Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo kod nas je samo dokaz lažnjaka kod ovih raznih vani

Bravo , bravo …. pa sto mu gromova zar nije dosta crvenila!!!

Hvala Vam na kecu...

Pametni koji su u dionicama čekaju a pametni koji su u kešu kupuju. Sve 5! [thumbsup]

Naši podaci maloprodaje pokazuju b o l j e rezultate nego prošle godine.
Pogodite koja smo djelatnost?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Naši podaci maloprodaje pokazuju b o l j e rezultate nego prošle godine.
Pogodite koja smo djelatnost?

prodajete mrtvačke sanduke?


Naši podaci maloprodaje pokazuju b o l j e rezultate nego prošle godine.
Pogodite koja smo djelatnost?

Farmacija, mislim da nema čovjeka koji nije na tabletama zbog raznoraznih ***darija.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ne. Lijekove. Nije se lijepo pohvaliti prometom, zbog ljudske nevolje koja prisiljava pacijente
na kupnju, takodjer , oni koji imaju novac znaju: ZDRAVLJE JE NAJVAŽNIJE!
Želim reći, da je situacija teška….a strah od bolesti u današnja vremena pogoduje potrošnji lijekova.. što već i sami znate…ali isto tako i činjenica, da je farmaceutska industrija vrlo moćna i žilava …

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ne. Lijekove. Nije se lijepo pohvaliti prometom, zbog ljudske nevolje koja prisiljava pacijente
na kupnju, takodjer , oni koji imaju novac znaju: ZDRAVLJE JE NAJVAŽNIJE!
Želim reći, da je situacija teška….a strah od bolesti u današnja vremena pogoduje potrošnji lijekova.. što već i sami znate…ali isto tako i činjenica, da je farmaceutska industrija vrlo moćna i žilava …

Pa nije bilo tako teško pogoditi.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vidite da fondovi vole ATGR..njihovi rezultati poslovanja su odlični, iako proizvode tek jedan manji
dio asortimana za ljekarne..nasuprot tome…Belupo je dio Podravke, kojeg se ni mrtvi neće odreći…
i ne znam što bi bilo da nemaju njihovu proizvodnju…..i prihode od prodaje, naravno… što mislite
kako bi se Drk i Tedeschi dogovorili oko Podravke……. svakome njegovo…pa nije ni blesavo…ne?
Tako će možda i kasnije biti…no, ipak Belupo širi svoj asortiman zdrave hrane…. dakle, svađa oko
Podravke nije paravan za skrivanje dionica, bez veze…itekakvi su apetiti svima…
U najboljem slučaju doći će do odvajanja dijelova proizvodnje i privatizacije….što je i poželjno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ljubo Jurčić: Većinu turističkih naselja treba srušiti

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/jurcic-vecinu-turistickih-naselja-treba-srusiti,60620.html

Naravno, treba srušiti pa onda po mogućnosti prodati u bescjenje. To je filozofija našeg Ljube. Jadna ova država i ovi novinari kad stalno citiraju izjave i pitaju za mišljenje samo ovog lika. Nadam se samo da neće početi rušiti i Podravku. [lol]


Bravo , bravo …. pa sto mu gromova zar nije dosta crvenila!!!

Šta fali malo crvenila za promjenu, to burza reagira crvenilom obzirom na ono šta su njeni glavni igrači na sramotan način nama manjim ulagačima priredili. Pa ko se toga ne bi sramio? Eto zato se i burza od srama crveni.

Naprimjer ti isti besramni ljudi (na čelu s gosn pinklecom) uredno prodaju dalekovod po 400 kuna bez truna srama i to nakon kupovine po daleko većim cijenama. I bez obzira šta su u toj firmi probili sva moguća i nemoguća očekivanja, bez obzira šta i u natoč recesiji konstantno bilježe nevjerojatan rast prihoda i dobiti, dionica je zahvaljujući njima obezvrijeđena i osakaćena. Gdje je tu pameti i zdravog razuma?? Ovo u europi ni pod razno ne bi prošlo, al nije ovdje europa.

Inače, pa nije to tako s minusom danas ni loše, čak nije ni velik minus obzirom na uvjete u kojim smo se našli, a to je da više ni mali ulagači ne žele kupovat dionice. Govorim u ime velike većine koja je kupovinu obavila odavna i onih koji su odavna se odlučili posve povuć s burze. Veliki investitori su sve potjerali svojim nebulozama. Pa ko ima još interesa ovdje ulagat osim mazohista i okorjelih optimista?

A ovih današnjih 2 posto plusa čitave amerike i zapadne europe, pa i 5 posto plusa Rusa mačku o rep, daleko smo mi od civilizirane burze i zemlje.

Al postavit će netko jednog dana nekim glavonjama par pitanja, nek se samo ti isti zamisle, bar se ja znojit neću, nit će mi ih bit tada žao. Nije sad to više stvar burze, ovdje se igra i s mirovinama.

never surrender

Napravio sam kratku analizu grafa crobexa da procjenim gdje se nalazi otprilike naša zemlja u ocrtavanju kroz burzu, kada se usporedi s očekivanjima razvoja pojedinih drugih zemalja i tog ocrtavanja kroz njihove burze.

Došao sam do interesantnih zaključaka o našoj burzi. Linije predstavljaju stupanj prosperiteta zemlje kakvim ga burza prikazuje i odnose se na sadašnje stanje. Kako vidimo, trenutno kotiramo loše. A valjda je moglo i gore, onako teoretski govoreći, iako nisam uočio gori primjer od našeg.

never surrender

New Report

Close