Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sorry za krivo vrijeme, ravnao sam se po Greenwichu, a to je pogrešno. NHF. Baš ih čekam na CNBC-u

…ma već se zna…biće da je nezaposlenost i dalje rasla, ALI, nije toliko puno koliko su očekivali već 1% manje…i to bi kao trebalo biti razlog za euforiju…danas raste ali sutra će ipak doći sebi pa reći: ej ipak je nezaposlenost rasla pa će ljosnut 3%… i tako okolo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…zato i raste nafta…jer se očekuje da ne bude nezaposlenost 4% već će biti 3%, velike razlike…!!!

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Loš US izvještaj..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sad će likvidnost…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

UNEMPLOYMENT RATE 10.2 (9,8)
-190.000

Just another day in paradise


UNEMPLOYMENT RATE 10.2 (9,8)
-190.000

molimo vas da formirate red prilikom izlaza. hvala

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

fakat se trejda, kog briga za US unemployment. Ja to gledam kao dobro jer će im kamate ostati duže nisko da bi napucali likvidnost.


fakat se trejda, kog briga za US unemployment. Ja to gledam kao dobro jer će im kamate ostati duže nisko da bi napucali likvidnost.

Osim ako im ne zaprijeti inflacija, a to je vrlo blizu, tad će morati dizati kta stope i to po 200 bp-a.

Just another day in paradise

a futuresi u plusu

molim po bidu [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo likvidnosti. Ali nesto je suzdrzana rasprodaja. Valjda treba pricekat da futurse odreagiraju. Za sto treba malo pricekat posto su odgodjeni 15-20 minuta. Ali zacrvenit ce se oni …

evo ga. crveno

Čista klasika,iz plusa u minus -0,92 u 15 minuta s prometom cca 10.000.000,00 (sve po bidu)to je dobar znak. Sada ide lagano gledanje i nazad.Barem se nadam. [thumbsup]

New Report

Close