Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi vi odnosno većina ovdje svaki dan kukate i nadate se nekom čudu a ona se očito ne dogadjaju kod nas…samo katastrofe..a očekivati da će crobex dostići prijekrizne vrijednosti kao što su to dj i dax dostigli bilo bi čudo.
osobno da imam toliko kapitala s koliko neki od vas ovdje očito raspolažu i s trenutnim trendom na crobexu ne bih se usudio investirati u hr već bih investirao na evropskim tržištima…
kolko ja to pratim tamo i pad i rast reagira na neke ekonomske pokazatelje pa ih kao investitor možeš i razumjeti a ovdje kod nas..pa ne znam kak formulirati…al izgleda mi da se sve dešava na nečiju komandu i neovisno o pokazateljima,pozitivnim i negativnim vijestima,evropi,svijetu….
pa iz tog aspekta svima vama skidam kapu i divim vam se na hrabrosti jer čini mi se da su vam šanse za dobitak slične ko i u supersportu…1 dobije 1000 ostalih izgubi…s time da tamo fairnes vjerojatno nije upitan..

sretno



@Vrana

mislim da je vrijeme da se ta burza proda
tek tada moze krenuti na bolje, MM u srpnju kreiraju trziste, transparentnost hanfe je na 0%, miroslav kutle ima fimu i na kajmanima podravku
mi jednostavno neznamo drugacije, bas se trebamo skroz zaduzit da nam dode vanski gospodar kleknemo na koljena i sad nas hebi kolko zelis…
eto to je drzava s takvim potencijalima i 4,5 milja stanovnika
nisam siguran da ima kakav takav primjer svijetu, jedinstveni smo!!!

POTPISUJEM.
Uz burzu trebamo prodati sve preostale tvornice jer inače ćemo i njih upropastiti.
Dokazali smo da smo nesposobni i nemamo više šta čekati.
Podhitno sve prodati!

Znaju naši da će danas Ameri u minus pa odrađujemo to prije njih. [proud]

Teško onome koji gleda, a ne vidi.



@Vrana

mislim da je vrijeme da se ta burza proda
tek tada moze krenuti na bolje,

malo je bitno tko je vlasnik. bilo bi odlično da se uvedu novi instrumenti poput short sellinga i opcija i da se društva drže obveze objavljivanja svih novosti i izvještaja ali burza je ipak samo tehnička podrška. bitni su investitori.

to je kao da se preko telefona posvađaš s ljubavnicom i onda za to kriviš HT

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Da crobex do kraja godine odradi fenomenalan rast i poraste na 5,000 i nakon toga se izkorigira recimo na 4,000 opet bi većina foruma kukala i plakala. Opet bi svi selili iz države, kleli se kako je kod nas najgore, kupovali eure i slali one plačuće smajliće. Uvijek je tako bilo i uvijek će biti.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

POTPISUJEM.
Uz burzu trebamo prodati sve preostale tvornice jer inače ćemo i njih upropastiti.
Dokazali smo da smo nesposobni i nemamo više šta čekati.
Podhitno sve prodati!


Zašto je onda bilo loše što smo banke prodali?
Ne bih baš volio da mi je Gucić vlasnik ZABE ili PBZ-a.

Just another day in paradise


malo je bitno tko je vlasnik. bilo bi odlično da se uvedu novi instrumenti poput short sellinga i opcija i da se društva drže obveze objavljivanja svih novosti i izvještaja ali burza je ipak samo tehnička podrška. bitni su investitori.

to je kao da se preko telefona posvađaš s ljubavnicom i onda za to kriviš HT

Istina.
No najveći krivac je HANFA.
Koga su oni ikada uhvatili? Pa šta se sve radilo.
Pogledajte samo šta se odigralo na zadnjoj glavnoj skupštini Badela i nikome ništa.
Ova država kriminalno leglo. Zakoni su samo mrtva slova na papiru.
Odvratno.
Rađe ću raditi za stranca nego da me rođo krade.


Zašto je onda bilo loše što smo banke prodali?
Ne bih baš volio da mi je Gucić vlasnik ZABE ili PBZ-a.

Dobro da smo ih prodali jer bi danas ljudi stajali u redovima ispred propalih banaka i molili da im se novac vrati. – 100%

Ja sam mislio da smo mi radišan i donekle inteligentan narod i bilo mi je žao što se rasprodajemo. No danas vidim kakvi smo i molim se da što prije stranci sve pokupuju i istjeraju bagru.


Da crobex do kraja godine odradi fenomenalan rast i poraste na 5,000 i nakon toga se izkorigira recimo na 4,000 opet bi većina foruma kukala i plakala. Opet bi svi selili iz države, kleli se kako je kod nas najgore, kupovali eure i slali one plačuće smajliće. Uvijek je tako bilo i uvijek će biti.

Mentalitet, kultura ponašanja i način rada su konstante u HR.


POTPISUJEM.
Uz burzu trebamo prodati sve preostale tvornice jer inače ćemo i njih upropastiti.
Dokazali smo da smo nesposobni i nemamo više šta čekati.
Podhitno sve prodati!


Zašto je onda bilo loše što smo banke prodali?
Ne bih baš volio da mi je Gucić vlasnik ZABE ili PBZ-a.
[/quote]

Svi koji preferiraju domaće banke mogu slobodno svoje poslovanje prenijeti njima. Ne vidim problem. No treba napomenuti da smo banke prodali po niskim cijenama i da se vjerojatno moglo dobiti više.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ht-podigao-promet%2c-gradevinari-srusili-crobex,60596.html


No treba napomenuti da smo banke prodali po niskim cijenama i da se vjerojatno moglo dobiti više.

TOČNO!
No tko je kriv, možda stranci?

New Report

Close