Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoće li Šuki slijedeći tjedan donijeti proračun?
15. je u nedjelju.

who dares, wins


Ako se itko razumije u dionice ………to je ŠKEGRO! Ja hoću njega za ministra ..

Jel istina da se javio Vladimir Šelebaj suprug HRT-ove novinarke Dijane Čuljak-Šelebaj za min gospodarstva?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



Ako se itko razumije u dionice ………to je ŠKEGRO! Ja hoću njega za ministra ..

Jel istina da se javio Vladimir Šelebaj suprug HRT-ove novinarke Dijane Čuljak-Šelebaj za min gospodarstva?
[/quote]Vladimir Šelebaj preuzima Mediteransku plovidbu
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vladimir-selebaj-preuzima-mediteransku-plovidbu/459028.aspx

who dares, wins

a jadna Mediteranska!


a jadna Mediteranska!

zasto? citam u ovom intrvjuu
http://www.nacional.hr/clanak/29231/vladimir-selebaj-sellier-francuski-pravnik-najplodniji-tv-producent

covjek je ekonomist, pravnik, radio u bankarstvu, cak ima iskustva i u petrokemiji.
A najveci uspjesi su mu serijali na HTVu… nevjerojatan kapacitet.
Po meni – jedan od najboljih kandidata za min gospodarstva

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Po čemu je on više poznat po svom radu ili po ženi ? [lol]

who dares, wins

. Sudionici su iznijeli stav da će OMF-ovi za pet godina biti vlasnici većine hrvatskih kompanija te da treba ukinuti ograničenje prema kojem oni mogu držati najviše 10% vlasništva u nekoj kompaniji. OMF-ovi su dugoročni investitori i želi li se razmišljati o mirovinama, treba proširiti spektar ulaganja, u protivnom će novac ulagati u Europi, zaključeno je.
http://www.poslovni.hr/131453.aspx
Interesantno je da je na ovom skupu Dinko u fušu bio moderator.

who dares, wins

Malo je komentara na forumu…..a meni se baš ne spava….neka DEPRA se uvukla u kosti ljudima…
nigdje nikoga….samo jedne te iste dosadne face , skup s menom……nema nikakvih senzacija…?
NItko ne propada…nije suicidalan zbog dionica …nema toga u Hrvatskoj , samo na filmu.. ?
Ima kakvih podataka, s koliko gotovine sada mirovinci raspolažu…/ umjesto da ulažu/…
Hoće-neće se prodati burza….?
Našla sam i jednu dobru vijest..! Naš ponekad opaki kolega Volksbank….ipak se smekšao…
pozvao je kolege da , ako trebaju ..uzmeju kredit kod njega……. KOLEGA , svaka čast na povjerenju !!! …niste tak opasni..kak djelujete na prvi pogled….. !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Meni ovo miriše na jedan veliki lom…

Meni miriše na dunje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

meni se pari da je veci promet koji ima onaj chika koji prodaje kostice kikiriki prije tekme ispod zapadne tribine nego sto ima ovaj crojbeks
bice da je dinkoyco zaglavio u akcijama na stranim trzistima
samo se nadam da ih nece sve ostaviti tamo jer bi onda penzionjeri mogli krenuti u blickrig

Postanite Eu-robovi

meni smrdi

New Report

Close