Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi su bili napeti ko puske i onda u 2ipo bummmmmmm!
koji triler na cnbc………a sta ces

ajme pala zaposlenost, ajmo brže bolje prodaj sve smak svijeta je… ma daj pa ko da smo 51. država SAD-a… mislim, znam da su fondovi u stranom vlasništvu ali ovo je apsurdno ne rastemo kad drugi rastu jer nema novčeka, al zato prvi padamo… sad bude se crobex "stropoštao" pa će vam diJonice još malo jeftinije iz drhtavih ručica uz promet manji nego kaj imam na računu 😛

"Sok" je apsorbiran za sada. Ocekivao sam jaci zaron, ali nije bilo previse drhtavaca.

na HT-u su probili 270,00 što se brani već danima [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

uskoro smo u pozitivi prema mojem viđenju trejdanja u americi.

Gold 1.099 $. Ne bu dobro.

Just another day in paradise

i da, evo america u plusu


Čista klasika,iz plusa u minus -0,92 u 15 minuta s prometom cca 10.000.000,00 (sve po bidu)to je dobar znak. Sada ide lagano gledanje i nazad.Barem se nadam. [thumbsup]

Samo dajte 1 u zalaganje.I europa je pala na -1,30 a sada , a tek ameri.
Ajmo drvlje i kamenje. [bye]

U joj,
pazi ovog na 3.500,00 IGH 120 kom,taj ide u šutu.
[cool]

Taj bi ga prasnuo u 14:30 da je mislio prodat a ne sada kada je EU i Usa u plusu.
[tongue]

18.000.000,00 kn prometa u sat i po to je posao.
[thumbsup]

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.120,58 -0.62% 53.138.780,00 kn 27.462.352,66 kn 25.676.427,34 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close