Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

belex 15 -3.83% u 10 i 57h

SAM PROTIV SVIH

koliko vidim kupci će se tek javiti za par mjeseci kada se to sve skupa raspetlja tamo kod njih.
rezultat je povećanje slobodnog kapitala u regiji i veše trgovanja kod nas, što znači čeka nas “vruće” ljeto i mnogi neće ići na godišnji odmor.
kako odmah iza ljeta imamo IPO telekoma i jesen će biti vruća pa tek možemo planirati zimovanje u alpama ako bog da!

dan je pametniji od noći


…što znači čeka nas “vruće” ljeto i mnogi neće ići na godišnji
odmor…

Zakaj ne, najljepše se radi na plaži, u hladovini uz pivicu i kavicu…

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Oteli ste mi rijeci iz tipkovnice kolega mreich, di ces bolje nego se izlezavat negdje sa laptopom, najbolje u nekoj uvali, na jahti [smiley2]


Pazite danas na dionice u RH gdje ZB Aktiv i ostali koji su u Srbiji dosta popusili imaju dosta. Mogli bi se izvlaciti u RH. Predvidjam ADRS na 590 u kratkome roku.

Joj vidi vraga…
Ima tko portfelj ZB Aktiva pa da prognoziram sljedecu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kaj je ovo danas na pbzu? protrgovano je 3000 komada , promet skoro 6 mil….
izgleda da uz adrs ulaze i u pbz… pa da probam i ja nesto predvidjeti a? predvidjam da ce probiti 2000 kn do kraja dana, kaj mislite?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

I evo ADRS na 592.
A ja cekao i nisam prodavao i govorili mi budalo nego ostao u ADRS i VART.
Danas do 600, evo kladimo se.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

evo ti na adrisu 12500 komada na 599

ako to bude pojedeno danas onda se neće zaustaviti bas na 600

nema mi druge nego se zae..ti

alaj se režu pozicije i bježi iz srbije. e stari moj sad im mi ne bi trebali jeftino prodavati ( toj ekipi fondovskoj ). dižite cijene vi što stojite na prodaji – stižu fondovi puni srpskih dinara

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

[color=blue]Vrijeme je za dokupljivanje HDEL-a[/color]

Hidroelektra za osam milijuna eura gradi most na granici s Mađarskom

Mađarska tvrtka za razvoj infrastrukture NIF izabrala je zagrebačku Hidroelektru kao pobjednika natječaja za gradnju mosta preko Mure na granici Hrvatske i Mađarske koju zajednički financiraju dvije zemlje.
Glasnogovornica NIF-a Gyongyi Beni rekla je mađarskoj medijskoj agenciji MTI da je ponudu Hidroelektre preporučila mađarskoj vladi te dodala da će Ministarstvo gospodarstva i prijevoza konačnu odluku o pobjedniku natječaja donijeti sredinom mjeseca.

Prema ranijim informacijama, Hidroelektrin projekt vrijedan je osam milijuna eura, te je ta povoljnija od 8,5 milijuna eura vrijedne ponude Strabaga i ponude mađarskog Vegyepszera od devet milijuna eura. Na natječaj je pristiglo osam projekata, a najskuplji je bio vrijedan 12,6 milijuna eura.

Vaš link

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

alaj se bse reže i bježi preko drine. e stari moj sad im mi ne bi trebali jeftino prodavati ( toj ekipi fondovskoj ). dižite cijene vi što stojite na prodaji – stižu fondovi puni srpskih dinara


slažem se s tobom nightrideru, iz principa im ne treba prodavati i ne samo držati cijene koje stoje na prodaji nego ih i povecati i to dobro povecati.

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Oporavlja se Belex, sad je samo -3,3. Izgleda da je došlo do dna i da se pomalo vraća. Hm…možda je vrijeme za nadokupit koji fond, koji tamo ima puno udjela…

New Report

Close