Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa mnogi ”brižni” koji vas savjetuju ….kad da kupite….a kad se MORA prodat ….ustvar rade SUPROTNO …vama uvaljuju svoju ”slamu” a od vas kupuju upravo ono što vi pod hitno MORATE prodati….nije se čuditi da su pojedinci (možda i većina)….zaposlenici fondova ….čiji je posao….šišanje neiskusnih….jedini način da vas ne ošišaju je ….kupi ono što TI misliš da vrijedi …..i ne ispuštaj to iz ruku……a traderima ….neka Bog pomogne…

Zamolio sam neki dan da mi predložite u što bi bilo najbolje ulagati. Hvala na prijedlozima. Znam da je HT najsigurniji na dugoročno, a ovo drugo je sve upitno. Gledam ovih dana kretanja a i vaša pisanja na forumu, i da nema nekih prilika dok se ovaj pad ne smiri. Hvala na upozorenjima da sačekam. O Ingri se piše najviše, ali nisam siguran da bi vas poslušao jer situacija nije dobra, a po pisanju nekih koji prognoziraju već 15 dana i pogađaju ide još dole. Uglavnom poslušaću one koji pišu da se sačeka pad indeksa i kad krene 2-3 dana gore da ulazim u one koje se trguju u većim količinama. Hvala još jednom na prijedlozima. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.


Zamolio sam neki dan da mi predložite u što bi bilo najbolje ulagati. Hvala na prijedlozima. Znam da je HT najsigurniji na dugoročno, a ovo drugo je sve upitno. Gledam ovih dana kretanja a i vaša pisanja na forumu, i da nema nekih prilika dok se ovaj pad ne smiri. Hvala na upozorenjima da sačekam. O Ingri se piše najviše, ali nisam siguran da bi vas poslušao jer situacija nije dobra, a po pisanju nekih koji prognoziraju već 15 dana i pogađaju ide još dole. Uglavnom poslušaću one koji pišu da se sačeka pad indeksa i kad krene 2-3 dana gore da ulazim u one koje se trguju u većim količinama. Hvala još jednom na prijedlozima. [thumbsup]

"Evo, šaljem vas kao janjce među vukove.“(Lk 10,1-12.17-20)

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8



Zamolio sam neki dan da mi predložite u što bi bilo najbolje ulagati. Hvala na prijedlozima. Znam da je HT najsigurniji na dugoročno, a ovo drugo je sve upitno. Gledam ovih dana kretanja a i vaša pisanja na forumu, i da nema nekih prilika dok se ovaj pad ne smiri. Hvala na upozorenjima da sačekam. O Ingri se piše najviše, ali nisam siguran da bi vas poslušao jer situacija nije dobra, a po pisanju nekih koji prognoziraju već 15 dana i pogađaju ide još dole. Uglavnom poslušaću one koji pišu da se sačeka pad indeksa i kad krene 2-3 dana gore da ulazim u one koje se trguju u većim količinama. Hvala još jednom na prijedlozima. [thumbsup]

"Evo, šaljem vas kao janjce među vukove.“(Lk 10,1-12.17-20)
[/quote]
[lol] [thumbsup] Dobra ti je ova. Hvala na savjetu.

neće uvijek biti ovako.

Gledajte Otvoreno "Hrvatsko gospodarstvo pred kolapsom"

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Misliš Poslovni klub, tamo gostuje Sandra Švaljek, joj bolje da je nisam slušao [lol]

Sad neću moć zaspati do 03h [cry]
Pa to je strašno, gledam ni u Koreji ne cjeta cvijeće, kažu ljudi neće da troše.

Eh da je ta lova nama, naši bi trošili, ali nemaju što…….. [cry]
Sad još Kardum sa najdužim kontinuiranim padom u zadnjim ohoho mjeseci.

pympyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

…Kriza

HPB zatvara fondove
HPB Invest, društvo za upravljanje fondovima unutar Hrvatske poštanske banke, obavijestio je vlasnike udjela u fondovima s privatnom ponudom HPB Omega, HPB Alpha i HPB ZM-1 kako će te fondove pripojiti fondu HPB Global. Tri fonda će biti likvidirana krajem godine, a na takav potez HPB se vjerojatno odlučio zbog male imovine pod upravljanjem tih fondova. Krajem rujna u HPB Omega fondu nalazilo se 785.000 kuna, u Alpha fondu 3,7 milijuna kuna, a u ZM-1 fondu 2,5 milijuna kuna.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-ova-katastrofa-teza-nego-u-jesen-2008.,60208.html

di su optimiti kaj su najavljivali novo trazenje ATH negdje prek 5500 se spominjalo…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-ova-katastrofa-teza-nego-u-jesen-2008.,60208.html

di su optimiti kaj su najavljivali novo trazenje ATH negdje prek 5500 se spominjalo…

Ruku na srce…, ovaj članak je s lakoćom mogao napisati bilo tko s ovog foruma….,

dakle ništa novo.., samo ajd da nešto pišemo….

DDJH je totalno ispražnjen prodajom i neodrživ na ovim razinama.
Gledajući vani indekse, očekujem sveukupno dobar/pozitivan rasplet. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Šta nitko ne liže. Ledo još smrznut.

ja sam primjetio da je kolega plavi investirao u kupnju knjige radnog naziva "svjetske poslovice". i trenutno je na početku jer nas uglavnom upoznaje sa arapskim poslovicama koje su vjerojatno na početku (po abecednom redu)

New Report

Close