close