Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova država je propala, la, la, la…

Evo kaže Jaca da će u 2010 još rezat!
Očekujte uskoro prosječnu plaču od 150 eura a penziju od 50 eura. Sav preostali novac će ići na vračanje duga koji nikad !NIKAD! nećemo uspjeti vratiti.
Viva Bolivija!

Ovo građevinare bi trebalo izbrisati s burze na netko vrijeme..ili suspenzija trgovanja recimo na 2g..
do kada će više padati i rušiti burzu..

DA li opet ja moram ponoviti??
DA se treba kloniti građevinara.

Mislim da ne, valjda je sada svima jasno.
IGH nema para za Zagrepčanku i povukao cijelu burzu dolje.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

vrana@ laprdas gluposti.

Poljska i Hrvatska zemlje dobre zarade (samo)

Jedan od bitnih cinjenica a koje sam dosada naveo vise puta je da nasim TK dirigiraju fondovi kojima trenutno i odgovara da smo na ovim razinama i da skinemo hlace i da kazemo stranom kapitalu "evoooo, mi smo spremni tj, jako jeftini a imamo dobrih firmi i solidnog potencijala a pred vratima smo EU.To potvrjduje i danasnji clanak u Jutarnjem.

http://www.jutarnji.hr/poljska-i-hrvatska-zemlje–dobre-zarade–/342023/


DA li opet ja moram ponoviti??
DA se treba kloniti građevinara.

Mislim da ne, valjda je sada svima jasno.
IGH nema para za Zagrepčanku i povukao cijelu burzu dolje.

lp

Nista novoga .Shvatio sam ja da vi to znate ali eto ocito drugi nisu svacali sta znaci kad je Jure R. rekao prije 4-5 mjeseci da imaju problema sa likvidnoscu a pogotovo sa isplatama placa koje isplacuju 2 puta u mjesecu(kada skupe tako i isplacuju)


vrana@ laprdas gluposti.

Poljska i Hrvatska zemlje dobre zarade (samo)

Jedan od bitnih cinjenica a koje sam dosada naveo vise puta je da nasim TK dirigiraju fondovi kojima trenutno i odgovara da smo na ovim razinama i da skinemo hlace i da kazemo stranom kapitalu "evoooo, mi smo spremni tj, jako jeftini a imamo dobrih firmi i solidnog potencijala a pred vratima smo EU.To potvrjduje i danasnji clanak u Jutarnjem.

http://www.jutarnji.hr/poljska-i-hrvatska-zemlje–dobre-zarade–/342023/

Na koncu bilo bi logicno da smo mi danas u plusu ALI,nismo sta je za mene logicno jer i to potvrdjuje moje misljenje.

Taktika je jednostavna: Treba zakociti svaki rast a iskoristiti svaki PAD.


DA li opet ja moram ponoviti??
DA se treba kloniti građevinara.

Mislim da ne, valjda je sada svima jasno.
IGH nema para za Zagrepčanku i povukao cijelu burzu dolje.

lp

Kad jedna Perjanica Hrvatskog gradjevinskog lobija nema para onda zamislite kako je drugima a Sanadera vise nema da laze ,maze.

dobro je…, kako vidim, evo i europa se polako bliži crvenom, sada ćemo valjda konačno i mi u zeleno…

biom75


DA li opet ja moram ponoviti??
DA se treba kloniti građevinara.

Mislim da ne, valjda je sada svima jasno.
IGH nema para za Zagrepčanku i povukao cijelu burzu dolje.

lp


Aha, znači sad su građevinci krivi za cjelokupni pad burze, vrlo zanimljiva teorija. Znači IGH neće Zagrepčanku, pa se zato urokava i ATPL iako BDI iz dana u dan raste. Osim toga koji će q. IGH-u Zagrepčanka jedan totalno neisplativ projekt (kad se potpisao ugovor situacija je bila drugačija) kad će te pare tisuću puta bolje iskoristiti btw. IGH isplaćuje i dividendu, i naravno da ima ogromnih potraživanja od strane državnih firmi, ali koji d.d. ili pojedinac nema kad država muze i zadnju kunu, a ne plaća gotovo ništa.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://seebiz.eu/hr/burze/ivan-basic-burzi-treba-dobra-domaca-vijest,60683.html

Pa šta je ovo? Piše na gledalici redovni promet 13 miljuna a ja ne mogu zbrojati 8 sveukupno??!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Bez obzira na sve ja vjerujem da ćemo danas potegnuti gore i da imam para ja bi sad uletio još. Što ću kad sam takav. Koliko god smo u neredu od kuknjave nema ništa, ona je znak nedostatka hrabrosti i skleroze srca. Živjeće ovaj narod bez obzira na sve.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

New Report

Close