Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


in: ” Da,a na internet se spojiš preko morskog zraka[smiley2][smiley2][smiley2] ” Preko zraka svakako, Vodafone mobile connect kartica, T-Com također nudi takvu uslugu, a moze se spajati i preko gprs, edge ili hsdpa mobitela… Uzme se neki 11 ili 12 incni ultra prijenosni laptop, mobile connect kartica i trgujes sa plaze, jahte ili sa drveta ako oces [smiley2]

jel može preko mobitela kolega?

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Može, samo bi ti bilo fora da ti mobitel ima umts ili edge ali može i preko običnog gprs-a (gprs ti je otprilike brz kao stari modem preko telefonske linije)

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

– imate i starije načine komuniciranja.
– naš indijanac jako dobro to radi s dimnim signalima.
– pokušavaju i drugi samo je problem što nam katkad preko ljeta zapale i pola obale.
Pozdrav !


dečki (i cure) pa nije vam više fora niti s ‘dlanovnicima’ se furat a kamoli s laptopima… sada se to radi lijepo s mobitelima a uskoro ćemo imati i ugrađen čip [smiley4]

Moči će se i birati čip-10 dionica
-20 dionic
-30 dioni
-40 dion
ako se ugrađuje u guzu onda je besplatno[smiley2][smiley2][smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Nego, zasto je DIOK u blokadi?


– imate i starije načine komuniciranja. – naš indijanac jako dobro to radi s dimnim signalima. – pokušavaju i drugi samo je problem što nam katkad preko ljeta zapale i pola obale. Pozdrav !

[smiley2][smiley2][smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


Može, samo bi ti bilo fora da ti mobitel ima umts ili edge ali može i preko običnog gprs-a (gprs ti je otprilike brz kao stari modem preko telefonske linije)

fini jesi probao preko mobitela,jel to funkcionira,kolko bajta treba imat mobač

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


Nego, zasto je DIOK u blokadi?

baš i ja gledam i ne vjerujem. da nije hanfa upetljana u to. piše postotak promjene cijene +0,12%????

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Nego, zasto je DIOK u blokadi?

Dečki što Vam nije jasno, pa jučer je cijena bila 484,78 , današnji pad preko 10 % je bio čim se spustilo ispod 435,60 .
I to je to , vrlo jednostavno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Medika,osječa se stabilnost,mirnoča,bonaca,to bi moglo još potrajati.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Danas mi i Gipk ode u plus, nije loše, biti će tu para, ipak je to građevinar, hi,hi,hi a nakon onog skupljanja na 2.500 slavuja pitanje je trenutka kad će otići debelo preko 3.000 kn.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Gilach:

in: ”
Da,a na internet se spojiš preko morskog
zraka[smiley2][smiley2][smiley2]

Preko zraka svakako, Vodafone mobile connect kartica, T-Com također
nudi takvu uslugu, a moze se spajati i preko gprs, edge ili hsdpa
mobitela…
Uzme se neki 11 ili 12 incni ultra prijenosni laptop, mobile connect
kartica i trgujes sa plaze, jahte ili sa drveta ako oces [smiley2]

s drveta je najbolje [smiley2] možda mu i dionice onda skoče… što veće drvo to bolji signal [smiley2]

Dečki pa kaj vi ne znate trgovati bez laptopa i sličnih gluposti. Nekad toga ionako nije bilo. Kaj nije dovoljno da ti je mobitel pri ruci. Mislim telefon a ne nekakva čudesa. pa mobitel služi za razgovor a ne surfanje.
Ak se baterija istroši, lijepo odeš na šank pa nazoveš.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close