Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja King Arthas sam kupovao, ali vam namjerno neću reći što da mi ne biste pravili gužvu.

Ne trebaju mi luzeri u mojim dionicama!! NHF

I'll be twice the King my father ever was!


Da neće kojim slučajem ministra danas imenovati?
Kaj će nam već smo se navikli bez njega! [lol]

ja ipak preferiram ministricu

Tuku po Ingri ko drug Sava po nemcima..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ups! Stali decki na lopu?! Predah ili…

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Bilo bi interesantno znati ko se krije iz skrbničkih,ali iz teksta nije baš jasno oće li ti podatci bit dostupni samo poreznoj ili i ostalima?

Vaš link


Ups! Stali decki na lopu?! Predah ili…

Bit će da nema više perja, što se mislilo potrošiti-potrošilo se. Većinom se ukeširavaju. Samo se na HT-u vrti prava lova.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

moguće je da danas Crobex blago i poraste, nakon što je jučer zaključio trgovanje na 2.070 bodova, što se dosad pokazalo čvrstom razinom otpora.

http://seebiz.eu/hr/burze/vorkapic-sumorne-korporativne-vijesti-u-fokusu-trzista,60778.html

hoće li više netko riješit muke ovu dvojicu šta se lipare na kupnji na htu [lol]

Riknula Glodalica.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Oglas: Traži se bid
I DOBAR BDI
[lol]


Bilo bi interesantno znati ko se krije iz skrbničkih,ali iz teksta nije baš jasno oće li ti podatci bit dostupni samo poreznoj ili i ostalima?

Vaš link


Neće biti ni poreznoj, banka plati za puni iznos skrbničkog, barem ti tako trebalo biti.

Uhljebe na ulicu!!!!!


hoće li više netko riješit muke ovu dvojicu šta se lipare na kupnji na htu [lol]

To je učestala pojava kada se trgovanje malo smiri, ili to rade iz dosade neke kolege s posla ili bi mi trebali pomisliti ‘gle kak se otimaju za HT idem i ja kupiti’. U svakom slučaju tragikomično.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

New Report

Close