Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako se malo piše o uspijehu Agrokora i njegovih obveznica.
400 mil eura, hallo…………………………………
Kad treba iznositi sranja,pljuvati po nekim firmama onda su novinari i portali prvi.A sad kad treba iznositi činjenice i to pozitivne i to u ovakvim teškim vremenima-ništa!!!

Strašno me interesira, koji kompleksaš ide od teme do teme i dijeli u ocjene 1% svakome tko nešto napiše!? Sugestija moderatorima: ILI OCJENJIVAJTE POSTOVE ILI UKINITE OBA DVIJE KUĆICE!!!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Strašno me interesira, koji kompleksaš ide od teme do teme i dijeli u ocjene 1% svakome tko nešto napiše!? Sugestija moderatorima: ILI OCJENJIVAJTE POSTOVE ILI UKINITE OBA DVIJE KUĆICE!!!

Za ovo si od mene dobio stotku.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Joj što me živcira ova Luka Ploče, ni gore ni dolje……….pa to je užas.
Ni Ivana se više ne javlja, izgleda da sam ostao sam unutra? [huh]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Baltic Exchange Dry Index 4234 DOWN 106
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6928 DOWN 229
BPI Baltic Exchange Panamax Index 4181 DOWN 122
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2472 DOWN 7
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1125 UP 21

Ne mogu vjerovat da je onaj netko maknuo svoj nalog sa kupnje IGH nakon mog komentara!

anfakinbilivabl

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

izgleda da ide odbijanac…. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Strašno me interesira, koji kompleksaš ide od teme do teme i dijeli u ocjene 1% svakome tko nešto napiše

keš ekipa. kad vide green on the screen malo ih lovi nervoza.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Strašno me interesira, koji kompleksaš ide od teme do teme i dijeli u ocjene 1% svakome tko nešto napiše!? Sugestija moderatorima: ILI OCJENJIVAJTE POSTOVE ILI UKINITE OBA DVIJE KUĆICE!!![/b]

Piše se ocjenjujte. Umjesto obadvije koja je btw krivo napisana bi trebalo pisati obje. Više je u duhu hrvatskog jezika. Nepotrebno korištenje tri uskličnika kad je dovoljan jedan.
Za ovo si od mene dobio 1% s obzirom na nepoznavanje hrvatskog jezika. [tongue]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

kaj bumo ipak down [sad]

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-opet-u-zelenom%2c-hgspot-lansiran-28%2c57-posto,61971.html


Ne mogu vjerovat da je onaj netko maknuo svoj nalog sa kupnje IGH nakon mog komentara!

anfakinbilivabl

Predomislio se pa počeo lupati po asku da mu vlak ne pobjegne [smiley]

New Report

Close