Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam primjetio da je kolega plavi investirao u kupnju knjige radnog naziva "svjetske poslovice". i trenutno je na početku jer nas uglavnom upoznaje sa arapskim poslovicama koje su vjerojatno na početku (po abecednom redu)

Da bila je i armenska [thumbsup]

who dares, wins

Uh, otežan pristup poslovni.hr……gužva……….kaj je sad???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://seebiz.eu/hr/novcano-trziste/obveznice/americki-investitori-kupili-55%25-hrvatskih-obveznica,60247.html

Ne loše, na BLSC, mogu se slikati da kupim po onim ciejnama po kojima sam kupovao prije par dana.
Interes postoji, vidjet ćemo jesu li to mirovinci počeli podebljavati.

Bilo bi logično, ipak su se krcali najviše između 780-850 u zadnje 2 godine.
SAda je jeftinjara za njih.

lp.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Iskreno hvala onom tko je pokupio onih 972 komada KTJV-R-A.
I ja bi, ali nije bilo baruta.

Danas je bilo baruta, ali me u zadnjim sekundama preskočio netko sa boljom štopericom.

…sve je utihlo…čini mi se samo se čeka tko će prvi krenuti sa realizacijom današnjeg profita…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Više se mi bojimo pada zaposlenih u privatnome sektoru u americi,nego sami amerikanci.
Mi pali oni narasli.

bit će bolje................

Na INA kupnje više nema. Potpora je na 1225 kuna.Da li to znači da je blokada računa izvjesna?

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Gdje su mi postovi o BLSC, problemi u komunikaciji sa internetom ili?
U svakom slučaju lijepo sam predvidio da će biti deranja po asku, situaicja je sada takva da sam ja pomaknuo svoj jedan nalog, kad je bid takakv kakav je, što se drugo može napraviti, nego ono što se mora?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Više se mi bojimo pada zaposlenih u privatnome sektoru u americi,nego sami amerikanci.
Mi pali oni narasli.

ovo posaje tragikomično…….šaka jada upravlja ovom burzom sa dvije-tri milje kuna dnevno a na našu žalost nema im tko stati na kraj…….

bar se zelenimo danas

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/d_b-oprez%2c-hrvati-ne-vole-placati-obveze,60281.html

New Report

Close