Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DDJH u zadnjoj minuti sa 200 kuna prometa se diže za 9%.
ULPL u zadnjoj minuti se diže sa 665 na 678 sa 7000 kuna prometa.
BLSC se trguje cijeli dan po 400 kuna i onda zadnja transakcija po 418 kuna za 10 000 kuna.
Itd,itd

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Analitičari: moguć je zaokret Crobexa…???!!! Znači , analitičari daju VIJEST na businessu..
o daljnjem tijeku stanja Crobexa…… a sad svi- radite kako želite !…..ako ne počnete
kupovati..Crobex neće narasti….a ako kupite…..opet će analitičari biti u pravu…..
Pa onda ljudi……poslušajmo znalce…..KUPUJMO HRVATSKE DIONICE…..!
Odkud su ti analitičari koji nas savjetuju……aha, iz Fondova koju ulažu u inozemstvu……e, fakat.!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kojim interesnim skupinama je NAJVAŽNIJA LIJEPA SLIKA CROBEXA-

– UDJELI – računaju se prema stanju Crobexa
– JAMSTVA , HIPOTEKE, ZALOŽNA PRAVA NA DIONICAMA….imaju veze i krediti…znači
– Brokerska društva koja imaju Ugovore sa kompanijama / svako svoje !!! /
– VLASNICI BURZE- odašilju u svijet poruku blagostanja- med i mlijeko koje teče kod nas
– HT- …. Branitelji i mirovinci….. tu se vidi da se ima para..
– ….tko još?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


6 dana minusa za redom. trebalo bi prvovjeriti kada smo imali takav niz.

tehnički se formira bullish wedge na crobexu.

slažem se sa kolegom plavim o građevinarima, međutim ako dođe do obrata trenda i na njima će moći lijepo zaraditi, zato sam ih danas i kupovao špekulativno.

mislim da sutra imamo plus dan

Evo ti jedinica, jer govoriš o odbijancu, a on nije niti na vidiku.
Ako si danas kupovao špekulativno, onda si već u debelom minusu.
Mislim da koliko oscilatori pokazuju bullish wedge je na zadnjem mjestu obrazaca.
Nisi vidio ovaj Head and Shoulder obrazac koji je formiran na Crobexu
Jesi li vidio MACD se opet firmirao za SELL, a trebao je prekrižiti se za BUY.
Baš me zanima tko će biti u pravu.

YES WE CAN !!!

Drzava je u banani ali vecina nasih firmi nisu ( ako pogledamo trenutacnu cijenu dionica one su fundamentalno podcijenjene)
Da imam sutra slobodnog casha od cc 10 miljuna kn garantiram da bi podigao bar 10tak dionica u pozitivnu blokadu a croby cc 3-5% u plus.
Kada bi me slijedilo još 50tak istih ulagaca eto ti dugorocno pozitivnog trenda i na kraju bi se i mali probudili.
Kada se gazde iz Beca odluce za ulazak u RH , scenarij ce biti veseliji!
Ti isti strani ulagaci ce valjda imati veci uticaj na drzavu tj pravosudje i stiteci svoj ulozeni kapital sprijeciti manipulacije koje su se zadnih godina odvijale na nasoj jadnoj burzi.
Kada ce se to desiti iskreno nemam pojma . Mislim i nadam se uskoro jer nas EU naveliko pritisce!

DDJH u zadnjoj minuti sa 200 kuna prometa se diže za 9%.
ULPL u zadnjoj minuti se diže sa 665 na 678 sa 7000 kuna prometa.
BLSC se trguje cijeli dan po 400 kuna i onda zadnja transakcija po 418 kuna za 10 000 kuna.
Itd,itd


BLSC nije u Crobexu, a ULPL i DDJH imaju zajendo kojih 3% pondera.
Zaokruživanja se rade sa INA, ADRS, PODR koje imaju velike pondere a nisu uvijek likvidne.


Drzava je u banani ali vecina nasih firmi nisu ( ako pogledamo trenutacnu cijenu dionica one su fundamentalno podcijenjene)
Da imam sutra slobodnog casha od cc 10 miljuna kn garantiram da bi podigao bar 10tak dionica u pozitivnu blokadu a croby cc 3-5% u plus.


Al ti nebi bilo pametnije srušiti desetak dionica s miljom kuna u negativnu blokadu pa onda kupovat.



Drzava je u banani ali vecina nasih firmi nisu ( ako pogledamo trenutacnu cijenu dionica one su fundamentalno podcijenjene)
Da imam sutra slobodnog casha od cc 10 miljuna kn garantiram da bi podigao bar 10tak dionica u pozitivnu blokadu a croby cc 3-5% u plus.


Al ti nebi bilo pametnije srušiti desetak dionica s miljom kuna u negativnu blokadu pa onda kupovat.
[/quote]
a ko će ih onda dić?


6 dana minusa za redom. trebalo bi prvovjeriti kada smo imali takav niz.

tehnički se formira bullish wedge na crobexu.

slažem se sa kolegom plavim o građevinarima, međutim ako dođe do obrata trenda i na njima će moći lijepo zaraditi, zato sam ih danas i kupovao špekulativno.

mislim da sutra imamo plus dan

Što se građevinara tiče, slažem se, špekulativno da.
Što se broja dana u minusu tiče od 14.10.2009. bili smo 8 dana zaredom u minusu, pa onda jedan dan plus, i onda opet još 5 dana u minusu. Što znači 14 dana, 13 dana minusa, dok je vani sve fino raslo.
Superiška nema šta:

2.298,99
2.292,23
2.282,79
2.273,65
2.265,32
2.237,58
2.232,84
2.232,75
2.164,73
2.172,38
2.148,63
2.145,82
2.144,77
2.117,74
2.087,58

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



6 dana minusa za redom. trebalo bi prvovjeriti kada smo imali takav niz.

tehnički se formira bullish wedge na crobexu.

slažem se sa kolegom plavim o građevinarima, međutim ako dođe do obrata trenda i na njima će moći lijepo zaraditi, zato sam ih danas i kupovao špekulativno.

mislim da sutra imamo plus dan

Što se građevinara tiče, slažem se, špekulativno da.
Što se broja dana u minusu tiče od 14.10.2009. bili smo 8 dana zaredom u minusu, pa onda jedan dan plus, i onda opet još 5 dana u minusu. Što znači 14 dana, 13 dana minusa, dok je vani sve fino raslo.
Superiška nema šta:

2.298,99
2.292,23
2.282,79
2.273,65
2.265,32
2.237,58
2.232,84
2.232,75
2.164,73
2.172,38
2.148,63
2.145,82
2.144,77
2.117,74
2.087,58

[/quote]
kolega ,,ovo stoji [huh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Pljuvao si HGSPOT na 40 kuna, vidi se da nemaš znanje, danas je bio na 80 kuna. Istina rizični ulazi, ali upravo to je čar burze. [bye]

Pljuvao si HGSPOT na 40 kuna, vidi se da nemaš znanje, danas je bio na 80 kuna. Istina rizični ulazi, ali upravo to je čar burze. [bye]


Gdje? Dokumentiraj?
Rekao sam da će biti jeftiniji od 29 kn i bila je (21kn).
Nekako ipak razlikujem špekulaciju i kockanje. Nisam nikad volio "veća-manja". Ali to spada u osobne preferencije, a o tome se kao ni o ukusima ne raspravlja. 😉

Just another day in paradise


Odličan dan, da je barem više ovakvih.

Komentar zadnjih tjedana burze u hrvata:

U nekoliko navrata zadnjih mjeseci sam pisao da se treba kloniti građevinara i brodara.
Građevinara pogotovo.
I dalje sumanuto padaju, što je potvrdilo moju tezu kako sam bio u pravu.
Jedino što nisam znao da će njihov utjecaj biti toliki na našu burzu, zbog psihološke naravi, pada i ostalo, istina puno manje.

lp

…naravno da skoro sve pada kada padaju glavne dionice…zati i nije mudro drukati , ionako padaju…jer drukajući drugima na dole drukamo i sami sebi…tko drugome jamu kopa… …naravno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close