Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uf… sva sreća da mi je tržište ustupilo par dana da se malo repoziciniram u fundamentalno podcijenjene dionice renomiranih hrvatskih tvrtki koje će vrlo uskoro početi zatvarati svoje fundamentalne gapove. mljac mljac jeftine DIJONICE.

btw moderatori,dokle ću još biti u kazni? Vidte kako sam fin i pristojan.

I'LL BE BACK



ovo je naporosto predivno. Opet će im stranci uletit ko u ožujku pa će opet bit skidanja kravata i znojenja.. [bye]

e vidiš to jedva čekam, da doleti neki jaki stranac, pa im pobere med ispred nosa, ali doslovno, da pokupi pola aska i digne letvicu visoko, ali bi letjelo perje.

a i ne treba biti jaki stranac, sa sitnim parama za njihove pojmove, ovdje bi napravio čuda….
[/quote]
pa nije se pricalo da su dosli amerikanci?
sam ne kuzim sad se prica da je smjer down a trebali smo obarati nove rekorde?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


uf… sva sreća da mi je tržište ustupilo par dana da se malo repoziciniram u fundamentalno podcijenjene dionice renomiranih hrvatskih tvrtki koje će vrlo uskoro početi zatvarati svoje fundamentalne gapove. mljac mljac jeftine DIJONICE.

btw moderatori,dokle ću još biti u kazni? Vidte kako sam fin i pristojan.


jos mi nije jasno kaj se dogodilo s tehnikom?
mislite da ne moze nize? tog ste misljenja bili i na 2700…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



uf… sva sreća da mi je tržište ustupilo par dana da se malo repoziciniram u fundamentalno podcijenjene dionice renomiranih hrvatskih tvrtki koje će vrlo uskoro početi zatvarati svoje fundamentalne gapove. mljac mljac jeftine DIJONICE.

btw moderatori,dokle ću još biti u kazni? Vidte kako sam fin i pristojan.


jos mi nije jasno kaj se dogodilo s tehnikom?
mislite da ne moze nize? tog ste misljenja bili i na 2700…
[/quote]

kolega mislim da ste me zamijenili sa nekim, ja vam i nisam baš od građevinara, Tehnika mi nije zanimljiva na 1BV sa nesigurnom bilancom i projekcijom velikih problema u nadolezaćem razdoblju, dok istovremeno mogu nadokupljivati ADPL (bivšu jugoplastiku) na 0,5BV, sa brutalno stabilnom bilancom i projekcijom sve boljeg poslovanja što potkrijepljuju i izvješča. Pa bilo bi suludo kupovati skupu i nesigurnu Tehniku pored ovako jeftine i sigurne ADPL. pozdrav kolega

I'LL BE BACK




ovo je naporosto predivno. Opet će im stranci uletit ko u ožujku pa će opet bit skidanja kravata i znojenja.. [bye]

e vidiš to jedva čekam, da doleti neki jaki stranac, pa im pobere med ispred nosa, ali doslovno, da pokupi pola aska i digne letvicu visoko, ali bi letjelo perje.
a i ne treba biti jaki stranac, sa sitnim parama za njihove pojmove, ovdje bi napravio čuda….
[/quote]
pa nije se pricalo da su dosli amerikanci?
sam ne kuzim sad se prica da je smjer down a trebali smo obarati nove rekorde?
[/quote]

Nije se pricalo vec su decki tu. Vidis da smo dobili svinjecu gripu, pokvarenog ministra koji koristi smrt djece za stvaranje panike i gmo zakon po hitnom postupku … zauzvrat je dupont "investirao" u ocuvanje nase kulturne bastine jer oni jako brinu za nas
http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=20168
A ovaj heroj bi polozio i zivot na oltar domovine [lol] [lol]
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/78381/Default.aspx

Vrsljaju okolo sa kesom i biraju ali zbog ovakve debilne politike i ekonomije: štaš kupit a da ti sutra ne rikne? tko ce ti radit sa ovakvim porezima? odakle ces isisat profit kad ti ga suki uvijek mazne prije nego ga uopce naslutis ? i stotine slicnih pitanja …
Citam slicno je i kod srba. Ali njihovi majstori vec rade po knjizi pa ce im vjerojatno bit bezbolnije
Moja prognoza je da prvo idu kulturna bastina, spomenici i slicno u 1/3 cijene … jer ce nam pojedini gradovi i mnogobrojne "administrativne jedinice" prve bankrotirati … recimo Dioklecijanova Palaca – ionako ce je kerum zaorat kad mu dopizdi.
A dok suki i jaca "srede" ekonomiju , bas ce i ostalo doc na 1/10 cijene i onda ce se decki zapravo aktivirat jer ce se usput ocistiti ovo smece a i cijene ce biti halo bing kako brat… posto 100% JANAFa? koliko ? auuuuu opet ga precera … daj spusti jos malo pa cemo reprogramirat onaj kredit…

Hebate, citam godinama al mi ni na kraj pameti nije bilo da ce i kod nas doc ta …ta … doktrina. Kontam ima nas ko manje selo u indiji… nemećiseumenećunijaute … al sam zaboravio cinjenicu da smo mi toliko pokvareni i samounisteni da im je ovdje posao toliko lagan i bezbolan … nesto kao godisnji odmor prije pravog "biznisa" koji slijedi nach osten.
Jadna nam majka [cry]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-vlada-na-godinu-dana-odgada-kupnju-plinskog-biznisa,60843.html
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/stern-vlada-se-nije-trebala-obvezati-plinskim-biznisom,60834.html

Izgleda da nam je Popijač novi ministar gospodarstva?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Izgleda da nam je Popijač novi ministar gospodarstva?

lp


fino…..a ko ce biti poslije njega?
pofuk

[yawn]

Jbga opet smo u minusu!Dokle tako?

Kad će BULL?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Brutalno sam u plusu na americkom građevinaru BZH

u tjedan dana gotovo 35%…

Kad tamo odradim nadam se da cu ovdje kupiti thnk po 1000 kn i hdel po 150

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Agrokor uvijek uz šampione i za šampione.. [thumbsup]

Uveo bih da djeca u školi moraju uciti o Ivici Todoricu koliko je taj covjek dobra načinio ovoj našoj prelijepoj domovini


Kaj Bandić ti je šampion?
[/quote]

Agrokor je šampion, Ivica Todoric je šampion…
A Bandicmi je u najmanju ruku faca

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close