Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=90007

Zanimljivo! a mi se pitamo gdje su lopovi!

ne mora značiti da su svi lopovi ali mislim da bi poslovanje sa dionicama moralo biti potpuno transparentno … to je prvi uvjet da se smanji kriminal i špekulacije, uostalom dok toga neće biti mogu se objesiti mačku o rep priče o ravnopravnom položaju na burzi za sve…hrvatska posla…

Ja danas ušao u brodare s 90% portfelja,
nadam se da je sada na njih red da odrade nešto rasta.

Sretno svima.

:)))

fakat moraš bit glup sad prodavati…


Ja danas ušao u brodare s 90% portfelja,
nadam se da je sada na njih red da odrade nešto rasta.

Sretno svima.

:)))

i ja mislim da je red na brodare konačno…BDI je poludio već danima, vrijeme je da nakon što su brodari u americi potegli prvo sinoć preko 10% čak i do 16% a danas usprkos toga nastavljaju rast i naši brodari pokrenu strojeve…uostalom bez brodara ni crobex nemože potegnuti…makar crobex bi mogli malo zakočiti prekrcaji iz ostalih dionica u brodare…ipak je sigurnije raditi za dolare nego čekati na red isplatu iz proračuna, zar ne?
mislim da će sutra biti veća ludnica na brodarima nego danas, neki još nisu stigli reagirati…




znalci,,,gdje smo trenutno :u kojoj fazi kostolanyjevog jajeta ????? b2???? b1 smo valjda vec prosli [undecid]

Biti će da je A1-faza korekcije, mali promet, mali broj dioniočara
B je gotovo jer smo se odbili od dna.
Koliko ja to shvaćam.
[/quote]

A što mi to korigiramo…
[/quote]
Možeš se korigirati i prema dolje i prema gore.

who dares, wins


Ja danas ušao u brodare s 90% portfelja,
nadam se da je sada na njih red da odrade nešto rasta.

Sretno svima.

:)))

BDI već danima raste i normalno je bilo za očekivati da će i brodare kad tad povući za sobom prema gore. Kako kaže danas je bio prvi dan lansiranja brodara. Izgleda da se investitori užurbano pune ne želeći propustiti rast.

Na HRT-u, teleteks stranica 202 piše između ostalog da bi trebali graditi "južni tok" za dovod plina preko RH pa za Sloveniju, Jadranka bi to trebala potpisat izmeđi 15. i 25. siječnja 2010….tko bi to od naših "građevinara" mogao ili bio sposoban odradit?????

Tko kaže da će naši raditi? Ali ako se ukaže prilika za to Dalekovod već trenira po Lici na ruti za Dalmaciju.

who dares, wins



Ja danas ušao u brodare s 90% portfelja,
nadam se da je sada na njih red da odrade nešto rasta.

Sretno svima.

:)))

i ja mislim da je red na brodare konačno…BDI je poludio već danima, vrijeme je da nakon što su brodari u americi potegli prvo sinoć preko 10% čak i do 16% a danas usprkos toga nastavljaju rast i naši brodari pokrenu strojeve…uostalom bez brodara ni crobex nemože potegnuti…makar crobex bi mogli malo zakočiti prekrcaji iz ostalih dionica u brodare…ipak je sigurnije raditi za dolare nego čekati na red isplatu iz proračuna, zar ne?
mislim da će sutra biti veća ludnica na brodarima nego danas, neki još nisu stigli reagirati…
[/quote]

Samo neka se prekrcavaju… znači biti će prilike za još jeftiniji dokup građevinara za one koje su spremni na malo rizika i čekanja njihovog neminovnog rasta. [thumbsup]


Tko kaže da će naši raditi? Ali ako se ukaže prilika za to Dalekovod već trenira po Lici na ruti za Dalmaciju.

Samo da dlkv ne dobi posao jer ode cijena dolje ako više uopće može niže. [undecid]

impresivna je Varteksova imovina u nekretninama,samo ih u hrvatskoj ima preko 100.

izvor HTV (sredisnji dnevnik)

prosijecna cijena 30 kn , najvisa 300kn [tongue]



Tko kaže da će naši raditi? Ali ako se ukaže prilika za to Dalekovod već trenira po Lici na ruti za Dalmaciju.

Samo da dlkv ne dobi posao jer ode cijena dolje ako više uopće može niže. [undecid]
[/quote]
Ako misliš da je tako onda je to zapravo dobra prilika za obogatiti se.

who dares, wins

New Report

Close