Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


puko ledo 7000 i jnaf 3000 [rolleyes]

Zagrebačka burza: Janaf i Ledo izvan fokusa investitora
Autor/izvor: Siniša Malussinisa.malus@seebiz.eu

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-janaf-i-ledo-izvan-fokusa-investitora,60840.html
Kad Malus nekoga spomene gotov je. [lol]

who dares, wins




Agrokor uvijek uz šampione i za šampione.. [thumbsup]

Uveo bih da djeca u školi moraju uciti o Ivici Todoricu koliko je taj covjek dobra načinio ovoj našoj prelijepoj domovini


Kaj Bandić ti je šampion?
[/quote]

Agrokor je šampion, Ivica Todoric je šampion…
A Bandicmi je u najmanju ruku faca
[/quote]

Ako te Todorić ne uzme za vozača onda će te Bandić sigurno uzeti za glasnogovornicu

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA





Agrokor uvijek uz šampione i za šampione.. [thumbsup]

Uveo bih da djeca u školi moraju uciti o Ivici Todoricu koliko je taj covjek dobra načinio ovoj našoj prelijepoj domovini


Kaj Bandić ti je šampion?
[/quote]

Agrokor je šampion, Ivica Todoric je šampion…
A Bandicmi je u najmanju ruku faca
[/quote]

Ako te Todorić ne uzme za vozača onda će te Bandić sigurno uzeti za glasnogovornicu
[/quote]

Ma kolega bolje i to nego predavat u školi …
Prijeti svinjska gripa, navodno je jedan Forumaš potencialni kliconoša…

TODORIĆ Todorić Todorić….

Kada bi barem bilo više ljudi kao gospodin Ivica Todorić…Tada bi na ZSE bilo i više brutalno podcijenjenih dionica poput LEDA, ZVZD, JMNC…..Još kad bi htio izbacit konsolidirano???

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Teta Jaco požuri s tim potpredsjednikom i misnistrom gospodarstva dok još ima ikoga na ovoj burzi. Mislim da je upravo ova politička nestabilnost razlog niske likvidnosti na burzi jer veliki igrači jednostavno čekaju rasplet u Vladi.
Bojim se pomalo i negativnog utjecaja predizborne kampanje za predsjednika RH u kojoj će se o gospodarstvu uobičajno pričati u crnim i sivim tonovima i kopati će se i tražiti afere i prljavštine.

znalci,,,gdje smo trenutno :u kojoj fazi kostolanyjevog jajeta ????? b2???? b1 smo valjda vec prosli [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Teta Jaco požuri s tim potpredsjednikom i misnistrom gospodarstva dok još ima ikoga na ovoj burzi. Mislim da je upravo ova politička nestabilnost razlog niske likvidnosti na burzi jer veliki igrači jednostavno čekaju rasplet u Vladi.
Bojim se pomalo i negativnog utjecaja predizborne kampanje za predsjednika RH u kojoj će se o gospodarstvu uobičajno pričati u crnim i sivim tonovima i kopati će se i tražiti afere i prljavštine.

Ako bude Popijač onda je to jako dobra vijest bar ako se bude držao onoga što je o TK govorio neki dan kod Čudnovate Hlo. A i Škegro valjda tu ne će smetati. Ovo razvlačenje imenovanja i proračuna je nekakva taktika uoči izbora. Imaju malo dobrih vijesti pa ih racionalno moraju rasporediti uoči samih izbora. Vidiš kad se vraća dug umirovljenicima. Treba izdržati do sredine 12. mj.

who dares, wins


znalci,,,gdje smo trenutno :u kojoj fazi kostolanyjevog jajeta ????? b2???? b1 smo valjda vec prosli [undecid]

Biti će da je A1-faza korekcije, mali promet, mali broj dioniočara
B je gotovo jer smo se odbili od dna.
Koliko ja to shvaćam.

who dares, wins



znalci,,,gdje smo trenutno :u kojoj fazi kostolanyjevog jajeta ????? b2???? b1 smo valjda vec prosli [undecid]

Biti će da je A1-faza korekcije, mali promet, mali broj dioniočara
B je gotovo jer smo se odbili od dna.
Koliko ja to shvaćam.
[/quote]
jedanput smo se odbili….prosli tjedan….ovaj put jos nismo ,plesemo tu negdje….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




znalci,,,gdje smo trenutno :u kojoj fazi kostolanyjevog jajeta ????? b2???? b1 smo valjda vec prosli [undecid]

Biti će da je A1-faza korekcije, mali promet, mali broj dioniočara
B je gotovo jer smo se odbili od dna.
Koliko ja to shvaćam.
[/quote]
jedanput smo se odbili….prosli tjedan….ovaj put jos nismo ,plesemo tu negdje….
[/quote]
Mislim od apsolutnog dna cca 1300crobex. Daleko smo odmakli od toga.Mislim da smo negdje pri kraju A1 faze.

who dares, wins



znalci,,,gdje smo trenutno :u kojoj fazi kostolanyjevog jajeta ????? b2???? b1 smo valjda vec prosli [undecid]

Biti će da je A1-faza korekcije, mali promet, mali broj dioniočara
B je gotovo jer smo se odbili od dna.
Koliko ja to shvaćam.
[/quote]

A što mi to korigiramo…

Udar po asku istopio minus.

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.084,69 -0.03% 17.722.979,25 kn 13.292.979,25 kn 4.430.000,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=90007

Zanimljivo! a mi se pitamo gdje su lopovi!

Uhljebe na ulicu!!!!!

New Report

Close