Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



maaaajko mila kakva transakcija na ht-u

…što to biii?????????????????????????????????????????????????????
[/quote]

UM fond prodao HT. pretpostavljam…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Sad može dow jones ponovo u plus kad smo mi zatvorili. Dečki međusobno trguju na ZSE i ovaj ht su si međusobno preprodali. Nema više budala da prodaju po ovim cijenama pa Dinkeci samo stvaraju lažan dojam da ima.. [lol]


Čini mi se da nam od HT-a dolazi svježi cash na burzu upravo.

lp


Jedino ako će penzići uložiti na burzu ovu lovu od povrata duga… a vjerovatnost za to je minimališe!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


sad je definitivno potvrđen smijer……
trostruki otpor na 2060 fiju….

[lol]

6 dana minusa za redom. trebalo bi prvovjeriti kada smo imali takav niz.

tehnički se formira bullish wedge na crobexu.

slažem se sa kolegom plavim o građevinarima, međutim ako dođe do obrata trenda i na njima će moći lijepo zaraditi, zato sam ih danas i kupovao špekulativno.

mislim da sutra imamo plus dan

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Zanimljivo očajničko branjenje Crobexa sa strane fond menadžera u zadnjih par minuta.
Adris i Dalekovod dignuti sa 1000,slovima:tisuću kuna: u zadnjoj minuti.
Na IGH su potrošili oko 200 000 kuna u zadnjoj minuti a na ATGr oko 300 000 kuna.
Ne da mi se sad ostalo gledati ali ovo sam baš zapazio jer je bilo očigledno da cijena curi i da neće stati i onda su u zadnjoj minuti lupali po asku.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Ne bih rekao da su ih branili. Očekujem rast Crobexa iduća 3 dana, vjerojatno i oni.

Just another day in paradise

FEDYA, dobio si jedinicu, a ja sam je ispravila….fulao si samo u jednom izrazu….FOND MENADŽERI..

NIsu oni zaštitnici Crobexa……nego INTERESNE SKUPINE na čelu sa vlasnicima ZSE…..i POJEDINI
LOBI -I JAČIH BROKERSKIH KUĆA ,tj. njihovi partneri…… ONI KONTROLIRAJU CIJELO TRŽIŠTE..
a kad ostalima PUKNE FILM.. i portfelji im skoče , više od prosjeka drugih…onda počne rušenje
upravo tih dionica , koje konkurencija- ima najviše!…da svi ostanu i dalje u gabuli…
Kad se skupi lova za kupnju- svako će pogurati svoje.

Zato nek nam prodaja burze bude prioritet…i kad malo bolje razmislim…nek ostane ovakav mizeran
promet….prije će doći do promjena.

Fedya, kad već pojedinci hodaju po SDKD- nek pogledaju ko diže cijene zadnji moment?

Mirovinci i Braniteljski fond stupaju na scenu , kako je rekla gosp.Kosor…..IDUĆE GODINE…

A možda i prije……uh, kamate dolaze na naplatu….treba dići malo ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Crobex -1,02%
HGSP-R-A +42%
OPTE-R-A +34%
Šteta što ne postoji PEVEC-R-A.


Zanimljivo očajničko branjenje Crobexa sa strane fond menadžera u zadnjih par minuta.
Adris i Dalekovod dignuti sa 1000,slovima:tisuću kuna: u zadnjoj minuti.
Na IGH su potrošili oko 200 000 kuna u zadnjoj minuti a na ATGr oko 300 000 kuna.
Ne da mi se sad ostalo gledati ali ovo sam baš zapazio jer je bilo očigledno da cijena curi i da neće stati i onda su u zadnjoj minuti lupali po asku.

Pljuvao si HGSPOT na 40 kuna, vidi se da nemaš znanje, danas je bio na 80 kuna. Istina rizični ulazi, ali upravo to je čar burze. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zanimljivo očajničko branjenje Crobexa sa strane fond menadžera u zadnjih par minuta.
Adris i Dalekovod dignuti sa 1000,slovima:tisuću kuna: u zadnjoj minuti.

Ocajnicko dizanje cijene na Adrisu?! Prosjecna je 264,26 a zakljucna 264,98. Strasno dizanje cijene kad je vecina prometa isla par lipa ispod zakljucne cijene.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Zanimljivo očajničko branjenje Crobexa sa strane fond menadžera u zadnjih par minuta.
Adris i Dalekovod dignuti sa 1000,slovima:tisuću kuna: u zadnjoj minuti.

Ocajnicko dizanje cijene na Adrisu?! Prosjecna je 264,26 a zakljucna 264,98. Strasno dizanje cijene kad je vecina prometa isla par lipa ispod zakljucne cijene.

[/quote]

Od 13.28 do 15.57 se trgovalo u rasponu od 262-260 kuna s tendencijom da cijena padne ispod 260 jer je bilo ostalo još samo 35 dionica na bidu po 260.
I onda u 15.57. se digne cijena sa 260 na 264.98 sa tisuću kuna.
Mislim, meni ni iz džepa ni u džep, ne bi to smeće od dionice ni štapom dirao,samo komentiram jer mi se čini zanimljivim s obzirom na to da se to dogodilo na barem još šest-sedam dionica iz Crobexa.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

New Report

Close