Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Današnje stanje naa burzi bi opisao sa:Velik promet-mala zarada.

Pa kako kome, brokerima je sigurno velika zarada. [smiley2]


Tycoon: ” A i BELEX je u plusu…. i to +1,17%…. kada vec toliko diskutiramo u susjedima 🙂 ” Ha samo da nije odbijanac, pa nastavi klizati ……… ja sam tako misleći ……par puta popušio. Taman mislim da je gotovo i krenem kupovati….povoljno je…. a kad tamo kola klize i dalje. Eto nadam se da sam vam barem malo pomogao.

Sad sam bio čuo na televiziji da nikolić najavljuje da će uvesti izvanredno stanje u srbiji kako se nebi mogli raspisati novi izbori, ako sam dobro skužio. Mislim da će taj belex još padat i padat ako se to desi…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Oteli ste mi rijeci iz tipkovnice kolega mreich, di ces bolje nego se izlezavat negdje sa laptopom, najbolje u nekoj uvali, na jahti [smiley2]


Oteli ste mi rijeci iz tipkovnice kolega mreich, di ces bolje nego se izlezavat negdje sa laptopom, najbolje u nekoj uvali, na jahti [smiley2]

Da,a na internet se spojiš preko morskog zraka[smiley2][smiley2][smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Gilach: ” Oteli ste mi rijeci iz tipkovnice kolega mreich, di ces bolje nego se izlezavat negdje sa laptopom, najbolje u nekoj uvali, na jahti [smiley2] ” Gilach: ” Oteli ste mi rijeci iz tipkovnice kolega mreich, di ces bolje nego se izlezavat negdje sa laptopom, najbolje u nekoj uvali, na jahti [smiley2] ” Da,a na internet se spojiš preko morskog zraka[smiley2][smiley2][smiley2]

Ja to radim ponekad. I spojim se sa vodafon mobile konektom(to je vipova usluga)…ht ima takođe slične usluge…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ne znam zašto je Belex i rastao,tu nema kod njih nikakve stabilnosti,pogotovo političke a to je smrt za ulagače,primjetio bih da se kapital seli kod nas,o tome sam davno pisao.tamo ću poćeti ulagati za 10 god,možda se situacija popravi,isto ko i Bosna,goveđi gulaš,dok se oni dogovure oko nečega Crobex bi mogao biti 7000,napisao sam u nekom postu 6000 do kraja god,sad je blizu 5000,opet kažem da moje dionice tek trebaju narasti.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in:

Gilach: ” Oteli ste mi rijeci iz tipkovnice kolega mreich, di ces bolje nego se izlezavat negdje sa laptopom, najbolje u nekoj uvali, na jahti [smiley2] ” Gilach: ” Oteli ste mi rijeci iz tipkovnice kolega mreich, di ces bolje nego se izlezavat negdje sa laptopom, najbolje u nekoj uvali, na jahti [smiley2] ” Da,a na internet se spojiš preko morskog zraka[smiley2][smiley2][smiley2]

Ja to radim ponekad. I spojim se sa vodafon mobile konektom(to je vipova usluga)…ht ima takođe slične usluge…

Još mi samo fali jahta [smiley2]


Lijepo napreduje Ingra, do 33 000 na prodaji ( uključujući ) ima samo 12 komada. SLijedeći nalog na prodaji je 34 4500 .[smiley2][smiley2] Sutra je najavljeno potpisivanje Ugovora ( za one kojima dionice Ingre o tome ovisi ).[smiley2]

Još samo 4 komada na 33000 , slijedeća prodaja 34 500.
Pa zar opet blokade??[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

in,

Da,a na internet se spojiš preko morskog zraka[smiley2][smiley2][smiley2]

Preko zraka svakako, Vodafone mobile connect kartica, T-Com također nudi takvu uslugu, a moze se spajati i preko gprs, edge ili hsdpa mobitela…
Uzme se neki 11 ili 12 incni ultra prijenosni laptop, mobile connect kartica i trgujes sa plaze, jahte ili sa drveta ako oces [smiley2]

Vidim da je Crobex trenutno + 0.01%. Nadam se da neće u minusu dan završit, makar i simbolično.

No respect


in: ”
Da,a na internet se spojiš preko morskog
zraka[smiley2][smiley2][smiley2]

Preko zraka svakako, Vodafone mobile connect kartica, T-Com također
nudi takvu uslugu, a moze se spajati i preko gprs, edge ili hsdpa
mobitela…
Uzme se neki 11 ili 12 incni ultra prijenosni laptop, mobile connect
kartica i trgujes sa plaze, jahte ili sa drveta ako oces [smiley2]

s drveta je najbolje [smiley2] možda mu i dionice onda skoče… što veće drvo to bolji signal [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

in,

Gilach: ” Oteli ste mi rijeci iz tipkovnice kolega mreich, di ces bolje nego se izlezavat negdje sa laptopom, najbolje u nekoj uvali, na jahti [smiley2] ” Gilach: ” Oteli ste mi rijeci iz tipkovnice kolega mreich, di ces bolje nego se izlezavat negdje sa laptopom, najbolje u nekoj uvali, na jahti [smiley2] ” Da,a na internet se spojiš preko morskog zraka[smiley2][smiley2][smiley2]

– vidim kako na more dolaziš s luftmadracom, ali ipak bolje ikako nego nikako.
– slažem se kako je jako teško svu tu komjutersku tehniku i ukrcati na luftmadrac.
– pak dobro si primjetio i ono, plovi barka mala, samo gdje je tu struja.
– mogao si poviriti i do sajma u Splitu, mislim kako nema problema kod puno tih brodića, ne jedan, svaki takav bodić ima puno kompjutera.
Pozdrav !

dečki (i cure) pa nije vam više fora niti s ‘dlanovnicima’ se furat a kamoli s laptopima…

sada se to radi lijepo s mobitelima a uskoro ćemo imati i ugrađen čip [smiley4]

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close