Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neznam da li ste jučer gledali i komentirali poslovne vijesti(ili kako se već zove) i onaj Đuro se izblesirao i između ostalog rekao da Crobex prati globalne trendove i da je Američki bdp u 3. kvartalu bio 0,9 %. sreća da sam gledao samo 5 minuta. Nikad više. Kome je u interesu tako lagat? Očito onima koji sad kupuju dionice. Sramota.

Đuro već 20 godina praznu slamu mlati. Prije je bila tema socijalizam i radničko samoupravljanje a danas neki drugi vjetrovi pušu.

who dares, wins


I da dodam..šiška se po brokerskim krugovima da dok dow jones probije 10500 bodova Crobex silovito kreće u nadoknadu rasta za svijetom. Živi bili pa vidjeli.Nadam se već danas.

a šta će to brokeri napravit? počet ažurnije izlagat naloge? [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Neznam da li ste jučer gledali i komentirali poslovne vijesti(ili kako se već zove) i onaj Đuro se izblesirao i između ostalog rekao da Crobex prati globalne trendove i da je Američki bdp u 3. kvartalu bio 0,9 %. sreća da sam gledao samo 5 minuta. Nikad više. Kome je u interesu tako lagat? Očito onima koji sad kupuju dionice. Sramota.

Đuro već 20 godina praznu slamu mlati. Prije je bila tema socijalizam i radničko samoupravljanje a danas neki drugi vjetrovi pušu.
[/quote]
Dobar je Đuro, ne dirajte Đuru

pih izdali me danas a bio spreman za boj……..




Neznam da li ste jučer gledali i komentirali poslovne vijesti(ili kako se već zove) i onaj Đuro se izblesirao i između ostalog rekao da Crobex prati globalne trendove i da je Američki bdp u 3. kvartalu bio 0,9 %. sreća da sam gledao samo 5 minuta. Nikad više. Kome je u interesu tako lagat? Očito onima koji sad kupuju dionice. Sramota.

Đuro već 20 godina praznu slamu mlati. Prije je bila tema socijalizam i radničko samoupravljanje a danas neki drugi vjetrovi pušu.
[/quote]
Dobar je Đuro, ne dirajte Đuru
[/quote]
Malo se je u zadnje vrijeme razgalamio kao da mu je neko dao odriješene ruke moram priznati.
Dok ga Hlo ne pozove na raport…

who dares, wins


zahvaljujuci HGSP-R-A mi smo u plusu [lol] [lol] [lol]

HGSP nije u crobexa.
HGSP je visokošpekulativna dionica.
Prvih deset dioničara su smanjili svoj udio i u dionicu su zadnja tri mjeseca ušli špekulanti po
prosiječnoj cijeni od cca 32 cca 65.000 kom.Naravno umanjeno za iztrejdane dionice.Mislim da su
špekulanti teški još dvadesetak tisuća kom i da bi se trebali iskrcati danas i sutra.Njima je cijena od 65 100% zarade.Onda slijedi provalija.
Mali ulagači oprez.
Igra :Tko zadnji magarac je u toku.
Međutim,možda sam i u krivu,ako ulazi veliki igrač.Znat ćemo preksutra.A kada saznamo biti će kasno.
Za prodati ako ga nema.
Za kupiti ako se pojavio.
Ipak smatram da se radi o tipičnoj špekulaciji.



zahvaljujuci HGSP-R-A mi smo u plusu [lol] [lol] [lol]

HGSP nije u crobexa.
HGSP je visokošpekulativna dionica.
Prvih deset dioničara su smanjili svoj udio i u dionicu su zadnja tri mjeseca ušli špekulanti po
prosiječnoj cijeni od cca 32 cca 65.000 kom.Naravno umanjeno za iztrejdane dionice.Mislim da su
špekulanti teški još dvadesetak tisuća kom i da bi se trebali iskrcati danas i sutra.Njima je cijena od 65 100% zarade.Onda slijedi provalija.
Mali ulagači oprez.
Igra :Tko zadnji magarac je u toku.
Međutim,možda sam i u krivu,ako ulazi veliki igrač.Znat ćemo preksutra.A kada saznamo biti će kasno.
Za prodati ako ga nema.
Za kupiti ako se pojavio.
Ipak smatram da se radi o tipičnoj špekulaciji.
[/quote]

dragi moj kolega ocito niste svatili moj post .Malo sale nije na odmet [thumbsup]

za nadodati: Jucer je HGSP vracen u redovno trgovanje.
lp.

Na prodaji DLKV na 354, 2 000 komada. [shocked]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ocito je da TK nema snagu za preokret ali sve dodje na svoje.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-je-li-vrijeme-za-preokret%3f,61898.html

Goran Vorkapić: Nema impulsa koji bi mogao pokrenuti burzu
http://seebiz.eu/hr/burze/vorkapic-nema-impulsa-koji-bi-mogao-pokrenuti-burzu,61928.html


Na prodaji DLKV na 354, 2 000 komada. [shocked]

mislim da je strasilo

New Report

Close