Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ajme pala zaposlenost, ajmo brže bolje prodaj sve smak svijeta je… ma daj pa ko da smo 51. država SAD-a… mislim, znam da su fondovi u stranom vlasništvu ali ovo je apsurdno ne rastemo kad drugi rastu jer nema novčeka, al zato prvi padamo… sad bude se crobex "stropoštao" pa će vam diJonice još malo jeftinije iz drhtavih ručica uz promet manji nego kaj imam na računu 😛

[lol] stvarno šta nas ovdje drži uopće nikako mi nije jasno. Jedino razumijem dežurne drukere sa povlaštenim informacijama koji ovdje pišu za ljude s povlaštenim informacijama. Oni su ovdje jako dobro prošli a ostali smo stvarno samo pijuni u ovom čemeru.
[/quote]

Rasprodali ljudi kada su čuli da bi Škegro mogao biti novi ministar gospodarstva… [tongue]
[/quote]

Jaca je izgleda nemoćna protiv lobija koji žele rasprodati i zadnji komadić HR vlasništva i koji joj nameću likove poput Škegre i Jurčića (ovog zadnjeg navodno puca adrenalin biti u Podravci).

a kolko bu on dobio dionica ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Škegro i Jurčić su nebo i zemlja a stavljanjem jednog i drugog u isti koš samo pokazuješ svoje neznanje.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Škegro i Jurčić su nebo i zemlja a stavljanjem jednog i drugog u isti koš samo pokazuješ svoje neznanje.

Ja samo znam da su i jedan i drugi rasprodali sve što vrijedi u ovoj državi krenuvši od banaka pa do INA-e. NHF
[bye]

Ja osobno bi vrlo volio vidjeti Škegru na mjestu ministra gospodarstva.
Tko god što rekao za njega (treba to i nečim potkrijepiti) on je rijetko rezolutan i jasan kit a nije politički ovisan (dužan). Ovo zadnje je važan faktor u ovom trenutku.
Stvari koje se trebaju napraviti već i golubi na Zrinjevcu znaju.

Just another day in paradise

Ovo je vrlo dobra obzervacija i konceptualno i vizuelno.
Pa pokušajte ovaj pristup primjeniti i na nas da vidimo


Pa nije neka mudrost zaključiti da ćemo se u nekoj blagoj korelaciji kretati sa vanjskim tržištima.
Moguće su samo malo jače amplitude.
Nažalost, previše stvari ovise o fiskalnoj tako da je teško reći dok se ne vidi kako će se novac trošiti.
Ako bude kao i do sada, nema nam spasa.

Just another day in paradise

Škegro je tu da podvuce crtu i da napravi nužne rezove,pokupi kofere i ode dalje,jer svakako da u iducoj godini ministar gospodarstva nece biti najobožavanija osoba.

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


Škegro i Jurčić su nebo i zemlja a stavljanjem jednog i drugog u isti koš samo pokazuješ svoje neznanje.

Mislite da je tolika razlika? Nisam boravio u HR dok je Škegro operirao pa mi je njegov rad nepoznat ali onako na prvu uvjerljivije mi priča od npr. Šukera.
Pre malo informacija imam da bi davao nekakav sud.

who dares, wins

Jako mali promet,sve manji.
Neizvjesnost i manjak novca su ućinili svoje.
Možda novca i ima,al povjerenja ne.

Cilj opravdava sredstvo.

http://seebiz.eu/hr/fondovi/fondovi-ilirika-azijski-tigar-uvjerljivo-na-vrhu,60542.html

Prema prinosu u zadnjih šest mjeseci najuspješniji su OTP meridijan 20 (+32,95 posto), i Raiffeisen HR dionice s rastom od 30,15 posto. U zadnja tri mjeseca su s rastom od 15,16 posto i 13,89 posto najbolji bili Raiffeisen Central Europe i PBZ I-Stock. AC Rusija je najuspješniji prema prinosu u zadnjih mjesec dana (+5,16 posto) a slijedi ga PBZ I-Stock s rastom od 4,90 posto.

"I idućega tjedna vjerojatno će se nastaviti pojačana volatilnost cijena dionica, dok bi volumeni trgovanja mogli ostati na nižim razinama", zaključuje analitičar odjela Ekonomskih istraživanja Hypo Alpe Adria banke Dalibor Balgač. Idućega tjedna bit će objavljeno i nekoliko ključnih makroekonomskih izvješća, koja će pokazati kakva je situacija u domaćem gospodarstvu. Tako će u ponedjeljak Državni zavod za statistiku objaviti podatke o prometu u trgovini na malo, koji će pokazati je li se u rujnu osobna potrošnja stabilizirala nakon uvođenja kriznog poreza i povećanja PDV-a.

http://seebiz.eu/hr/burze/balgac-ovo-je-kratkorocna-korekcija%2c-a-ne-negativni-trend,60533.html

Ako se itko razumije u dionice ………to je ŠKEGRO! Ja hoću njega za ministra ..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close