Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vlada napokon objavila ugovor s Inom
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/42919/Vlada-napokon-objavila-ugovor-s-Inom.html

– samo anex ugovora????????

ma kakav cash-r-a, 100% in

Zaželio bih vam ugodan dan. Malo jači doručak. Jel danas će vino teći mojim venama.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Vidi kolko se fondovskih trolova sletilo na forum da opravda ovaj pad!

Bez brige, sumnjam da će svi proć neokrznuto u ovom, a ja ću još jednom ponovit pa nek si neki od današnjih autora i režisera malo razmisle:

Baš me zanima kako bi prošla jedna dobra tužba.

Imali smo mi ohoho vremena za padat kad se trebalo padat, pa ne može me dragi Bog uvjerit da se i danas trebalo padat i da su baš građevinari krivi. Kakve su to floskule??? Kakvi božji građevinari?? Krivi su prodavači građevinarskih dionica. Čisto sumnjam da su s rasprodajom počeli mali ulagači.

A kad se tužba razmatra onda se ide do u detalje pa da se vidi ko je, koliko, kada i zbog čega prodavao. Ne liči li ovo nekome na manipulaciju i igru tuđim parama?

A kad se kritična masa skupi siguran sam da će past tužba, pa će naprimjer doć današnji svi podaci o trgovanju na stol, pa će se uzet čitav kontekst u obzir, pa ćemo onda vidit ko je glavni. Neki si ovdje svašta dozvoljavaju.


ajd napokon da mogu dati i kolegi perimađaru par stotki i podržati u potpunosti njegov stav, mada ako danas malo i roknemo nije katastrofa (nisu mi jučer fondići poklopili sve naloge s bida, poželjno bi bilo da to danas obave odmah jer ipak trebamo i mi malo rasti)


Opet podržavam kolegu Peru, :)))
Ja sam apsolutno uvjeren da niti jedan FM nije svetac. Zamislite samo da ste na tom mjestu, plitko tržište, upravljaš s tuđim novcem, realna odgovornost nikakva, ukupan broj ljudi koji mogu znatno utjecati na tržiše se mjeri u par desetaka, sve se međusobno znaju, a to su pametni ljudi, he he da sam na njihovom mjestu i ja bi se vjerojatno slično ponašao. Druga je stvar što oni sjeku granu na kojoj sjede, no to njima nije uopće važno, sve da propadne i burza i država njima će biti dobro, i ne samo njima, nego i unucima njihovim…Državne službe bi lako mogle ući u trag bar jednoj jedinoj manipulaciji tržištem, pa da kazne bar nekog da, ovi drugi budu malo pametniji, da bude bar malo više reda i poštenja, ali… No prava je istina da SVAKI NAROD IMA VLAST KAKVU ZASLUŽUJE. A mi Hrvati biramo upravo ljude i vlast kakvu zaslužujemo, i nek nam bude. Više uopće nisam Proud to be Croat :(((

slazem se kolega samo u jednom dijelu rado bih vas ispravio…
nije vazna cijena djonica bila ona na 100 ili 10 kn vec da li ce drzava moci isplatiti obveznice u visini 17 miljardi kuna, za sad je tolko plasirano…
nema to veze s manipulacijama i hoce li primjerice IGH spustiti na 1000 ili dici na 10 000.
o kriminalu cemo slusati za 5 godinica za sada dobro manipuliraju i mislim da namjeravaju jos do ozujka spustat pak ondak se pokazati spasiteljima…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Oglas: Traži se bid

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

prosto nevjerovatno, crobex jutros u plusu na otvaranju, uz nevjerovatnih 1.5 mil. kn prometa u prvoj minuti…. story developing….

ma kakav cash-r-a, 100% in


prosto nevjerovatno, crobex jutros u plusu na otvaranju, uz nevjerovatnih 1.5 mil. kn prometa u prvoj minuti…. story developing….

ko bi reko cuda da se dese [lol]

Čestitka !!!
Uzeo Ivica VUPIK !

Dobri rezultati o britanskoj nezaposlenosti najmanji porast od 04.2008.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.jutarnji.hr/poslodavci–proizvoditi-i-hitno-motivirati-gradane-da-trose/344277/

bravo za optimizam, forumasi sigurno nisu kupovali…
ili se netko moze pohvaliti?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



prosto nevjerovatno, crobex jutros u plusu na otvaranju, uz nevjerovatnih 1.5 mil. kn prometa u prvoj minuti…. story developing….

ko bi reko cuda da se dese [lol]
[/quote]
Redovni promet 10.585.503,50
Instituc. promet 8.800.000,00
Ukupni promet 19.385.503,50

who dares, wins

Da neće kojim slučajem ministra danas imenovati?
Kaj će nam već smo se navikli bez njega! [lol]

who dares, wins

New Report

Close