Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidite da fondovi vole ATGR..njihovi rezultati poslovanja su odlični, iako proizvode tek jedan manji
dio asortimana za ljekarne..nasuprot tome…Belupo je dio Podravke, kojeg se ni mrtvi neće odreći…
i ne znam što bi bilo da nemaju njihovu proizvodnju…..i prihode od prodaje, naravno… što mislite
kako bi se Drk i Tedeschi dogovorili oko Podravke……. svakome njegovo…pa nije ni blesavo…ne?
Tako će možda i kasnije biti…no, ipak Belupo širi svoj asortiman zdrave hrane…. dakle, svađa oko
Podravke nije paravan za skrivanje dionica, bez veze…itekakvi su apetiti svima…
U najboljem slučaju doći će do odvajanja dijelova proizvodnje i privatizacije….što je i poželjno.

kad već spominješ Drka, zanimljivo je da je dotični kupio Vindiju na sličan način kako je i menagment Podravke pokušao, tj. sa novcem same Vindije…samo sretnik je to obavio u vremenima kad se o tome nije previše pisalo…
staro je pravilo nedodirljivo još uvijek …prvi milijun je uvijek negdje "maznut"…

Od sutra o burzi možete čitati u crnoj kronici. Mislim da zaslužuje da ju tiskovine onamo prebace.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pohvala kolegi Peromađar, :)))
dobra analiza. U teškoj smo banani. Zacrveniti se danas, je uistinu uspjeh. Bravo bijeli ( to uvijek kažem kad sam sarastičan nad nekim teškim neuspjehom, a motiviran silnim Hajdukovim neuspjesima koje pamtim od najranijih dana). Dok se ne promjeni vladajuća garnitura nemamo se čemu nadati. Ima li tko iskustva u trgovanju na stranim burzama, kako je to izvedivo tehnički?

Uffff

Sretno svima

Doći će i naše vrijeme


Mene više ništa ne može iznenaditi. Treba jednostavno shvatiti kako se ovdje radi o hvatanju zadnjeg vlaka prije 2012. god., što znači da i nema baš previše vremena, zato budite spremni na sve oblike manipuliranja posebno na TK. [bye]


Pohvala kolegi Peromađar, :)))
dobra analiza. U teškoj smo banani. Zacrveniti se danas, je uistinu uspjeh. Bravo bijeli ( to uvijek kažem kad sam sarastičan nad nekim teškim neuspjehom, a motiviran silnim Hajdukovim neuspjesima koje pamtim od najranijih dana). Dok se ne promjeni vladajuća garnitura nemamo se čemu nadati. Ima li tko iskustva u trgovanju na stranim burzama, kako je to izvedivo tehnički?

Uffff

Sretno svima

Doći će i naše vrijeme

evo i mene je štopalo ovo mrtvilo pa sam se prebacio na druga rješenja……
nakon istraživanja nekako mi se trgovanje na tečajnim razlikama učinilo dosta povoljnim zbog
nepostojanja brokerskih i skrbničkih naknada…..ne ulaže se u financijske instrumente nego
trguješ samo sa brojkama…..sve je transparentno, u sloveniji postoji podružnica, otvoriš račun
za depozit u nekoj banki u sloveniji, pa otvoriš račun kod njih….
ja trgujem samo na indexe i hebiga više me ne nervira ovo naše mrtvilo….

nažalost i mene malog ulagača su uspjeli natjerat da prebacim lovu na strane brokeraje..
http://www.worldspreads.com/

Imam prijedlog da sutra ne napišemo ni jedan post. Nakon toga prekosutra ako je moguće da mi forumaši ne napravimo ni jednu transakciju. Možda se nešto promijeni. što kažete?

Joj Crobex, ne potegneš li sutra, majka ti kukala! [angry]

pevec
hg spot
dovrsi niz….

kakav oporavak, ekonomija nam je u banani.
pogledajte kako banke otpisuju sve u 16…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Joj Crobex, ne potegneš li sutra, majka ti kukala! [angry]

Čekaj dok Škegro dođe pa zavrne glavni ventil kukati će mnogi.
A možda je čovjek odlučio ispraviti svoje i Franjine greške iz povjesti.

who dares, wins

neće ne brini

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


pevec
hg spot
dovrsi niz….


Varteks

Just another day in paradise



pevec
hg spot
dovrsi niz….

Varteks
[/quote]
Još Magma i Validus i otkrili ste mi cijelu vačlistu. [undecid]

New Report

Close