Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

+0,51%

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

A i BELEX je u plusu…. i to +1,17%…. kada vec toliko diskutiramo u susjedima 🙂

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

počelo se i na DDJH i na ELKA-i lijepo skidati s aska u većim količinama

Cini mi se da popustaju šalunzi na Belju. Eto ga na 301!

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Kakav kaos na burzi.Nije još ni 14 sati a već 100 milja prometa.Kupuje se,prodaje se,sijevaju nalozi od nekoliko tisuća komada…Tko ulazi,tko izlazi i zašto to sam Bog zna.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


A i BELEX je u plusu…. i to +1,17%…. kada vec toliko diskutiramo u susjedima 🙂

Ha samo da nije odbijanac, pa nastavi klizati ……… ja sam tako misleći ……par puta popušio. Taman mislim da je gotovo i krenem kupovati….povoljno je…. a kad tamo kola klize i dalje.
Eto nadam se da sam vam barem malo pomogao.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Cini mi se da popustaju šalunzi na Belju. Eto ga na 301!

Nemoj tako, ima nekoliko dobrih forumaša u toj dionici. Ne bih volio da padne ispod 300,00.

I love the Smell of Profits in the Morning

NickLeeson:

Cini mi se da popustaju šalunzi na Belju. Eto ga na 301!

Nemoj tako, imam nekoliko dobrih forumaša u toj dionici. Ne bih volio da padne ispod 300,00.

Hmm Belje na 301, kad sam ja odlazio u Regiju bilo je skoro 320. Kako to da je tako nisko?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

18 miliona prometa na ZABA R-A!
Od 13 000 kupnje već 105 komada.
Prodaje do 14 000 – 149 komada.[smiley2][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Lijepo napreduje Ingra, do 33 000 na prodaji ( uključujući ) ima samo 12 komada.
SLijedeći nalog na prodaji je 34 4500 .[smiley2][smiley2]

Sutra je najavljeno potpisivanje Ugovora ( za one kojima dionice Ingre o tome ovisi ).[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

I Varteks ide fino, kupnje preko 230 već 534 komada, prodaje do 240 samo 460 komada.
[smiley2][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Današnje stanje naa burzi bi opisao sa:Velik promet-mala zarada.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close